فرهنگ و هنر

نسخه چینی نجات اقتصاد در ایام کرونا

خبرنگاران: در حالی که آمریکا هر روز هزاران مورد از ابتلای جدید به ویروس کرونا را ثبت می نماید و خدا می داند چه تعداد از مبتلایان به این ویروس را بدون آزمایش و تشخیص و ثبت بیماری رها می نماید، شمار موارد ثبت شده روزانه از ابتلا به ویروس کرونای...

28 شهریور 1399

(ویدئو) شهره سلطانی هم به کرونا مبتلا شد

پس از لیلا بلوکات و بهاره رهنما، نوبت به شهره سلطانی رسید که خبر ابتلایش به کووید19 را تایید کند.

23 شهریور 1399

اختصاص 20میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت های روستاهای هورامان

مدیر پایگاه ملی منظر فرهنگی تاریخی هورامان از حمایت ادارە کل امور روستایی و شوراهای استانداری با اختصاص 20 میلیارد ریال برای فاز اول توسعه زیرساخت های روستاهای منطقه هورامان اطلاع داد.

15 شهریور 1399

خبرنگاران ترامپ کتاب بولتون را تخیل محض دانست

تهران- خبرنگاران- رییس جمهوری آمریکا کتاب خاطرات مشاور پیشین امنیت ملی خود را که حاوی افشاگری هایی علیه او است، مجموعه ای از دروغ و تخیل محض دانست.

9 شهریور 1399

مشاور تجاری کاخ سفید: هرآنچه بولتون درباره چین می گوید احمقانه است

مشاور تجاری کاخ سفید اتهامات مطرح شده از سوی مشاور امنیت ملی سابق آمریکا درباره اقدامات رئیس جمهور را رد کرد.

7 شهریور 1399

بردیده: در ادبیات تیم پاس، دیده شدن معنایی ندارد، آوای رزم مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت

سرپرست تیم کاراته پاس ناجا گفت: اینکه مربیانی به وسیله تیم و باشگاه خود دنبال دیده شدن باشند را نمی دانم اما در مرام سربازی ما، شهرت جایی ندارد.

3 شهریور 1399

تفاوت انسان های الهی و مادی از منظر امام خمینی (ره)

فیلمی از بیانات امام خمینی (ره) درباره انسانیت را در ادامه مشاهده می کنید.

29 مرداد 1399

زندگی عالمانه امام جعفر صادق (ع) و دستان خالی سینما و تلویزیون

سریال جابربن حیان به کارگردانی جواد افشار تنها اثر تلویزیونی است که در ارتباط با زندگی و زمانه حضرت امام جعفر صادق(ع) ساخته شده است.

29 مرداد 1399

خبرنگاران کتابخانه های عمومی زنجان از ابتدای تیر بازگشایی می شوند

زنجان - خبرنگاران - مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: کتابخانه های عمومی این استان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و همچنین شرایط جدید حضور و استفاده مراجعان، از ابتدای تیر بازگشایی می شوند.

27 مرداد 1399

نکوداشت سیدمحمد امین قانعی راد برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، به همت مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور با مشارکت انجمن جامعه شناسی ایران، انجمن مطالعات فرهنگی و ارتباطات و انجمن ترویج علم ایران یادبود دومین سالگرد درگذشت و نکوداشت سیدمحمد امین قانعی راد با عنوان دغدغه های یک جامعه شناس مردم مدار...

25 مرداد 1399

خبرنگاران 5 مانع اصلی سرمایه گذاری

تهران- خبرنگاران- سرمایه گذاری موضوعی چند بعدی است که برای تحلیل آن باید تمام متغیرهایی که بر آن اثرگذار است مورد آنالیز قرار گیرد. در این راستا، یکی از مهم ترین موانع جذب سرمایه چه خارجی و چه داخلی، فضای کسب و کار نامساعد کشور است.

21 مرداد 1399

خروش انقلابی از جنس مارتین رویای امروز سیاهان آمریکا

ساخت فیلم سلما در سال 2014 آخرین تاثیر مارتین لوتر کینگ در ایالات متحده آمریکا نیست و به تازگی در بهبهه اعتراضات اخیر سیاهان آمریکایی با مصاحبه های جنجالی عوامل فیلم سلما نام رهبر مبارز سیاهان دوباره زنده شده است .

20 مرداد 1399

آتش به جان هگمتانه افتاد، تکرارِ تاریخ برای شان عادت شده!

فعالان و رسانه های محلی همدان در طول هفته گذشته با انتشار تصاویری از بلند شدن علف های هرز در هگمتانه پیش بینی آتش دریافت علف ها را نموده بودند؛ هشداری که باز هم میراث فرهنگی آن را جدی نگرفت و شعله های آتش بار دیگر هگمتانه را سوزاند.

15 مرداد 1399

کرونا و صنعت نشر

خبرنگاران ـ حسین مطیع، مدیر نشر بوک تاب؛ کرونا شرایطی ایجاد کرد که تمام عرصه های زندگی را دچار مسائل فراوان نمود. هیچ شغلی نیز از این رویداد جهانی در حوزه سلامت بی تاثیر نماند. کرونا مردم را به دوری از اجتماع و فاصله گیری مجبور نمود. باعث شد به اجبار مردم...

13 مرداد 1399

کوشش رسانه های غربی برای پوشاندن هویت آمریکا

تحلیلگر بین الملل گفت: امروز ترامپ نمادی از آمریکای واقعی است؛ در حالیکه رسانه های این کشور تا کنون کوشش کردند هویت واقعی آمریکا را بپوشانند.

12 مرداد 1399

تعامل قوی اداره کل زنجان با هیات امنای بازار تاریخی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان از تعامل جدید و قوی اداره کل میراث فرهنگی استان با هیات امنای بازار تاریخی زنجان اطلاع داد.

5 مرداد 1399

تصویب اساسنامه صندوق توسعه صنایع دستی در هیأت دولت

هادی میرزایی، مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی گفت: به منظور حمایت، توسعه و ترویج صنایع دستی و تشویق و تکریم هنرمندان، پیشکسوتان و فعالان بخش صنایع دستی و فرش دستباف و معین و اعطای مجوز کاربری...

16 تیر 1399

سفری به نجف آباد اصفهان

تصاویری از قدیمی ترین شهر جدید ایران را در قالب یک سفر مجازی ببینید.

9 تیر 1399

پویش کتابخوانی در خدابنده راه اندازی شد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در زنجان، این مسابقه در قالب پویش کتابخوانی برگزار خواهد شد و همه علاقه مندان می توانند به تعداد یک تا سه کتاب از هر کدام یک از بخش های فراخوان انتخاب و پس از مطالعه، طبق رعایت اصول خلاصه نویسی، خلاصه کتاب یا کتاب های مورد مطالعه...

8 تیر 1399

آشنایی با قلعه قاجاری ایرانشهر

آشنایی با قلعه قاجاری ایرانشهردر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره آشنایی با قلعه قاجاری ایرانشهر ،سخن خواهیم گفت.

5 تیر 1399
تعداد: (204)