مرگ مرموز دختر 18 ساله پس از جراحی زیبایی بینی، صحبت های دردناک پدر و مادر سحر

به گزارش ایران 20 دانلود، وقتی دختری با رویای زیبایی به اتاق عمل رفت، هیچ کس فکر نمی کرد تسلیم مرگ گردد.

مرگ مرموز دختر 18 ساله پس از جراحی زیبایی بینی، صحبت های دردناک پدر و مادر سحر

به گزارش، سحر اسکندری 18 ساله که شاگرد اول مدرسه شان بود و تمام اوقات فراغت خود را با خواندن کتاب می گذراند، با توجه به این که در رشته پزشکی قبول شده بود می خواست پرستار شود تا بتواند بیشتر به مردم خدمت کند.

دختر جوان در شرایط سختی بزرگ شده بود و هر روز رویا ها و کار هایی را که قصد داشت انجام دهد در دفترش می نوشت و در دست نوشته هایش همواره با فرشته نگهبان حرف می زد و حرف هایش را به او می گفت.

اظهارات زن وحشت زده درباره حمله 2 شرور خطرناک در خیابان + عکس

آشوب بازار تهران زیر سر این زن خطرناک بود + جزئیات

در این میان، غضروف روی بینی او باعث شده بود نوک بینی اش کج شود و به همین دلیل آرزو داشت با عمل زیبایی نقص آن را برطرف کند تا این که خانواده اش به سختی توانستند هزینه جراحی را تهیه نمایند و تنها دختر خانواده را در یک قدمی رسیدن به رویایش قرار دهند.

روز ششم مرداد سحر همراه خانواده اش به بیمارستان مدرس تهران رفت و با خوشحالی، لباس اتاق عمل را پوشید و با خانواده اش خداحافظی کرد.

عقربه ها ساعت 11 صبح ششم مرداد را نشان می داد که سحر وارد اتاق عمل شد و خانواده اش پشت در اتاق عمل منتظر ماندند. لحظات به سختی می گذشت و همه چشم انتظار بودند. پدر و مادر سحر پشت در اتاق عمل زیر لب دعا می خواندند تا دخترشان به سلامت از اتاق خارج شود.

در ساعت 4 بعد از ظهر، پزشکان یکی پس از دیگری به اتاق عمل می رفتند و خارج می شدند و این رفت و آمد ها باعث نگرانی خانواده سحر شده بود. هیچکس جواب درستی به آن ها نمی داد تا اینکه یکی از پزشکان از اتاق خارج شد و خواست پدر و مادر سحر وارد اتاق اوشوند.

پزشک جوان به پدر و مادر سحر گفت که دخترتان به دارو ها واکنش نشان داده است، باید امروز در بیمارستان زیر نظر باشد و فردا از بیمارستان مرخص می شود.

سحر به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد و 18 روز زیر نظر پزشکان بود تا اینکه با تمام رویا ها و آرزوهایش روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد و دیگر نتوانست نتیجه عمل زیبایی اش را در آینه ببیند.

خانه قدیمی یک طبقه با دیوار های آجری که روی دیوار ها بنر هایی از غم و سوگواری دیده می شد و روی همه آن ها اسم سحر نوشته شده بود، نشان از آن داشت که خانه دختر با محبت و دلسوز خانواده اسکندری است.

خانه در سکوت بود و روی جایگاه اتاق دختر جوان یک پارچه سیاه کشیده شده بود. مادر او وقتی تصاویر و تقدیرنامه های دخترش را روی دیوار اتاق دید، اشک روی گونه هایش جاری شد و زیر لب گفت: دخترم را از من گرفتند.

پدر سحر سعی داشت با خونسردی داغ دخترش را پشت تلخندهایش پنهان نگه دارد، اما وقتی درباره دخترش آغاز به صحبت کرد، خیلی زود سکوت کرد و داغ از دست دادن دخترشان را در گلویش نگه داشت.

پدر سحر گفت: روز ششم مرداد دخترم به اتاق عمل رفت و هرچه منتظر ماندیم از اتاق بیرون نیامد تا اینکه یکی از پزشکان بیان کرد دخترتان به دارو ها واکنش نشان داده و باید شب در بیمارستان بستری شود.

وی اضافه نمود: شوکه شده بودیم، چون دخترم همه آزمایش های قبل از عمل جراحی را انجام داده بود و هیچ مسئله ای در آزمایش ها نبود. قرار بود دخترم فردای روز عمل از بیمارستان مرخص شود، اما 19 روز در بخش مراقبت های ویژه زیر نظر بود.

پدر این دختر جوان ادامه داد: سحر 18 سال داشت، همواره درس می خواند و تنها سرمایه های من در زندگی فرزندانم هستند که یکی از آن ها را پزشکان از من گرفتند.

وی اضافه نمود: روز هایی که دخترم در بیمارستان بود، پزشکان هر روز حرف های جدیدی می زدند و به ما امید می دادند، این در حالی بود که من از چند پزشک دیگر خارج از بیمارستان درخواست یاری کردم و هرکسی دخترم را می دید تاکید می کرد که او مرگ مغزی شده و اکسیژن به مغزش نرسیده است.

من آخرین بار جسد دخترم را دیدم، پزشکان حرف های دروغ زیادی به ما زدند، با اینکه خودم دخترم را به خاک سپردم، اما هنوز منتظر معجزه هستم تا سحر از در اتاق بیرون بیاید و با همان صدای همیشگی بگوید: سلام بابا.

پدر داغدیده درباره اهدای اعضای بدن دخترش گفت: تصمیم گرفتیم اعضای بدن او را اهدا کنیم که مادر و برادرم با هم صحبت کردند و خواستند تا روز شنبه صبر کنیم شاید اتفاقی بیفتد، به همین دلیل پنج شنبه به بیمارستان رفتیم و همان روز با یکی از پزشکان جر وبحث لفظی کردم. قرار بود درباره رضایت مان برای اهدای عضو صحبت کنیم که ساعت 12:30 بیان کردند دخترتان دیگر نفس نمی کشد و به کام مرگ فرو رفته است.

وی اضافه نمود: در وزارت بهداشت از کل مجموعه بیمارستان شکایت کردیم و یک شکایت نیز در دادسرای جرایم پزشکی ارائه دادیم. دخترم دیگر بر نمی شود، اما با این پیگیری ها می خواهیم خانواده دیگری داغ فرزند نبیند.

مادر سحر نیز گفت: قرار بود سحر روز 10 مرداد به اتاق عمل برود که پزشک دخترم با من تماس گرفت و خواست عمل جراحی را زودتر انجام دهیم که دخترم نیز پذیرفت.

وی اضافه نمود: همان روز یک دختر جوان دیگر برای عمل برداشتن زگیل از کف پایش به بیمارستان آمده بود که هم سن دخترم بود و گویا سحر را می شناخت و با هم به اتاق عمل رفتند. دختر جوان از همان روز نخست به مادرش گفته بود که پزشکان سحر را کشتند، صورتش کبود شده بود و روی صورتش یک ملحفه سفید کشیده بودند.

مادر دختر جوان ادامه داد: مادر آن دختر شماره تلفنم را گرفت، اما هیچ وقت حرفی نزد و هر روز پیگیر حال سحر بود تا اینکه دخترم فوت کرد و همان روز گفت دخترش دیده که سحر از روز نخست در اتاق عمل فوت نموده و آن حرف ها برای امید واهی دادن به ما بوده است.

این مادر داغدیده اضافه نمود: دخترم درسخوان بود و پزشکی قبول شد، اما دوست داشت رشته پرستاری بخواند تا بعد از چهار سال بتواند به مردم خدمت کند که این رخ داد و مغز استخوان و دریچه قلبش را اهدا کردیم.

هیچ یک از مسئولان جوابگو نبودند و حتی از بیمارستان یک پیامک تسلیت نفرستادند و پیگیر نشدند.

دخترم هدف داشت و چون به سختی بزرگ شده بود، می خواست به همنوعان خودش یاری و خدمت کند، اما پزشکان جان او را گرفتند، دکتر ها در حق دخترم کوتاهی کردند. درد بزرگی است که من مادر را می سوزاند و تا قیامت باید داغ بچه ام را ببینم.

وی گفت: هنوز باور نداریم که فرزندمان فوت نموده است.

بنا بر این گزارش، تحقیقات در مورد علت مرگ این دختر جوان از سوی مراجع قضایی ادامه دارد.

منبع:خراسان / رکنا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 359

به "مرگ مرموز دختر 18 ساله پس از جراحی زیبایی بینی، صحبت های دردناک پدر و مادر سحر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ مرموز دختر 18 ساله پس از جراحی زیبایی بینی، صحبت های دردناک پدر و مادر سحر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید