پیوس: ساختارها را درست نکنیم سال بعد هم از آسیا حذف می شویم، شک نکنید پرسپولیس قهرمان خواهد شد

به گزارش ایران 20 دانلود، مهاجم پیشین پرسپولیس می گوید که این تیم هنوز فرصت زیادی برای جبران امتیازات عقب افتاده دارد و قطعاً قهرمان لیگ بیست ویکم خواهد شد.

پیوس: ساختارها را درست نکنیم سال بعد هم از آسیا حذف می شویم، شک نکنید پرسپولیس قهرمان خواهد شد

فرشاد پیوس در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل پدیده در هفته چهاردهم لیگ برتر گفت: پرسپولیس خوب بازی کرد، خوب دوید و موقعیت های خوب زیادی را هم خلق کرد. بچه ها می خواستند بازی را ببرند ولی پدیده تیم انتهای جدولی بود و انگیزه زیادی داشت. دوندگی بازیکنان حریف خیلی زیاد بود و همه جای زمین دو بازیکن بالای سر بازیکن صاحب توپ پرسپولیس بودند و اجازه رد شدن را نمی دادند. تیم های انتهای جدول انتحاری و با تمام وجود بازی می کنند. حدس می زدیم پرسپولیس با اختلاف پدیده را شکست دهد اما فوتبال روی بدش را به این تیم نشان داد.

وی ادامه داد: فوتبال همین است و وقت زیاد داریم. پرسپولیس می تواند امتیازات زیادی را در آینده بگیرد. ضعف گلزنی تیم باید برطرف شود. نه تنها در پرسپولیس که در تمام لیگ ها گلزنی کمتر شده است. دلیل آن هم این است که بازیکنان خلاق کمتر شده اند و موقعیت کمتری خلق می شود.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص ضعف این تیم در خط دفاعی مطرح نمود: این موضوع به خاطر تغییرات در خط دفاع و مصدومیت ها است. اگر عالیشاه در این بازی حضور داشت، وحید امیری باز هم در دفاع چپ بازی می کرد. همین موضوع باعث شد پرسپولیس ضعف گلزنی داشته باشد. گل های خورده هم طبیعی است. مقابل پدیده خودمان به خودمان گل زدیم و گل حریف تاکتیکی نبود. همه این مسائل درست می شود. شک نکنید که پرسپولیس قهرمان می شود و من به کادر و بچه های پرسپولیس اعتقاد دارم. این تیم منسجم است و آرام آرام به صدر جدول می رسد. بهترین تیم های دنیا هم گل می خورند و می بازند. اینطور که تیم کم کم به صدر جدول برسد بهتر است. همیشه در اواخر فصل، قهرمان معین می شود و من از الان می گویم این تیم قهرمان خواهد شد.

پیوس درباره حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا به خبرنگاران گفت: حذف از آسیا خیلی مهم است. این بازی ها برای بازیکنان بسیار مهم بوده و به لحاظ روحی و روانی روی بچه ها تأثیرگذار است. مشکل باشگاه های ما مربوط به قبل است. باید ساختارها را درست کنیم. چند سال است که به پرسپولیس و استقلال گفتند مالکیت را درست کنند و ورزشگاه اختصاصی داشته باشند. وزارت ورزش باید هر چه زودتر تکلیف این دو تیم را معین کند. از الان باید به فکر سال بعد باشند و ساختارها را درست کنند، در غیر اینصورت سال بعد هم حضور در آسیا را از دست خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 خرداد 1401 بروزرسانی: 25 خرداد 1401 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 2053

به "پیوس: ساختارها را درست نکنیم سال بعد هم از آسیا حذف می شویم، شک نکنید پرسپولیس قهرمان خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیوس: ساختارها را درست نکنیم سال بعد هم از آسیا حذف می شویم، شک نکنید پرسپولیس قهرمان خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید