اخبار سیاسی

خبر نوبخت درباره پاداش بازنشستگان

خبرنگاران : رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان غیرقابل بازگشت است، زیرا قانون شده و حتی اگر دوره قانون برنامه ششم توسعه تمام شود، آثار حقوقی و قانونی آن متوقف نمی شود.

4 بهمن 1399

نمایندگان کمیسیونها برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه 1400 تعیین شد

10 کمیسیون مجلس، نمایندگان خود را برای عضویت در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 انتخاب کردند.

30 دی 1399

هیجان انگیزترین و خطرناک ترین تفریح های دنیا!

استخرهای خطرناک، پرش از ارتفاعات بسیار زیاد، پیاده روی در کنار کوسه سفید و پیاده روی روی برج تورنتو از هیجان انگیزترین تفریحات جهان محسوب می شوند.

20 دی 1399

ردپای بورس در افزایش نرخ سود

خبرنگاران:فرایند دو ماهه نرخ سود در بازار ثانویه اوراق دولتی نشان می دهد نرخ بازدهی نقدی در تمامی سررسیدها صعودی بوده است. نکته جالب این که این افزایش پس از شکست بیشتر بوده است.

19 دی 1399

جزئیات جلسه تامین واکسن کرونا به ریاست جهانگیری

خبرنگاران : جلسه تامین واکسن کرونای مورد احتیاج کشور ظهر امروز به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار گردید.

18 دی 1399

نظرات آمریکایی ها درباره ایران در کتاب جنگ خوب است

کتاب جنگ خوب است نظر های آمریکایی ها را درباره خودشان و ایران روایت می کنند.

16 دی 1399

قالیباف به جای روحانی قانون یارانه کالا های اساسی را ابلاغ کرد

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به اکبرپور، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل روزنامه رسمی کشور قانون الزام دولت به پرداخت یارانه کالا های اساسی را ابلاغ کرد.

13 دی 1399

خبرنگاران درباره عیسی صدیق

تهران- خبرنگاران- عیسی صدیق یکی از نامداران فرهنگی ایران زمین در سده گذشته محسوب می شد؛ فردی که برای ایجاد آموزش عالی به عنوان یکی از طرح های نوسازی و توسعه تلاش زیادی کرد که نمونه مهم آن تاسیس دانشگاه تهران بود تا آنجا که نام او را بیش از هر چیز با این...

12 دی 1399

این زن چشم و گوش ترامپ است

به گفته منابع مطلع، مقامی که به عنوان چشم و گوش دونالد ترامپ در وزارت دادگستری آمریکا خدمت می کرد، پس از فشار بر کارکنان برای دریافت اطلاعات حساس درباره تقلب انتخاباتی و دیگر مسائلی که او بتواند تحویل کاخ سفید بدهد، از ورود به ساختمان این وزارتخانه منع...

12 دی 1399

آسیب شناسی افزایش خودکشی های خودخواسته در کشور

تهران (پانا) - یک جامعه شناس و آسیب شناس اجتماعی با تشریح چرایی خودکشی های خودخواسته در ایران می گوید در جوامعی که گسست اجتماعی فرایند افزایشی دارد، خودکشی نیز به وفور دیده می شود و در مقابل در جوامعی که پیوستگی و همبستگی بیشتر باشد خودکشی نیز به همان...

11 دی 1399

مدیر اسنپ چت: قرن رقابت آمریکا با چین و هند فرا رسیده

رئیس اسنپ چت می گوید که ایالات متحده در حال ورود به دوره جدیدی از رقابت جهانی است و این کشور به سرمایه گذاری بیشتر در نسل های آینده احتیاج دارد.

11 دی 1399

روبات ها کنترل زندگی انسان را در دست می گیرند

محققان دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (USC) سیستمی را ایجاد کرده اند که فقط با چند نمایش می تواند کار های پیچیده ای را انجام دهد. مقاله تحقیقاتی تحت عنوان، یادگیری از نمایش با استفاده از منطق زمانی سیگنال، در کنفرانس یادگیری روبات هفته گذشته ارائه شد.

8 دی 1399

تصویب مقررات برای حل مشکل تبلیغات نامتناسب در اپلیکیشن ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز ملی فضای مجازی، امیر خوراکیان با اشاره به مشکل جهانی تبلیغات نامناسب در برنامه های کاربردی موبایل که تهدیدی برای مخاطبان کودک و نوجوان کشورمان محسوب می گردد، گفت: مرکز ملی فضای مجازی برای حل این مشکل در کشور، راهکارهایی...

7 دی 1399

عربستان، ادامه وحشی گری های آل سعود علیه شیعیان

منابع خبری از ادامه سیاست های وحشیانه رژیم آل سعود علیه شیعیان عربستان در مناطق مختلف این کشور و بازداشت غیرقانونی آنها خبر دادند.

6 دی 1399

بایدن: آمریکا آماده رهبری دنیا است

تهران (پانا)- رئیس جمهوری منتخب آمریکا در جریان اعلام اسامی اعضای دولت خود به طور رسمی گفت آمریکا در صورت همکاری با هم پیمانانش قوی ترین است.

4 دی 1399

ابتکار: لایحه تامین امنیت زنان جهت تصویب نهایی به دولت می رود

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری در حساب توئیتری خود از اتمام برسی لایحه حمایت، صیانت و تامین امنیت زنان در کمیسیون لوایح دولت و راه یافتن آن برای تصویب نهایی به دولت اطلاع داد.

3 دی 1399

15 پروژه شهری قم توسط رئیس مجلس افتتاح شد

خبرنگاران/قم 15 پروژه کلان شهر قم توسط رئیس مجلس شورای اسلامی و به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح، کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.

2 دی 1399

تزریق گاز UF6 به زنجیره 174 تایی سانتریفیوژهای IR2m در ایران

سفیر و نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی تزریق گاز UF6 به زنجیره 174 تایی سانتریفیوژهای IR2m را تأیید کرد.

29 آذر 1399

جبران باسیل: آمریکا اتهامم را ثابت کند، از سیاست کنار می روم

رئیس جریان آزاد ملی لبنان در واکنش به تحریم های آمریکا به اتهام ساختگی فساداعلام کرد، اگر این اتهام ثابت شود سیاست را کنار می گذارد.

28 آذر 1399

کرونا و محدودیت هایی که در اروپا شدیدتر است

خبرنگاران - گروه بین الملل: اروپا قاره ای که زمانی کعبه آمال بسیاری از مردم قاره های دیگر دنیا بود اکنون به حدی درگیر محدودیت های کرونایی شده که بعضی از کشورهای آن بیشتر شبیه زندان هستند تا محلی برای زندگی.

24 آذر 1399
تعداد: (331)