تصمیم وزارت ورزش در مورد مدیریت پرسپولیس ، مدیرعامل سرخ ها معین تکلیف شد

به گزارش ایران 20 دانلود، آنالیز صحبت های وزیر ورزش نشان می دهد، فعلا برنامه ای برای تغییرات در پرسپولیس وجود ندارد.

تصمیم وزارت ورزش در مورد مدیریت پرسپولیس ، مدیرعامل سرخ ها معین تکلیف شد

به گزارش خبرنگاران بعد از تغییرات ناگهانی در مدیریت باشگاه استقلال، شایعاتی درباره تغییرات در مدیریت باشگاه پرسپولیس هم مطرح و عنوان شد که رضا درویش هم جای خود را به مدیر تازهی خواهد داد اما آنالیز صحبت های وزیر ورزش نشان می دهد، فعلا برنامه ای برای تغییرات در پرسپولیس وجود ندارد.

حمید سجادی در آخرین نشست خبری خود در پاسخ به سوالی درباره احتمال ایجاد تغییرات در مدیریت پرسپولیس گفت: در خصوص پرسپولیس هیات مدیره این باشگاه موضوعی را به وزارت ورزش ارائه نکرده است.

آنالیز ها در این زمینه نشان می دهد هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در آخرین جلسه خود که با حضور یحیی گل محمدی برگزار گردید، به آنالیز برنامه های تیم و مسائل اقصادی باشگاه پرداخته و از رضا درویش به عنوان مدیرعامل خواسته تا هرچه زوتر مسائل مربوط به درآمدهای باشگاه را حل نماید و پرسپولیس را به آمد پایدار برساند.

باشگاه پرسپولیس با یک شرکت به عنوان کارگزار طرف قرارداد است و در فصل تازه تمایلی به همکاری با این شرکت ندارد اما با وجود گذشت 10 هفته از لیگ، هنوز این قرارداد مشخص تکلیف نشده است. از آن جایی که این قرارداد کماکان پابرجا است، تا زمانی که پرسپولیس آن را اقاله و یا فسخ نکند، امکان امضای قرارداد با شرکت دیگری برای اسپانسری و یا کارگزاری را ندارد. به نظر می رسد خواسته هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از درویش هم به همین موضوع مربوط باشد. یعنی هرچه زودتر قرارداد پرسپولیس با کارگزارش مشخص تکلیف گردد تا این باشگاه بتواند با اسپانسر و یا کارگزار دیگری قرارداد امضا کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 مهر 1401 بروزرسانی: 28 مهر 1401 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 2141

به "تصمیم وزارت ورزش در مورد مدیریت پرسپولیس ، مدیرعامل سرخ ها معین تکلیف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم وزارت ورزش در مورد مدیریت پرسپولیس ، مدیرعامل سرخ ها معین تکلیف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید