همایشها و نمایشگاه ها

خبرنگاران میوه تنظیم بازار در استان قزوین بدون هیچ مسئله ای توزیع شد

قزوین - خبرنگاران - مباشر توزیع میوه تنظیم بازار در استان قزوین گفت: با برنامه ریزی انجام شده، هزار و 200 تن پرتقال و سیب بدون فاسد شدن و خرابی در بازار توزیع شد.

31 اردیبهشت 1400

رامادا پلازا بای ویندهام؛ هتلی4ستاره و زیبا در دیره دبی، عمس

هتل 4 ستاره رامادا پلازا بای ویندهام در دیره دبی واقع شده است. این هتل زیبا در سال 2004 تاسیس گشته و دارای 6 طبقه و 250 اتاق است، سپس در سال 2010 مورد بازسازی قرار گرفته و مجهز شده است.

29 فروردین 1400

عضو تیم مذاکره افغانستان: طرح آمریکا خام است، نشست مسکو یا استانبول بحران را حل نمی کند

در حالی که آمریکا طرح تازه حکومت انتقالی را مطرح نموده است، یک عضو تیم مذاکره افغانستان با طالبان اظهارداشت که طرح خام آمریکا و نشست های مسکو و ترکیه نیز به حل بحران این کشور کمکی نمی کند.

17 فروردین 1400

خبرنگاران بازارچه خیریه دستان توانمند در زاهدان افتتاح شد

زاهدان- خبرنگاران- بازارچه خیریه دستان توانمند دختران هنرجو زیر نظر مدارس سازمان خیریه کافل و با مشارکت نمایندگی وزارت امور خارجه در سیستان و بلوچستان در زاهدان افتتاح شد.

11 فروردین 1400

آشنایی با تفریحات رایگان در تهران

شاید به نظر برسد تفریح در تهران پر هزینه باشد که البته تفریحات زیادی وجود دارد که بسیار پر هزینه هستند اما سرگرمی هایی هم وجود دارد که رایگان است و نیازی به صرف هزینه ندارد .بدون شک هدف هر گردشگری لذت بردن از مسافرت با پرداخت کمترین هزینه می باشد. تهران...

3 فروردین 1400

خودرو های آلمانی که 2021 وارد بازار می شوند

ب ام و iX از دو موتور الکتریکی بهره می برد که روی محور های جلو و عقب مجموعا 500 اسب بخار قدرت فراوری می نمایند و شتاب صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت 5 ثانیه ای را برای این کراس اور امکان پذیر می نمایند.

27 بهمن 1399

میلیاردر چینی گم شد؟

از آخرین باری که جک ما در یک رویداد عمومی دیده شد دو ماه می گذرد.

22 بهمن 1399

روبات ها کنترل زندگی انسان را در دست می گیرند

محققان دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (USC) سیستمی را ایجاد کرده اند که فقط با چند نمایش می تواند کار های پیچیده ای را انجام دهد. مقاله تحقیقاتی تحت عنوان، یادگیری از نمایش با استفاده از منطق زمانی سیگنال، در کنفرانس یادگیری روبات هفته گذشته ارائه شد.

8 دی 1399

15 پروژه شهری قم توسط رئیس مجلس افتتاح شد

خبرنگاران/قم 15 پروژه کلان شهر قم توسط رئیس مجلس شورای اسلامی و به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح، کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.

2 دی 1399

ممنوعیت برگزاری جلسات بالای 15 نفر در ادارات استان تهران

تهران (پانا) - معاون مدیریت منابع و نیروی انسانی استاندار تهران گفت برگزاری هر نوع مراسم، نشست و همایش با حضور بیش از 15 نفر در دستگاه های اداری این استان ممنوع است.

16 آذر 1399

رئیس جمهور کوزوو استعفا داد

رئیس جمهور کوزوو که در جریان جنگ استقلال این کشور از صربستان جزء رهبران گروه های چریکی بود، برای رسیدگی به اتهام جنایت جنگی در لاهه از سِمت ریاست جمهوری استعفا داد.

15 آذر 1399

شرایط اقتصادی آمریکا وخیم باقی می ماند!

مقامات ارشد بانکی آمریکایی از تداوم شرایط سخت کنونی خبر داد.

27 آبان 1399

تدوین استاندارد روش آزمون برای گرمکن های گازسوز تابشی نانوکاتالیستی شروع شد

تدوین استاندارد ملی ویژگی ها و روش آزمون برای گرمکن های گازسوز تابشی نانوکاتالیستی به شرکت دانش بنیان به فرآوران نوین آریا سرمد به عنوان بزرگترین واحد تولیدکننده این محصول در کشور واگذار شد.

22 آبان 1399

خبرنگاران بیش از 400 میلیون دلار کالا از خراسان رضوی صادر شد

مشهد- خبرنگاران- رییس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در پنج ماهه نخست سال جاری میزان صادرات گمرکات استان خراسان رضوی 427 میلیون دلار معادل 783 هزار تُن کالا بوده است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل به دلیل شیوع کرونا...

14 آبان 1399

سلطانی فر: همه برای موفقیت پرسپولیس دعا می کنند

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد که این وزارتخانه نقشی در برگزاری و حواشی نمایشگاه تجهیزات ورزشی نداشته است.

14 آبان 1399

لاوروف اتهام مداخله روسیه در انتخابات آمریکا را رد کرد

وزیر امور خارجه روسیه امروز آدینه گفت، اتهامات وارد شده علیه کشورش مبنی بر استفاده از هکرها با هدف مداخله در امور داخلی آمریکا بی اساس هستند.

3 آبان 1399

خبرنگاران چرخش با کرونا

رشت - خبرنگاران - بحران کرونا روزگاری است که بر گلوی جهان چنگ انداخته و همچنان شتابان و مهلک می تازد؛ اگرچه کرونا در آغاز دستِ اندیشه می بست، اما تداومش امروز موجب شد تا چرخشی در سبک زندگی مردمان ایجاد، و ایده ها بیافریند.

13 شهریور 1399

جزئیات سفر وزیر خارجه کویت به عراق و دیدار با مصطفی الکاظمی

وزیر خارجه کویت در دیدار با نخست وزیر عراق در بغداد، ضمن تحویل نامه امیر کشور خود به او، درباره پرونده های مشترک و مهم میان دو کشور رایزنی کرد.

25 مرداد 1399

خروش انقلابی از جنس مارتین رویای امروز سیاهان آمریکا

ساخت فیلم سلما در سال 2014 آخرین تاثیر مارتین لوتر کینگ در ایالات متحده آمریکا نیست و به تازگی در بهبهه اعتراضات اخیر سیاهان آمریکایی با مصاحبه های جنجالی عوامل فیلم سلما نام رهبر مبارز سیاهان دوباره زنده شده است .

20 مرداد 1399

کرونا و صنعت نشر

خبرنگاران ـ حسین مطیع، مدیر نشر بوک تاب؛ کرونا شرایطی ایجاد کرد که تمام عرصه های زندگی را دچار مسائل فراوان نمود. هیچ شغلی نیز از این رویداد جهانی در حوزه سلامت بی تاثیر نماند. کرونا مردم را به دوری از اجتماع و فاصله گیری مجبور نمود. باعث شد به اجبار مردم...

13 مرداد 1399
تعداد: (98)