ماهچهره خلیلی: بعضی با حاشیه می خواهند نقش بگیرند

به گزارش ایران 20 دانلود، میزان/ بازیگر فیلم اشنوگل گفت: من هم به شخصه نظرات شخصی خودم را دارم، اما ترجیح می دهم وارد قضاوت کردن افراد نشوم و به هر نظری هر چند مغایر با نظر خودم احترام بگذارم.

ماهچهره خلیلی: بعضی با حاشیه می خواهند نقش بگیرند

ماه چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون، پیرامون نحوه انتخاب نقش و معیار های شخصی خود برای حضور در یک پروژه گفت: معمولاً برای انتخاب نقش ها سختگیر هستم و نقشی را دوست دارم که با آثار قبلی من متفاوت باشد. نقش و فیلمنامه در درجه اول برای من مهم بوده و اگر از آن رضایت داشته باشم زیاد به ژانر کمدی، اجتماعی و یا تراژدی آن فکر نمی کنم.

وی درباره وجود لابی در انتخاب نقش بازیگران اذعان کرد: اطلاع دارم که بعضی از کار هایی که انجام می گردد با توجه به باندبازی های موجود در سینما صورت می گیرد و یکسری افراد به شکل گروهی سر کار حاضر می شوند مانند اینکه گروهی که سر یک کار با هم هستند سر کار بعدی هم با یکدیگر حضور پیدا می نمایند. البته موضوع کار کردن به واسطه روابط موجود در سینما نه تنها در خصوص بازیگران بلکه در خصوص فیلمبردار، گریمور و یا عوامل دیگر هم صدق می نماید.

این بازیگر سینما درباره پیشنهادات و برنامه های خود در سال جدید تاکید نمود: هنوز زمان زیادی از سال نو نگذشته و من تا سه چهار ماه آینده پیشنهاد دارم و ترجیح می دهم کمی استراحت کنم و بعد از تعطیلات کار ها را انتخاب کنم. سال جاری برای تعطیلات با فرزندم در کنار خانواده خواهم بود و برای دیدن آن ها به سفر می روم.

وی درباره حضور و نظردهی هنرمندان در فضای مجازی تاکید نمود: بالاخره در هر انسانی نظرات شخصی خود را دارد، اما من نمی دانم چرا در ایران همه نسبت به همه چیز خود را صاحب نظر دانسته و با قطعیت همه چیز را قضاوت می نمایند و به نظر دیگران هم هیچ احترامی نمی گذارند. متاسفانه بعضی افراد بابت عطسه کردن دیگران هم نظر می دهند و هیچ نظری خلاف آن را قبول نمی نمایند.

بازیگر فیلم اشنوگل درباره حضور خود در صفحات مجازی توضیح داد: من هم به شخصه نظرات شخصی خودم را دارم، اما ترجیح می دهم وارد قضاوت کردن افراد نشوم و به هر نظری هر چند مغایر با نظر خودم احترام بگذارم.

وی با نقد حاشیه های همیشگی فضای مجازی اضافه نمود: این روز ها متاسفانه فضای مجازی بستر ناامنی شده است. بستری که همه نوع حواشی در آن وجود دارد و بعضی یک شبه در آن معروف و مشهور می شوند. کافی است در فضای مجازی نسبت به شخصی عظیم نظری جنجالی و حاشیه ای بدهید تا یک شبه همه شما بشناسند. از نظر من این هنر نیست. هنر آن است که وقتی همه در حاشیه در خصوص یک اتفاق نظر می دهند شما سکوت کنید.

خلیلی در خصوص نظرات اخیر بعضی افراد در فضای مجازی اعلام نمود: بعضی از افراد به واسطه نداشتن صندلی ثابت اجتماعی و محکم سعی می نمایند با ایجاد حاشیه برای افراد صاحب صندلی برای خودشان مقامی را ایجاد نمایند که این کاملاً مقطعی بوده و اصلاً درست نیست.

منبع: همگردی
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 916

به "ماهچهره خلیلی: بعضی با حاشیه می خواهند نقش بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماهچهره خلیلی: بعضی با حاشیه می خواهند نقش بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید