مسعود سلطانی فر: تیم ملی بیشتر از همواره شخصیت قهرمانی دارد، تصمیم گیری در خصوص کی روش در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال است

به گزارش ایران 20 دانلود، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان گفت: همانطور که بارها و بارها عنوان کردم تیم ملی بیشتر از همواره شخصیت قهرمانی دارد و در حال حاضر قوی ترین تیم فوتبال آسیا است.

مسعود سلطانی فر: تیم ملی بیشتر از همواره شخصیت قهرمانی دارد، تصمیم گیری در خصوص کی روش در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال است

به گزارش خبرنگار ورزشی ایران 20 دانلود، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در انتها مجمع کمیته ملی المپیک در جمع ایران 20 دانلود گفت: امروز یک سال است که از انتخابات ریاست کمیته المپیک، دبیر کل و اعضای هیئت اجرایی می گذرد. در یک سال گذشته عملکرد این تیم در عرصه مختلف از جمله در زمینه توسعه ارتباطات خارجی با نهادی خارجی، ioc و فدراسیون های جهانی و شورای المپیک آسیا بسیار درخشان بوده است.

وی توضیح داد: خوشبختانه کارنامه کمیته ملی المپیک و همکاران در ارتباطات با مجموعه اقداماتی که برای توسعه ورزش اجرا شده است، مثبت بوده است و صمیمانه تشکر می کنم. امیدوارم با همین همدلی و هماهنگی و همسویی که بین ما وجود دارد بتوانیم در ادامه خدمت نیز کارها را جلو ببریم. اعتقاد دارم که اصل، اساس، ریشه و بنیان توسعه هرجایی به ویژه در ورزش همدلی و دلسوزی بین ارکان های مختلف است که خوشبختانه ایجاد شده است.

وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: همه مدیران ما چه در فدراسیون ها، کمیته المپیک، وزارت ورزش و استان ها با همین سمت و سو کارها را پیش می برند و اختلافات پایان یافته است. امیدواریم همانطور که در سال 97 در اکثر رویدادها از جمله، جام جهانی، بازی های آسیایی، المپیک جوانان و لیگ قهرمانان آسیا درخشیدیم در داخل نیز کارنامه امیدوار کننده داشتیم که نشاط مردم را فراهم و تا زمانی که افتخار خدمت به مردم را داریم این زمینه را فراهم کنیم.

سلطانی فر در خصوص عملکرد تیم ملی فوتبال بیان کرد: همانطور که بارها و بارها بیان کردم تیم ملی فوتبال ما در حال حاضر قوی ترین تیم فوتبال آسیا است و برای آن نیز دلیل دارم. من 40 تا 45 سال است که مسائل ورزش کشور و فوتبال جهان را پیگیری می کنم، ما تیمی داریم که هم تجربه خوبی در جام جهانی روسیه داشته است و مجموعه هماهنگ از وزارت ورزش ورزش، کمیته المپیک و فدراسیون فوتبال به عنوان مجموعه تصمیم گیر در کنار آن قرار داشته است و از آن حمایت نموده است. کادرفنی توانمندی داریم و بازیکنان خوبی در اختیار داریم. بازیکنان داخلی و لژیونرها بازیکنان خوبی هستند و در هر پست دو بازیکن آماده داریم و همه مولفه ها به ما می گوید این تیم بیشتر از همواره شخصیت قهرمانی دارد.

وی اعلام نمود: امیدوارم با حمایت گسترده مردم که دلشان برای قهرمانی در جام ملت ها می تپید و همانطور که سرمربی محترم عنوان نموده، خانواده ترین تیم موجود هستیم، بتوانیم همانطور که دو قدم اول را محکم برداشته است در ادامه نیز محکم گام بردارد و شاهد قهرمانی در جام ملت های آسیا باشیم. در مراحل بالاتر به دبی خواهم رفت و همراه تیم ملی خواهم بود.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص پرداخت پاداش به ملی پوشان فوتبال گفت: دیروز پاداش ها را پرداخت کردند و قرار است داورزنی برای پرداخت پاداش به امارات بروند، در مراحل بعدی آدم های دیگری می روند و در مراحلی نیز ممکن است من بروم. وی درخصوص انتخاب اعضای هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال گفت: کوشش می کنیم تا انتها هفته به نتیجه برسیم. سلطانی فر در خصوص انتخابات فدراسیون ها و به خصوص فدراسیون والیبال گفت: طبق جدولی که داریم و ثبت نام هایی که انجام شده است، اگر تایید صلاحیت ها طول نکشید 4 یا 5 انتخابات در پیش داریم و فکر می کنم انتخابات فدراسیون والیبال به سال آینده بیفتد.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص وضعیت کارلوس کی روش و اظهارات او که عنوان نموده بود حمایتی از سوی وزارت ورزش و جوانان صورت نگرفته است، گفت: تصمیم گیری در خصوص سرمربی تیم ملی در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال است.

وی درخصوص مسائل وزارت ورزش و جوانان در خصوص تامین بودجه مدال آوران ورزش کشور گفت: تا انتها سال خیلی زمان باقی مانده است و امید ما به خدا است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 122

به "مسعود سلطانی فر: تیم ملی بیشتر از همواره شخصیت قهرمانی دارد، تصمیم گیری در خصوص کی روش در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسعود سلطانی فر: تیم ملی بیشتر از همواره شخصیت قهرمانی دارد، تصمیم گیری در خصوص کی روش در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید