مسعود سلطانی فر: تیم ملی بیشتر از همواره شخصیت قهرمانی دارد، تصمیم گیری در خصوص کی روش در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال است

به گزارش ایران 20 دانلود، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان گفت: همانطور که بارها و بارها عنوان کردم تیم ملی بیشتر از همواره شخصیت قهرمانی دارد و در حال حاضر قوی ترین تیم فوتبال آسیا است.

مسعود سلطانی فر: تیم ملی بیشتر از همواره شخصیت قهرمانی دارد، تصمیم گیری در خصوص کی روش در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در انتها مجمع کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران گفت: امروز یک سال است که از انتخابات ریاست کمیته المپیک، دبیر کل و اعضای هیئت اجرایی می گذرد. در یک سال گذشته عملکرد این تیم در عرصه مختلف از جمله در زمینه توسعه ارتباطات خارجی با نهادی خارجی، ioc و فدراسیون های جهانی و شورای المپیک آسیا بسیار درخشان بوده است.

وی توضیح داد: خوشبختانه کارنامه کمیته ملی المپیک و همکاران در ارتباطات با مجموعه اقداماتی که برای توسعه ورزش اجرا شده است، مثبت بوده است و صمیمانه تشکر می کنم. امیدوارم با همین همدلی و هماهنگی و همسویی که بین ما وجود دارد بتوانیم در ادامه خدمت نیز کارها را جلو ببریم. اعتقاد دارم که اصل، اساس، ریشه و بنیان توسعه هرجایی به ویژه در ورزش همدلی و دلسوزی بین ارکان های مختلف است که خوشبختانه ایجاد شده است.

وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: همه مدیران ما چه در فدراسیون ها، کمیته المپیک، وزارت ورزش و استان ها با همین سمت و سو کارها را پیش می برند و اختلافات پایان یافته است. امیدواریم همانطور که در سال 97 در اکثر رویدادها از جمله، جام جهانی، بازی های آسیایی، المپیک جوانان و لیگ قهرمانان آسیا درخشیدیم در داخل نیز کارنامه امیدوار کننده داشتیم که نشاط مردم را فراهم و تا زمانی که افتخار خدمت به مردم را داریم این زمینه را فراهم کنیم.

سلطانی فر در خصوص عملکرد تیم ملی فوتبال بیان کرد: همانطور که بارها و بارها بیان کردم تیم ملی فوتبال ما در حال حاضر قوی ترین تیم فوتبال آسیا است و برای آن نیز دلیل دارم. من 40 تا 45 سال است که مسائل ورزش کشور و فوتبال جهان را پیگیری می کنم، ما تیمی داریم که هم تجربه خوبی در جام جهانی روسیه داشته است و مجموعه هماهنگ از وزارت ورزش ورزش، کمیته المپیک و فدراسیون فوتبال به عنوان مجموعه تصمیم گیر در کنار آن قرار داشته است و از آن حمایت نموده است. کادرفنی توانمندی داریم و بازیکنان خوبی در اختیار داریم. بازیکنان داخلی و لژیونرها بازیکنان خوبی هستند و در هر پست دو بازیکن آماده داریم و همه مولفه ها به ما می گوید این تیم بیشتر از همواره شخصیت قهرمانی دارد.

وی اعلام نمود: امیدوارم با حمایت گسترده مردم که دلشان برای قهرمانی در جام ملت ها می تپید و همانطور که سرمربی محترم عنوان نموده، خانواده ترین تیم موجود هستیم، بتوانیم همانطور که دو قدم اول را محکم برداشته است در ادامه نیز محکم گام بردارد و شاهد قهرمانی در جام ملت های آسیا باشیم. در مراحل بالاتر به دبی خواهم رفت و همراه تیم ملی خواهم بود.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص پرداخت پاداش به ملی پوشان فوتبال گفت: دیروز پاداش ها را پرداخت کردند و قرار است داورزنی برای پرداخت پاداش به امارات بروند، در مراحل بعدی آدم های دیگری می روند و در مراحلی نیز ممکن است من بروم. وی درخصوص انتخاب اعضای هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال گفت: کوشش می کنیم تا انتها هفته به نتیجه برسیم. سلطانی فر در خصوص انتخابات فدراسیون ها و به خصوص فدراسیون والیبال گفت: طبق جدولی که داریم و ثبت نام هایی که انجام شده است، اگر تایید صلاحیت ها طول نکشید 4 یا 5 انتخابات در پیش داریم و فکر می کنم انتخابات فدراسیون والیبال به سال آینده بیفتد.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص وضعیت کارلوس کی روش و اظهارات او که عنوان نموده بود حمایتی از سوی وزارت ورزش و جوانان صورت نگرفته است، گفت: تصمیم گیری در خصوص سرمربی تیم ملی در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال است.

وی درخصوص مسائل وزارت ورزش و جوانان در خصوص تامین بودجه مدال آوران ورزش کشور گفت: تا انتها سال خیلی زمان باقی مانده است و امید ما به خدا است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 122

به "مسعود سلطانی فر: تیم ملی بیشتر از همواره شخصیت قهرمانی دارد، تصمیم گیری در خصوص کی روش در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسعود سلطانی فر: تیم ملی بیشتر از همواره شخصیت قهرمانی دارد، تصمیم گیری در خصوص کی روش در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید