شرایط شرکت در نمایشگاه کانتون گوانجو

به گزارش ایران 20 دانلود، نمایشگاه گوانجو در مرکزیت استان گوانگ دونگ یعنی شهر گوانجو برگزار خواهد شد. این شهر یکی از شهرهای جنوبی کشور گوانگدونگ است. این شهر به نام های متفاوتی از جمله گوانجو یا گوانجو نیز شناخته شده است. در این مقاله ما به توضیحاتی در خصوص نمایشگاه گوانجو یا به عبارت دیگر نمایشگاه کانتون گوانجو می پردازیم. این نمایشگاه در دوره های قبلی به نام نمایشگاه کالاهای صادراتی چین نیز شناخته شده است. قابل ذکر است که این نمایشگاه به عنوان بهترین نمایشگاه چین شناخته می گردد.

شرایط شرکت در نمایشگاه کانتون گوانجو

با تور گوانگجو یه جذابترین شهر تجاری چین سفر کنید، ترکیبی از مدرنیته و سنت چین که در یکجا جمع شده.

تاریخ نمایشگاه گوانجو

آغاز فعالیت این نمایشگاه در سال هزار و نهصد و پنجاه و هفت در شهر گوانجو یا به عبارتی شهر کانتون بوده است. نمایشگاه گوانجو در آغاز راه خود تنها جایی بود که خریداران کشورهای دیگر می توانستند برای خرید حاضر شوند. هدف این نمایشگاه لغو ممنوعیت ها و تحریم های دولت در گذشته است، همچنین هدف دیگری که این نمایشگاه دنبال می کرد پیدا کردن منابع جدید است. این نمایشگاه به این دلیل در شهر گوانجو واقع شده که بیشتر صنایع فراوریی چین در این شهر قرار گرفته اند.

این نمایشگاه در سال دو بار برگزار می گردد. جالب اینجاست که این نمایشگاه با توجه به تحولات مهمی مثل انقلاب فرهنگی و یا شیوع سارس که در سال 2003 رخ داد با قدرت به کار خود ادامه داده و این مرکز به هیچ عنوان تعطیل نشد. در اولین دوره این نمایشگاه از 19 کشور به این نمایشگاه آمده که بیشتر آنها از هنگ کنگ بودند. برای دانستن چالش های صنعت خودرو آلمان نیز به این مقاله میتوانید مراجعه کنید.

تغییرات مهم در نمایشگاه گوانجو

در سال 2008 نمایشگاه گوانجو تحولات ساختاری مهمی را تجربه کرد. از آغاز نمایشگاه گوانجو تا کنون این نمایشگاه دستخوش تغییرات بسیاری شده و در طول این سال ها نام و محل برگزاری آن تغییرات زیادی نموده اند. در سال 2008 این اصلاحات به سه فاز تقسیم شده و هر فاز 5 روز زمان برده است. قبل از سال 2008 این نمایشگاه در 2 فاز و زمان اجرا در 6 روز برگزار می شد. در حال حاضر این نمایشگاه در زمان های 3 روزه برگزار می گردد. در این سال در دسته بندی محصولات نیز تغییراتی اعمال کردند به طوری که دسته بندی ها از 36 مورد به 50 مورد افزایش پیدا کرد. همزمان با این تغییرات در این سال مجتمع جدید این نمایشگاه با نام مرکز بین المللی نمایشگاهی و کنفرانسی گوانجو افتتاح شد. طبق آماری که در سال 2012 این نمایشگاه منتشر کرد پنجاه و چهار درصد بازدیدنمایندگان این نمایشگاه از آسیا، بیست و یک درصد از اروپا، پانزده درصد از آمریکا، 7 درصد از آفریقا و تنها 3 درصد از اقیانوسیه به این نمایشگاه رجوع نموده اند. نمایشگاه کانتون یک رویداد دنیای میباشد.

بازدیدنمایندگان گوانجو در سال 2018

اگر بخواهیم عمده بازدیدنمایندگان این نمایشگاه را از نظر حرفه مقایسه کنیم بیشتر آنها از فراوری نمایندگان و تاجران و همچنین از عمده فروشان اقصی نقاط دنیا هستند که برای تماشای ساخته های کشور چین به این نمایشگاه آمده اند. شرکت در نمایشگاه گوانجو یکی از فرصت های بسیار مهم برای تجار می باشد. نمایشگاه های دیگری نیز تقریبا همزمان با نمایشگاه گوانجو در چین برگزار می گردد که می توان به نمایشگاه های شنزن، هنگ کنگ و فوشان اشاره نمود. بخاطر این اتفاق تنها با یک سفر به چین می توان شرکای تجاری خوبی پیدا کرد.

گردانندگان غرفه ها در نمایشگاه

شرکت ها و کمپانی هایی که در چین حضور دارند علاقه شدیدی به ارائه خدمات و محصولات خود در این نمایشگاه دارند. موثرترین محل برای روبرویی فراوری نماینده و خریدار نمایشگاه کانتون است. اما برای این که در این نمایشگاه حاضر شوند باید برنامه ریزی های همه جانبه ای انجام دهند تا در یک چارچوب کلی استراتژی بازاریابی خود را پیاده نمایند. این نمایشگاه بهترین مکان برای گسترش و توسعه کمپانی های چینی است. علاوه بر این موارد سود های دیگری نیز این نمایشگاه برای آنها دارد مثل تثبیت برند خود.

پیشنهادات برای مسافرانی که همراه تور نمایشگاه هستند

اگر می خواهید از تمام قسمت های این نمایشگاه دیدن کنید حتما باید برنامه ریزی کاملی برای این کار انجام دهید زیرا این نمایشگاه بسیار عظیم است و اگر برنامه ریزی نداشته باشید نمی توانید این نمایشگاه را به طور کامل و دقیق آنالیز کنید و از مزایای این نمایشگاه بهره مند گردد. یادتان باشد که در هنگام بازدید از نمایشگاه فرهنگ جدیدی حاکم است که باید خود را برای این فرهنگ آماده کنید مخصوصا اگر اولین باری است که به این نمایشگاه می روید.

برای آن که سوءتفاهمی پیش نیاید مترجمانی را در این نمایشگاه فراهم آورده اند که با هزینه 150 یوان می توانید از این سوءتفاهم ها دوری کنید البته اگر زبان انگلیسی را به خوبی صحبت می کنید مشکل کمتری برایتان پیش می آید. فازهای نمایشگاه کانتون نیز در این مقله نوشته شده است.

منبع: گیلوا گشت پارسیان
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 898

به "شرایط شرکت در نمایشگاه کانتون گوانجو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط شرکت در نمایشگاه کانتون گوانجو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید