واکنش معاون دفتر روحانی به طرح اظهارات درباره حضور ظریف در کلاب هاوس خبرنگاران

به گزارش ایران 20 دانلود، معاون دفتر رئیس جمهوری در واکنش به طرح اظهارات مختلف درباره حضور وزیر امور خارجه در یک اتاق گفت وگو در نرم افزار ارتباط جمعی کلاب هاوس اظهار کرد: این بی طرفی شبکه است که گفت وگو را ممکن می کند.

واکنش معاون دفتر روحانی به طرح اظهارات درباره حضور ظریف در کلاب هاوس خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، علیرضا معزی، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در واکنش به طرح اظهارات مختلف درباره حضور وزیر امور خارجه در یک اتاق گفت وگو در نرم افزار ارتباط جمعی کلاب هاوس، در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

این بی طرفی شبکه است که گفت وگو را ممکن می کند؛ این آزادی های دیجیتال است که به آگاهی مجال می دهد و این کمال یافتگی پلتفرم هاست که رواداری را بسط می دهد. با عادت به فیلترینگ، با اعتیاد به انحصار و با لجاجت بر جانبداری، نمی شود گفت وگو را میزبانی کرد.

به گزارش ایسنا، حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در یک اتاق گفت وگو در نرم افزار ارتباط جمعی کلاب هاوس در شامگاه چهارشنبه و پاسخ دادن او به پرسش های تعدادی از اعضای این گروه مجازی، با واکنش هایی از سوی برخی کاربران توییتر روبرو شد؛ اعتراض برخی رسانه ها به حضور عضو هیئت دولت در کلاب هاوس و طرح اظهارات و مواضع از سوی او به جای انجام این کار در رسانه ها از جمله این واکنش ها بود.

کلاب هاوس یک نرم افزار ارتباط جمعی و شبکه اجتماعی است که کاربران آن تنها قادرند از طریق صوت و با عضویت در گروه ها و اتاق های گفت وگو با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

کلاب هاوس که از سال 2020 فعالیت خود را آغاز کرده است، طی ماه های اخیر از سوی کاربران فارسی زبان مورد استقبال قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1559

به "واکنش معاون دفتر روحانی به طرح اظهارات درباره حضور ظریف در کلاب هاوس خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش معاون دفتر روحانی به طرح اظهارات درباره حضور ظریف در کلاب هاوس خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید