تقلب در قرعه کشی ایران خودرو؟ ، ایران خودرو به متقاضیان خرید خودرو هشدار داد

به گزارش ایران 20 دانلود، ایران خودرو طی اطلاعیه ای ضمن رد هر گونه شائبه تقلب در نتایج قرعه کشی تاکید نمود در صورت وجود شواهد و مستندات، با ارایه به مراجع ذیربط، نسبت به پی گیری و اثبات آن اقدام گردد.

تقلب در قرعه کشی ایران خودرو؟ ، ایران خودرو به متقاضیان خرید خودرو هشدار داد

به گزارش خبرنگاران، پیرو طرح ادعای تقلب در قرعه کشی و تغییر نتایج در بعضی سایت های خبری و شبکه های اجتماعی، گروه صنعتی ایران خودرو اطلاعیه ای منتشر کرد. در این اطلاعیه آمده است، فرایند قرعه کشی با نظارت دقیق نهادهای ذیربط انجام می گردد و بر همین اساس نتایج نیز پس از صحه گذاری به وسیله این نهادها به اطلاع مشتریان می رسد و با توجه به الگوریتم تعریف شده و نظارت چند ارگان، امکان دخالت در نتایج به هیچ وجه میسر نیست.

بر اساس این گزارش، در فاصله زمانی موجود میان قرعه کشی تا اعلام نتایج، کنترل های نظارتی به وسیله نهادهای مرتبط انجام می گردد و پس از حصول اطمینان نسبت به صحت آن، نتایج به اطلاع متقاضیان می رسد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است، شائبه دخالت در نتایج قرعه کشی پیش از این نیز مطرح شده، اما مستنداتی دال بر وجود تخلف ارایه نشده و این ادعا به تایید نهادهای بازرسی نرسیده است، لذا تاکید می گردد، در صورت وجود شواهد و مستندات، با ارایه به مراجع ذیربط، نسبت به پی گیری و اثبات آن اقدام گردد. ایران خودرو بعلاوه به متقاضیان خرید خودرو هشدار داده، مراقب افراد سودجو و فرصت طلب باشند و در صورت مشاهده چنین مواردی، مراتب را به نیروی انتظامی و دیگر دستگاه های نظارتی و امنیتی اطلاع دهند.

  • فروش فوق العاده سایپا سرکاری بود؟ | سردرگمی متقاضیان
  • این خودروها تا 200 میلیون تومان گران شدند | سقف شکنی قیمت خودرو در بازار بی مشتری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 آذر 1401 بروزرسانی: 13 آذر 1401 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 2158

به "تقلب در قرعه کشی ایران خودرو؟ ، ایران خودرو به متقاضیان خرید خودرو هشدار داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقلب در قرعه کشی ایران خودرو؟ ، ایران خودرو به متقاضیان خرید خودرو هشدار داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید