پیش بینی بازی های نیمه نهایی جام جهانی 2018 روسیه

به گزارش ایران 20 دانلود، پیگیری جام جهانی فوتبال یکی از سرگرمی های مهم علاقه مندان به این رشته ورزشی است که با پیش بینی نتایج این مسابقات و شرکت در چالش های این چنینی می توانند لذت تماشای مسابقات رو دو چندان نمایند.

پیش بینی بازی های نیمه نهایی جام جهانی 2018 روسیه

همانطور که می دانید پیش بینی فوتبال و در ادامه پیش بینی جام دنیای فوتبال 2018 یکی از جذاب ترین سرگرمی های حال حاضر در دنیاست که باعث شده تا پر مخاطب ترین ورزش دنیا هیجان بیشتری به خود بگیرد. تماشای فوتبال یکی از سرگرمی های علاقمندان به این ورزش شده است که می توانند بازی تیم های محبوب خود را تماشا نموده و در کنار آن، با پیش بینی شرایط تیم ها، این لذت را چندین برابر نمایند. باید پذیرفت که امحتان شانس خود در این چالش، برای هر علاقمند به فوتبالی پر هیجان است و البته لذت بخش!

جذاب ترین روزهای پیش بینی فوتبال جام دنیای 2018

هر علاقمند به فوتبالی به خوبی می داند که در چنین روزهایی، عظیمترین رویداد فوتبالی دنیا در حال اجرا است. جام دنیای 2018 روسیه که مراحل حساس خود رسیده است همه علاقمندان به فوتبال را به سمت خود کشانده است. سال جاری کشور روسیه میزبان رقابت هاست و تیم ها یکی پس از دیگری با هم به رقابت پرداختند و نتایج هر بازی تعیین شد. اما در حال حاضر این بازی ها به اوج خود رسیده است و تنها چهار تیم برای کسب جام این دوره از رقابت ها باقی مانده اند. کدام یک از این چهار تیم برنده جام دنیای 2018 خواهد بود و کدام سه تیم دیگر، با حسرت بالای سر بردن این جام به خانه رفته و خود را برای چهار سال آینده آماده می نمایند. بنابراین به جرات می توان گفت که پس از گذشت چندین هفته از این بازی ها، جام دنیای و پیش بینی فوتبال به اوج خود رسیده است و همه به دنبال پیش بینی هستند.

سایت دوبرد که یکی از فزونین سایت های پیش بینی فوتبال با استفاده از گیمیفیکیشن در ایران است، با اخذ مجوزهای لازم این اطمینان را به همه داده است تا با خیالی آسوده در آنجا به پیش بینی مسابقات فوتبال بپردازند. همین موضوع ترافیک روزانه این سایت محبوب را به میزان قابل توجهی افزایش داده و هر لحظه به مخاطبان دوبرد افزوده می شود. اعتماد سازی بخشی از کاریست که دوبرد برای کاربران خود انجام داده است اما موضوع مهم تر روش پیش بینی فوتبال در دوبرد است. سایت دوبرد بر خلاف وبسایت های دیگر پیش بینی فوتبال، از شما پولی دریافت نمی نماید و تنها با تکیه بر پیاده سازی تعریفی از گیمیفیکیشن، این فرصت را به کاربران می دهد که با لذت و خیالی آسوده به پیش بینی مسابقات فوتبال بپردازند. سایت دوبرد با همکاری با فروشگاه اینترنتی و آفلاین مختلف، زمینه را آماده نموده است که وقتی شما از آنها مایحتاج خود را خریداری کنید، امتیازی با نام بردکویین از طرف آن فروشگاه در پروفایل شما در سایت دوبرد ذخیره خواهد شد. بسته به نوع فروشگاه و میزان خرید شما این مقدار بردکویین متفاوت خواهد بود. بنابراین دیگر احتیاجی به هزینه اضافی نبوده و صرفا محصولات و اقلام مورد احتیاج خود را خریداری نموده اید و در کنار آن شانس برنده شدن را از آن خود نموده اید. به همین خاطر استفاده دوبرد از گیمیفیکیشن، پیش بینی جام دنیای فوتبال 2018 را چندین برابر لذت بخش خواهد نمود.

پیش بینی نیمه نهایی جام دنیای روسیه ؛ فرانسه - بلژیک

دیگر زمان پیش بینی جام دنیای فوتبال 2018 به مراحل نهایی رسیده است. همین موضوع آن را بیش از پیش جذاب تر می نماید. تنها دو بازی در این مرحله از جام دنیای 2018 روسیه انجام می شود که در نتیجه آن، دو تیم به فینال این دوره از جام دنیای رفته و دو تیم نیز بر سر صندلی سوم با هم مسابقه خواهند داد. اولین بازی که در دهم جولای برابر با نوزدهم تیر ماه سال جاری برگزار خواهد شد بازی دو تیم فرانسه با بلژیک است. هر دو به دنیا ثابت نموده اند که می توانند پیش بینی فوتبال را به طور کامل تغییر دهند و بنظر می رسد تمامی قوانین قبلی را زیر پا نهادند. همه ما دیدیم که چگونه تیم های عظیم و مدعی قهرمانی، یکی پس از دیگری حذف شده و به خانه برگشتند. در بازی بلژیک فرانسه، تنها یک تیم به فینال این دوره از رقابت های جام دنیای صعود می نماید و تیم بازنده می تواند برای کسب عنوان سومی مبارزه کند.

هر دو تیم سابقه درخشانی از حذف تیم های عظیم در کارنامه خود دارند. هر دوی آنها با اقتدار به عنوان سرگروه از گروه خود به دور بعدی راه یافتند و نشان دادند که برای بردن جام به خانه آماده اند. در مجموع فرانسه با 7 امتیاز بلژیک با 9 امتیاز، سرگروهی را از آن خود نموده و به مرحله بعد صعود کردند. همین موضوع پیش بینی مسابقات فوتبال را بین این دو تیم سخت تر خواهد نمود. حال باید دید که چند درصد احتمال برد هر تیم وجود دارد.

پیش بینی اول ؛ احتمال فینالیست شدن فرانسه در جام دنیای روسیه

ماهیت پیش بینی فوتبال این است که هر تیمی احتمال برنده شدن را دارد و نمی توان شانس آن را صفر در نظر گرفت. در بازی فرانسه مقابل بلژیک، تیم فرانسه یک شانس برابر برای برنده شدن در این بازی را دارد. فرانسه دو بازی اول خود را در مقابل استرالیا و پرو به ترتیب با فزونی دو بر یک و یک بر صفر برنده شد و با کسب شش امتیاز به ملاقات با دانمارک رفت. در این بازی فرانسه نه تنها گلی نزد بلکه اجازه نداد توپی از خط دروازه این تیم بگذرد. بنابراین این بازی را با نتیجه مساوی بدون گل و کسب امتیاز ترک کرد تا با هفت امتیاز خود به عنوان سرگروه به مرحله 16 تیم برتر برود.

در مرحله یک شانزدهم، فرانسه با آرژانتین قدرتمند روبرو شد و بسیاری شانس برنده شدن آن را کم می دانستند. اما فرانسه ثابت کرد که همه یک شانس دارند و فرقی نمی نماید چه تیمی مقابل شما قرار گیرد. با اعتقاد به همین موضوع، تیم فرانسه توانست با نتیجه پر گل چهار بر سه، آرژانتین مدعی برد جام را به خانه بفرستد. افرادی که به پیش بینی مسابقات فوتبال جام دنیای 2018 می پرداختند به بصورت جدی با این موضوع روبرو شدند که همه می توانند برنده باشند و دیگر تیم ها از نام عظیم حریف نمی ترسند. فرانسه پس از این بازی، تنها یک مرحله احتیاج داشت تا جزو چهار تیم برتر شود که آن هم رویارویی با اروگوئه بود. حریف میهمان از آمریکای جنوبی انگیزه بسیاری برای صعود به مرحله بعدی داشت که فرانسه با دو گل اروگوئه را به خانه فرستاد و اجازه داد تا چهار سال آینده حسرت صعود بخورند. حال باید دید که فرانسه چقدر محتمل است تا فینالیست شود که اگر همانند بازی های قبلی خود ظاهر شود این شانس بسیار زیاد است.

پیش بینی دوم ؛ احتمال فینالیست شدن بلژیک در جام دنیای روسیه

کاپیتان هازارد و یکی از شانس های آقای گلی این جام، لوکاکو، تیم بلژیک را در این دوره از رقابت ها شگفتی ساز کردند. به جرات می توان گفت که تیم بلژیک در پیش بینی فوتبال جام دنیای 2018 جزو اولین انتخاب های مخاطبان قرار گرفته است زیرا نتایج بازی های این تیم بسیار خیره نماینده بود. تیم بلژیک یکی از بهترین خط دفاع و خط حمله در این دوره از جام دنیای بود و بدون حتی یک باخت، جزو چهار تیم برتر این جام شد. بلژیک در تمامی بازی های خود به عنوان برنده از زمین خارج شد و بدون هیچ باخت و یا مساوی به این مرحله رسیده است. علاقمندان به پیش بینی فوتبال به خوبی می توانند این موضوع را درک نمایند که بلژیک احتمال برنده شدن دارد و می تواند فینالیست این دوره از رقابت ها شود. همانطور که اشاره کردیم فرانسه به خوبی قدرت خود را نشان داد اما بلژیک نیز با نتایجی که به ثمر رساند نشان داد که برای باختن به زمین نمی آید و تا برنده شدن از تمام توان خود استفاده خواهد که همین موضوع احتمال فینالیست شدن آن را بالا می برد.

پیش بینی نیمه نهایی جام دنیای روسیه ؛ انگلیس - کرواسی

در مرحله نیمه نهایی، چهار تیم حضور دارند که دو تن از آنها تیم های پر قدرت انگلیس و کرواسی هستند. هر دو تیم بسیاری از افرادی که در پیش بینی فوتبال جام دنیای 2018 روی این دو سرمایه گذاری کردند را با بردهای خود شاد نمودند و اکنون زمان آن رسیده تا فزونی این دو در مقابل هم محک بخورد و فقط یکی از این دو تیم راهی فینال شود. انگلیس که تیم دوم از گروه خود صعود کرد با فرازو نشیب های مختلفی به این مرحله رسیده و اکنون کرواسی را در مقابل خود دارد. کرواسی نیز از گروه دیگری کوشش های خود را به نتیجه رساند و حالا زمان این رسیده که ثابت کند آیا قادر به فینالیست شدن است یا خیر.

پیش بینی سوم ؛ احتمال فینالیست شدن انگلیس در جام دنیای روسیه

انگلیس در مجموع با چهار برد و یک باخت، یکی از شانس های فینالیست شده است که خود را برای رویارویی با کرواسی آماده می نماید. این مرحله از بازی به هیچ تیمی اجازه جبران نخواهد داد و با اشتباهات کوچک، حسرتی چهار ساله را به خود تیم و طرفدارانش تحمیل خواهد نمود. هری کین 24 ساله که در کوشش برای آقای گلی این دوره از رقابت هاست، میخواهد تا پیش بینی فوتبال را به نفع تیمش تمام کند. شکی نیست که با نمایش خوبی که از بازی تیم انگلیس شاهد بودیم، این تیم شانس بالایی برای فینالیست شدن دارد و کرواسی می بایست مراقب ضد حمله های این تیم باشد و در صورت هر گونه اشتباه خود را نخواهد بخشید.

پیش بینی چهارم ؛ احتمال فینالیست شدن کرواسی در جام دنیای روسیه

کرواسی تیمی که گذشته خوبی دارد ولی این اواخر شاید به خوبی گذشته نبود. اما در این دوره از رقابت ها، ثابت کرد که سال جاری سال این تیم است. کرواسی در پیش بینی فوتبال جام دنیای 2018 به خوبی ظاهر شد و نتایج خوبی را به ثمر رساند. اکنون زمان آن رسیده تاحداکثر کوشش خود را برای راه یابی به فینال انجام دهد. تیم سرسخت انگلیس که حریف کرواسی در این بازی خواهد بود، سد عظیمی برای رسیدن به فینال محسوب می شود که کرواسی باید تمرکز ویژه ای روی این بازی داشته باشد. سابقه درخشان کرواسی در این بازی ها نشان داده که می توانند علاوه بر فینالیست شدن، برنده نهایی جام دنیای 2018 نیز باشند.

نیمه نهایی و فینال جام دنیای را در گیمیفیکشن دوبرد پیش بینی کنید

بعید بنظر می رسد که علاقمند به فوتبال باشید و پیش بینی فوتبال را از دست بدهید؛ آن هم در سایت محبوب دوبرد و با استفاده از گیمیفیکشن! همانطور که بیان شد، سایت دوبرد تمامی مجوزها را اخذ نموده و برای شرکت در پیش بینی از کاربران هزینه ای دریافت نمی نماید و تنها شما احتیاج دارید تا از فروشگاه های طرف قرار داد این سایت هر آنچه احتیاج دارید را خریداری کنید که بخشی از خرید شما به عنوان امتیاز در پروفایل شخصی شما قرار می گیرد که با آن می توانید به پیش بینی فوتبال جام دنیای 2018 بپردازید.

دوبرد کوشش نموده تا با بهره مندی از گیمیفیکیشن، کاربران را به شرکت در پیش بینی مسابقات فوتبال ترغیب نماید. بنابراین با این ویژگی شما می توانید با خیالی آسوده، نیمه نهایی و فینال جذاب ترین رویداد ورزشی دنیا را در دوبرد پیش بینی نموده و علاوه بر هیجان انگیز شدن تماشای فوتبال، مبلغی را در این سایت برنده شوید و هر زمان که خواسته باشید بصورت نقدی در حساب شخصی خود این پول را دریافت نمایید. نام دوبرد نیز از همین موضوع گرفته شده است که همه در این سایت برنده هستند و بازی برد برد خواهد بود. بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید شانس خود را امتحان نمایید.

منبع: setare.com
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1444

به "پیش بینی بازی های نیمه نهایی جام جهانی 2018 روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی بازی های نیمه نهایی جام جهانی 2018 روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید