بهرام قاسمی: تحریم های آمریکا جنایت علیه بشریت است

به گزارش ایران 20 دانلود، سفیر کشورمان در فرانسه در پیامی تأکید کرد که تحریم های آمریکا علیه بانک های ایرانی با هدف جلوگیری از واردات دارو و تجهیزات بیمارستانی به ایران، جدا از بعد تبلیغاتی آن اقدامی جنایتکارانه و ضد بشری است.

بهرام قاسمی: تحریم های آمریکا جنایت علیه بشریت است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، بهرام قاسمی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه با انتشار پیام هایی در توئیتر از تحریم های آمریکا علیه ملت ایران به عنوان اقدام جنایتکارانه و ضدبشری نام برد و تأکید کرد که مردم ایران با وجود سختی ها بر این تحریم ها غلبه خواهند کرد.

بهرام قاسمی در واکنش به تحریم های آمریکا علیه بانک های ایرانی، در توئیتر نوشت: خزانه داری آمریکا با تشدید فشارهای حداکثری و علنی خود به ویژه با آغاز ریاست جمهوری آقای ترامپ و افزایش این سیاستهای تحریمی از فردای خروج آمریکا از یک معاهده و تفاهم بین المللی، اقدامات جنون آمیز خود را علیه مردم ایران و با خیالی خام به صور گوناگون افزایش داده است.

وی در توئیت دیگری افزود: تحریم جدید 18 بانک ایرانی که عمدتاً برای خرید دارو و تجهیزات پزشکی با برخی شرکتهای خارجی درعرصه جهان و با مجوز خزانه داری آمریکا داد و ستد داشته اند چیزی نیست جز اقدامیجنایتکارانه و ضد بشری برای مخالفت با دریافت بخشی از دارو و تجهیزات بیمارستانی برای بیماران صعب العلاج و خاص.

سفیر کشورمان در فرانسه در ادامه تأکید کرد: جدا از بعد تبلیغاتی، این حرکت چیزی نیست جز نوعیسادیسم و گرنه خردمندان درعرصه جهانی می دانند که این جنایت علیه زنان و بچه ها و مردم یک کشور کهن و بافرهنگ و پایدار گرچه موجب آزار و زحمت ایرانیان است اما حیثیت و سیاست خارجی آمریکا در جهان را با یک رسوایی بیشتر روبرو خواهد کرد.

بهرام قاسمی در توئیت پایانی خود خاطر نشان کرد: سیاستمداران آمریکا باید بدانند جهان بزرگتر از آن است که آنان تصور می کنند و ایرانیان سرفراز با وجود افزایش موانع برای درمان برخی بیماریها در نهایت این سادیسم آمریکایی و این خودمحوری و خودبزرگ بینی را نیز با هنر وفرهنگ وصبوریِ برگرفته از داشته های تاریخی ایرانی خود،درمان خواهند کرد.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1256

به "بهرام قاسمی: تحریم های آمریکا جنایت علیه بشریت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهرام قاسمی: تحریم های آمریکا جنایت علیه بشریت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید