تقدیر نخست وزیر سوریه از حمایت های ایران، تقویت همکاری تهران و دمشق در بخش های زیربنایی و مسکن

به گزارش ایران 20 دانلود، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح ایران و هیئت همراهش امروز با نخست وزیر مامور تشکیل دولت سوریه در دمشق ملاقات و گفت وگو کرد.

تقدیر نخست وزیر سوریه از حمایت های ایران، تقویت همکاری تهران و دمشق در بخش های زیربنایی و مسکن

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری دولتی سوریه، ابراهیم محمود زاده مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح ایران و هیئت همراه وی امروز با حسین عرنوس نخست وزیر مامور تشکیل دولت سوریه درباره تقویت روابط همکاری بین دو کشور در زمینه های زیربنایی و مسکن و استفاده از تجربه ایران در زمینه ساختمان سازی سریع در نواحی مسکونی و تاسیسات آب شیرین کن و گشودن افق های گسترده تری از همکاری در زمینه های برق و منابع آبی و نفت و آموزش فنی و حرفه ای و توانمند کردن و آموزش و نیز برچیدن هرگونه مانعی در راستا اجرای توافقنامه ها و یادداشت های تفاهم امضا شده بین دوطرف بحث و گفتگو کرد.

نخست وزیر مامور تشکیل دولت سوریه در این ملاقات بر اهمیت تداوم فعالیت مشترک برای رسیدن روابط مالی دو کشور دوست به سطح روابط سیاسی و راهبردی پیوند دهنده دو کشور در راستای اجرای دستورات رهبران دو کشور تاکید نمود چرا که این امر منافع مشترک را محقق و قدرت دو کشور و دولت در مقابله با چالش ها را تقویت می نماید.

وی همچنین از حمایت ایران از سوریه در جریان جنگ تروریستی علیه سوریه و ارایه انواع یاری ها به سوریه تقدیر کرد.

از سوی دیگر، ابراهیم محمود زاده نیز در این ملاقات مامور شدن مهندس عرنوس برای تشکیل دولت در سوریه را به وی تبریک گفت و بر عمق روابط ایران و سوریه و ریشه دار بودن آن در زمینه های مختلف تاکید نمود و به اهمیت افزایش هماهنگی و همکاری مشترک در همه زمینه های مالی و سرمایه گذاری و فعال سازی نقش بخش خصوصی دوطرف در اجرای پروژه های مشترک اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1084

به "تقدیر نخست وزیر سوریه از حمایت های ایران، تقویت همکاری تهران و دمشق در بخش های زیربنایی و مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر نخست وزیر سوریه از حمایت های ایران، تقویت همکاری تهران و دمشق در بخش های زیربنایی و مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید