مقالات گردشگری

192 میلیارد ریال پروژه عمرانی در شورابیل اردبیل اجرا می گردد

شهردار اردبیل گفت: در حال حاضر 192 میلیارد ریال پروژه احداث خیابان و آسفالت ریزی در محوطه مجموعه نمونه گردشگری شورابیل اردبیل اجرا می گردد.

17 فروردین 1399

نماینده انگلیسی اخراج شده از خاک هند وارد پاکستان شد

مسئول تحقیق پیرامون مساله کشمیر در مجلس انگلیس که اجازه ورود به هند را نیافته بود به پاکستان سفر کرد و مورد استقبال وزیر خارجه این کشور قرار گرفت.

16 فروردین 1399

فیلم، سرای ملک، حکایت حال بد یک بنا

به گزارش خبرنگاران ، در حالی که اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان با وجود مقاومت مالکان شخصی سرای ملک اقدام به بازسازی این مجموعه تاریخی کرده ولی به دلیل عدم همکاری صاحبان مغازه های واقع در سرای ملک این بنا در حال تخریب است.

16 فروردین 1399

دلال ها تهدیدی برای توریسم درمانی خوزستان

به گزارش خبرنگاران، در سال های اخیر و به دنبال سقوط رژیم بعث در کشور عراق و تسهیل ورود و خروج مردم عراق به داخل کشور، بیماران بی شماری از کشور عراق، ایران را به عنوان کشوری برای درمان و معالجه انتخاب کرده اند و به دلیل اشتراکات بی شمار فرهنگی و مذهبی نوعی...

15 فروردین 1399

شهرستان لنده از امکانات اولیه محروم است

سید محسن جعفری در گفتگو با خبرنگاران اضافه نمود: شهرستان و شهر لنده به دلیل بی توجهی ها و کمبود اعتبارات از محرومترین مناطق این استان است.

15 فروردین 1399

توصیه هایی درباره بستن چمدان

در گزارش زیر 15 مورد از برترین توصیه ها و ترفند های بستن چمدان را به شما ارائه می کنیم.

14 فروردین 1399

آمریکا هواپیماهای مافوق صوت می سازد

به دنبال افزایش رقابت تسلیحاتی میان آمریکا با چین و روسیه، اداره کل ملی هوانوردی و فضا (ناسا) روز دوشنبه اعلام کرد: هواپیمایی مافوق صوت با سرعت 990 مایل بر ساعت تا اواخر امسال توسط ناسا ساخته می گردد.

14 فروردین 1399

مدیر شبکه تهران منصوب شد

به گزارش خبرنگاران، علی اصغر پورمحمدیمعاون سیمای جمهوری اسلامی ایران در این حکم شناسایی و معرفی امکانات تهران را از وظایف این شبکه دانست و توجه به مزیت نسبی استان و شهر تهران را به عنوان پایتخت از اولویت های برنامه سازی ها در این شبکه مطرح نمود.معاون...

14 فروردین 1399

فناوری هسته ای به علم باستان شناسی کمک می کند

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: تلاش داریم با همکاری سازمان انرژی اتمی از فناوری هسته ای در باستان شناسی و به ویژه عمرسنجی آثار باستانی استفاده کنیم.

13 فروردین 1399

گذری بر میدان تاریخی کرمان، گنجعلیخان در سکوت تاریخی

خبرنگاران - گروه استان ها: پس از پیاده روی فراوان در جهت خیابان شریعتی و سر زدن به مغازه ها و پاساژهای رنگارنگش و خرید از آن ها، طبق عادت همیشگی ام برای استراحتی کوتاه راهم را به طرف میدان گنجعلیخان کج می کنم گویا این تغییر جهت در ناخود آگاه ذهنم حک شده...

13 فروردین 1399

خبرنگاران یونان وجود مرکز محرمانه و غیر قانونی نگهداری پناهجویان را تکذیب کرد

تهران-خبرنگاران-دولت یونان گزارش نیویورک تایمز درباره مراکز غیرقانونی در این کشور برای نگهداری پناهجویان در نزدیکی مرزهای ترکیه را تکذیب کرد.

9 فروردین 1399

آزمایش کرونای سومین نماینده برزیل که با ترامپ ملاقات داشته مثبت شد

تست کرونای سومین نماینده برزیلی که چند روز پیش با رئیس جمهور آمریکا ملاقات داشته مثبت اعلام شد.

8 فروردین 1399

بازدید رئیس جامعه هتلداران ایران از غرفه آذربایجان شرقی

رئیس جامعه هتلداران ایران مشارکت و هم افزایی همه جانبه بخش خصوصی و دولتی را عاملی موثر در معرفی ظرفیت های آذربایجان شرقی بیان نمود.

7 فروردین 1399

جاده ها دوباره برفی می شوند

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای خاطرنشان کرد: بارش برف از شب گذشته در جاده های کشور از مناطق شمال غربی شروع شده و این سامانه بارشی که احتمال کولاک را نیز در بعضی نقاط دارد تا دو روز آینده به استان البرز و جاده چالوس نیز خواهد رسید.

6 فروردین 1399

کانادا 1.5 میلیارد دلار از ایران غرامت خواست

خبرگزاری خبرنگاران- وکلای کانادایی به نیابت از بستگان قربانیان پرواز 752 اوکراین، پرونده ای جهت دریافت غرامت به ارزش 1.5 میلیارد دلار کانادا (1.1 میلیارد دلار آمریکا) در دادگاه های این کشور گشوده اند.

4 فروردین 1399

جزئیات نخستین دیدار ظریف و بورل در تهران

وزیر امور خارجه و هماهنگ کننده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا درخصوص موضوعات مختلف دوجانبه، برجام و نیز مهمترین تحولات منطقه ای و بین المللی گفت وگو کردند.

2 فروردین 1399

خلاصه ای از جغرافیای کانادا

در کشور کانادا می توان چهار فصل را به صورت مجزا تجربه کرد. بهار کانادا بارانی است و دمای هوا در طول روز عموماً زیاد بوده و شب ها خنک نر می گردد. ماه های مارس و آوریل دمای هوا در حدود 12 درجه سانتی گراد اعلام شده است. تابستان های کانادا از 21 ژوئن شروع می گردد...

22 اسفند 1398

اخذ ویزای کانادا چه مراحلی دارد؟

آیا می دانید برای اخذ ویزای کانادا باید چه مراحلی را طی کنید؟ در نظر داشته باشید که برای اخذ ویزای کانادا باید ابتدا یک سری قوانین و شرایط را به طور دقیق مورد آنالیز قرار دهید. در این مقاله شرایط اخذ ویزای کانادا را به صورت گام به گام مورد آنالیز قرار می...

22 اسفند 1398

تبدیل خانه فرهنگی بندرتاریخی لافت به موزه مردم شناسی

خبرنگاران/هرمزگان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از تبدیل خانه فرهنگی بندرتاریخی لافت به موزه مردم شناسی اطلاع داد.

21 اسفند 1398

عمران خان راهی داووس شد

عمران خان نخست وزیر پاکستان برای شرکت در اجلاس مجمع جهانی اقتصاد راهی داووس شد.

18 اسفند 1398
تعداد: (192)