چهار سال بدون هیچ گناهی خانه نشین شدم، آماده حضور در انتخابی هستم

به گزارش ایران 20 دانلود، به گزارش خبرنگاران، محمدحسین محمدیان را می توان یکی از چهره های پیروز و جوان کشتی آزاد ایران خواند که در اوج بلوغ فنی و درخشش در اثر یک اشتباه به چهار سال محرومیت از کشتی محکوم شد. این آزادکار مازنی در حالی گرفتار تست مثبت دوپینگ شد، که آگاهانه و در شرایطی خارج از مسابقات تن به تست دوپینگ داد، چون کاملاً از شرایط خود مطمئن بود، اما در کمال تعجب آثار استفاده از مواد ممنوعه در نمونه آزمایش او پیدا شد که در نهایت به رغم کوشش های فراوان در انجام تست های بعدی، محرومیتی چهار ساله را برای او به ارمغان آورد.

چهار سال بدون هیچ گناهی خانه نشین شدم، آماده حضور در انتخابی هستم

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به هر حال محمد حسین محمدیان سال گذشته بعد از سرانجام محرومیت دوباره به میدان بازگشت و اتفاقاً نتایج درخشانی را هم در بدو ورود رقم زد. او در تورنمنت بین المللی ایتالیا که جزو میادین رنکینگ دار اتحادیه دنیای کشتی بود، با شکست دادن بزرگان کشتی دنیا به عنوان قهرمانی رسید و نشان داد مدتهاست برای حضور در المپیک دورخیز نموده است.

محمدیان که هم اکنون تمرینات انفرادی را در زمان تعطیلی اردوهای تیم ملی پشت سر می گذارد در مصاحبه با خبرنگاران گفت: در این مدت به هر شکل ممکن به تمرینات انفرادی مشغول بودم تا از نظر جسمی و روحی از شرایط مطلوب درو نشوم. در این مدت در منزل در کنار پدرم به عنوان یکی از قهرمانان کشتی ایران و دنیا تمرین می کردم و بعضی اوقات از شهر ساری برون می روم و در کنار حسن یزدانی، کامران قاسمپور و امیرحسین زارع تمرین می کنم.

وی ادامه داد: من به تنها چیزی که می اندیشم، حضور در المپیک است و چهار سال محرومیت و دوران سخت عدم حضور در میدان را با همین هدف پشت سر گذاشتم. من در این سالها به جای اینکه با ناامیدی و ناراحتی از صحنه کشتی محو شوم، ماندم و کوشش کردم تا روزی به آرزوی خود برسم. حالا هم از هر نظر آماده هستم تا در هر میدانی که کادر فنی در نظر داشته باشند، کشتی بگیرم و خودم را اثبات کنم.

محمدیان در مورد چرخه انتخابی تیم ملی هم گفت: تعویق المپیک خیلی به سود من است، چراکه حالا وقت دارم بیش از یکسال دیگر برای آماده سازی خودم تمرین و کوشش کنم. ضمن اینکه می توانم در مصاف انتخابی با مدعیان وزن 97 کیلوگرم به میدان بروم تا در نهایت بهترین و آماده ترین چهره راهی المپیک گردد.

وی در سرانجام گفت: امیدوارم شرایط مناسبی برای شروع اردوهای تیم ملی مهیا گردد و دوباره بتوانیم با حضور در اردوهای آماده سازی به تمرین بپردازیم، چراکه مطمئناً تمرینات گروهی در اردو تاثیر فراوانی در فرایند رو به رشد آزادکاران خواهد داشت و هیچ چیز جای تمرین در اردو را نمی گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 969

به "چهار سال بدون هیچ گناهی خانه نشین شدم، آماده حضور در انتخابی هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار سال بدون هیچ گناهی خانه نشین شدم، آماده حضور در انتخابی هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید