قطع کارت سوخت جایگاه داران تکذیب شد

به گزارش ایران 20 دانلود، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: هیچ ابلاغیه ای در مورد حذف کارت سوخت جایگاه داران از چرخه عرضه بنزین نداشته ایم و شایعاتی که در فضای مجازی منتشر شده صحت ندارد.

قطع کارت سوخت جایگاه داران تکذیب شد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، علی اکبر نژادعلی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به شایعات مربوط به حذف کارت سوخت جایگاه های سوخت گفت: هیچ ابلاغیه ای در مورد حذف کارت سوخت جایگاه داران از چرخه عرضه بنزین نداشته ایم و شایعاتی که در فضای مجازی منتشر شده است، صحت ندارد.

وی ادامه داد: روال مانند گذشته بوده و هیچ تغییری در شرایط ایجاد نشده است شایعه ای در این باره منتشر شده بود که اعلام می کنم قرار نیست که از تیرماه، کارت سوخت جایگاه داران برای سوختگیری با نرخ آزاد حذف گردد.

نژادعلی اضافه کرد: همه اخباری که در فضای مجازی و رسانه ای کشور در این خصوص منتشر شده، فاقد صحت بوده و تکذیب می گردد. تغییری در نحوه توزیع بنزین در جایگاه های عرضه سوخت ایجاد نخواهد شد، بنزین یارانه ای با قیمت 1500 تومان و بنزین آزاد نیز همچنان با قیمت لیتری 3000 تومان عرضه می گردد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: سیستم سوخت رسانی مانند روال سابق خواهد بود و هیچ تغییری در برنامه ها و کارت های جایگاه ها ایجاد نشده است و مالکان وسایل نقلیه می توانند از سهمیه آزاد در کارت سوخت وسیله نقلیه استفاده نمایند.

وی تاکید نمود: جایگاه ها موظف به سوخت رسانی با قیمت های قبلی هستند و اگر مردم موردی مشاهده کردند باید این موضوع را به سامانه 09627 گزارش دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 تیر 1401 بروزرسانی: 26 تیر 1401 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 2080

به "قطع کارت سوخت جایگاه داران تکذیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطع کارت سوخت جایگاه داران تکذیب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید