مقالات گردشگری

چالش مهم پرسپولیس؛ شگفتی بزرگ در اراک!

مصدومیت و محرومیت سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان باعث شده تا اکنون پرسپولیس با چالش بزرگی برای جدال با آلومینیوم اراک روبرو شود. در شرایطی که پیش از این تصور می شد یحیی گل محمدی از محمد انصاری یا میلاد سرلک و کمال کامیابی نیا در قلب دفاعی تیمش...

10 اسفند 1399

ظریف: با همکاری از وقوع درگیری های مجدد در منطقه پیشگیری کنیم

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه آزادسازی اراضی اشغالی جمهوری آذربایجان را موجب خرسندی ایران دانست و تاکید نمود ضروری است با استفاده از فرصت پیش آمده برای همکاری های منطقه ای، از وقوع مجدد چنین درگیری هایی در آینده پیشگیری کرد.

9 اسفند 1399

برچسب های ناعادلانه

تا به حال شده وارد جمع جدیدی شوید و پیش از معرفی خودتان، آنها با شما رفتار خاصی داشته باشند؟ رفتار مثبت به احتمال زیاد برای شما خوشایند بوده، اما رفتار منفی همواره همراه تان خواهدماند. یکی از خاطرات ناراحت کننده خیلی از ما رفتار معلم بدون در نظر دریافت...

7 اسفند 1399

خبرنگاران مسجد جامع دماوند؛ شبستانی باشکوه یادگار سلجوقی

تهران- خبرنگاران- مسجد جامع دماوند، یکی از آثار تاریخی و ارزشمند این دیار است که در بخش شرقی این شهر واقع شده و جزو نخستین مساجد ایران به سبک شبستانی بوده که با وجود گذشت زمان و بازسازی های بسیار همچنان باشکوه است.

4 اسفند 1399

تعبیر خواب شتر - دیدن شتر در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب شتر یا دیدن شتر در خواب نمادی از خشکی و بی حرکتی در زندگی است. شتر در رویا نیز می تواند نمادی از سفر و مسافرت باشد. در ادامه با تعبیر خواب شتر سواری، تعبیر خواب شتر سفید و... آشنا خواهید شد.

2 اسفند 1399

سفر های نوروزی محدود می گردد؟

ستاد کرونا تبلیغ سفر برای نوروز 1400 را ممنوع نموده است، حالا انگشت اتهام به سمت مردم نشانه رفته و هشدار داده شده که اگر سفر های زمستانی شان مخاطره آمیز و پیک چهارم سخت تر شود، ممنوعیت ها و محدودیت ها برای سفر های نوروزی برمی شود.

1 اسفند 1399

ستارگان مجازی (چهارشنبه 8 فروردین 97)

بعضی اوقات ممکن است در دنیای سلبریتی ها مسائلی پیش آید و یکی علیه دیگری مواردی را اظهار کند که معمولاً با واکنش طرف مقابل روبرو خواهد شد و حتی می تواند تا آنجا پیش رود که مساله جنبه قضایی و حقوقی به خود بگیرد. به امید وارد نشدن ستارگان کشورمان...

29 بهمن 1399

عراق در انتظار عادی شدن سطح صادرات گاز ایران

عراق پس از دریافت معافیت 90 روزه از آمریکا برای واردات انرژی از ایران، منتظر دریافت میزان کافی گاز ایران برای تولید برق است.

24 بهمن 1399

مزار جام، جلوه گاه 5 قرن معماری ایران

آن ناحیه به موازات رونق مالی از توسعۀ علمی و فرهنگی نیز برخوردار بوده تا آنجا که بوزجان، مرکز ولایت جام توانسته است عظیمانی مانند ابومنصور احمد بن محمد بوزجانی (متوفی386ه.ق)، ابوالحسن محمد بن حسن بوزجانی (متوفی328ه.ق) و ابوالوفای بوزجانی یکی از عظیم ترین...

23 بهمن 1399

توسعه ارتباطات روستایی سیستان و بلوچستان نمونه محرومیت زدایی است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مدیران دستگاه های اجرایی سیستان و بلوچستان خواست پروژه توسعه ارتباطات روستایی استان را یک سوپر پروژه به عنوان نمونه ای از محرومیت زدایی این استان ببینند.

21 بهمن 1399

بهره برداری از 5 قطعه کریدور شمال غرب ـ جنوب غرب تا خرداد 1400

خبرنگاران/کردستان نمایندە استان کردستان با بیان اینکه بزرگراه کرمانشاه ـ میاندوآب کریدور توسعه غرب کشور است، گفت: تکمیل این پروژە علاوه بر آنکه به بهبود شرایط ترافیکی و حمل و نقل جاده ای می انجامد باعث کاهش زمان سفر و کاهش چشمگیر تصادفات در استان کردستان...

16 بهمن 1399

کشف یک مجموعه سنگ نگاره جدید در استان مرکزی

مهدی لعل بار، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی محلات گفت: با کوشش دوستداران تاریخ و فرهنگ شهر نیم ور تعداد دیگری سنگ نگاره در کوه های جنوب و جنوب غرب نیم ور یافت شده است.

15 بهمن 1399

مردانی:واکسن های کرونای فعلی توان مقابله با ویروس جدید کرونا را دارند

فوق تخصص بیماری های عفونی در برنامه طبیب با تأکید بر اینکه مردم دغدغه ای نداشته باشند چراکه واکسن های کرونای فراوری شده توان مقابله با ویروس جدید کرونا را دارند، عنوان نمود: واکسن های فعلی هنوز قادر به مقابله با این بیماری هستند.

13 بهمن 1399

برای نخستین بار عملیات اتصال اتوماتیک در مدار ماه توسط چین انجام شد

صعودگر چانگ ای 5 با موفقیت با مدارگرد ماه دیدار کرد تا چین نه تنها برای آوردن نمونه خاک ماه به زمین پس از بیش از 40 سال آماده باشد، بلکه برای نخستین بار یک دیدار کاملا اتوماتیک را در مدار ماه انجام دهد.

2 بهمن 1399

خبرنگاران پاسخ دبیر ستاد حقوق بشر به گستاخی اروپایی ها

تهران - خبرنگاران - معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر گفت: اگر ساز و کار تحریم ناقضان حقوق مردم ایران اجرایی گردد، بعضی دولتهای اروپایی از رسمیت می افتند.

2 بهمن 1399

آخرین آمار کروناییهای ذوب آهن قبل از ملاقات با پرسپولیس

قاسم حدادی فر که روز چهارشنبه مرکز ایفمارک به او اجازه شرکت در تمرین ذوب آهن را داده بود، در تست مجدد، نتیجه آزمایش کرونایش مثبت شد. این در حالی است که حدادی فر از روز چهارشنبه در کنار سایر نفرات به تمرین و در کلیه مراحل اردو همراه تیم بوده است.

28 دی 1399

5 ترفند موثر بهبود قدرت سیگنال&zwnjهای آیفون

احتمالا هریک ما به صورت تجربی و آزمون و خطا بهترین نقطه خانه از نظر آنتن دهی را پیدا کردیم.

26 دی 1399

هیجان انگیزترین و خطرناک ترین تفریح های دنیا!

استخرهای خطرناک، پرش از ارتفاعات بسیار زیاد، پیاده روی در کنار کوسه سفید و پیاده روی روی برج تورنتو از هیجان انگیزترین تفریحات جهان محسوب می شوند.

20 دی 1399

تصویب مقررات برای حل مشکل تبلیغات نامتناسب در اپلیکیشن ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز ملی فضای مجازی، امیر خوراکیان با اشاره به مشکل جهانی تبلیغات نامناسب در برنامه های کاربردی موبایل که تهدیدی برای مخاطبان کودک و نوجوان کشورمان محسوب می گردد، گفت: مرکز ملی فضای مجازی برای حل این مشکل در کشور، راهکارهایی...

7 دی 1399

کرونا و محدودیت هایی که در اروپا شدیدتر است

خبرنگاران - گروه بین الملل: اروپا قاره ای که زمانی کعبه آمال بسیاری از مردم قاره های دیگر دنیا بود اکنون به حدی درگیر محدودیت های کرونایی شده که بعضی از کشورهای آن بیشتر شبیه زندان هستند تا محلی برای زندگی.

24 آذر 1399
تعداد: (309)