متولدین شهریور ماه چه شخصیتی دارند؟

به گزارش ایران 20 دانلود، شهریور ماهی ها اغلب آن چنان تودار هستند که به نظر می رسد از برخورد با دیگران منع شده اند، ولی این افراد اگر عشق واقعی خود را پیدا کنند دیگر این ویژگی را نخواهند داشت همچنین برای شهریور ماهی ها تحمل سختی ارزش زیادی دارد. اغلب شهریور ماهی ها دارای زندگی آرام و بدون ماجرایی هستند و این افراد برای رسیدن به هدف ها و آرزو های خود با احتیاط کامل و به صورت عقلانی و سنجیده پیش می فرایند.

متولدین شهریور ماه چه شخصیتی دارند؟

مردان متولد شهریور

مرد متولد شهریور انسانی عملگرا و مادی است و به زندگی با دید رمانتیک و شاعرانه نگاه نمی کند. متولدین این ماه اصولا دارای توانایی زیادی در زمینه کار های اجرایی هستند و همیشه می شود بر روی کارایی و لیاقت آن ها حساب کرد. او انسانی کمال گراست و جذب کسانی می شود که با عزم و اراده، موقر، مجذوب کننده و با ملاحظه باشند.

مردان شهریور ماهی اغلب با گذشت و خدا ترس هستند و مورد مهر و محبت پدر و مادر خود می باشند و اغلب آن ها در کارشان منظم هستند و پول زیادی را بدست می آورند، ولی پول بدست آورده را در جا های غیر ضروری خرج می کنند.

مردان متولد شهریور دوست و دشمن خود را به خوبی تشخیص نمی دهند و گاه نیز گرفتار تهمت هایی می شوند و به طور کلی متولدین این ماه در زندگی گرفتار مسائل زیادی می شوند.

عشق وجودی این مردان بسیار کم شعله، ولی ماندگار و گرما بخش است. کلکسیونی از هوش و کمال و ثبات قدم است جالب است بدانید بیدار کردن احساسات او کار سختی است. او قادر هست بدون عشق و تپیدن قلبش برای کسی سالیان سال زندگی خود را سپری کند. به کوچکترین مواردی از علایق همسرش فکر می کند و به آن ها اهمیت می دهد.

زنان متولد شهریور

زرق و برق دنیا گولشان نمی زند، پس بدنبال ایده ها و برنامه های فانتزی برای سرگرم کردنش نباشید. از نگاه او حقیقت زیبا و زیبایی حقیقت است. شیوه خاص زندگیش را بپذیرید و درک کنید، آن موقع هست که ببینید با چه زیرکی و مهارتی ناکامی و تلخی های زندگی شما را شیرین میکند و با چه ظرافت زنانه ای کفش هایتان را جلوی پایتان جفت میکند.

بانوی شهریوری در صورتی جسم و روح خود را در اختیار کسی قرار می دهد که آن شخص اطمینان کامل و مطلق به او بدهد، زیرا بسیار نقطه بین و دقیق است و ریزترین مسائل و وقایع از چشمش پنهان نمی ماند و با وجود مهربانی و رئوفت ذاتی خود اگر نیاز باشد، می تواند بسیار خشن و عصبانی بشود.

در محیط خانوادگی شهامت و حس مسئولیت شدید او موجب میشود کـه وابستگی و روابط نزدیکی بین اعضای خانواده پیدا کند. بـه احتمال قوی زن متولد شهریور آشپز قابلی اسـت و هرگز غذایی جلو شـما نمیگذارد کـه از خوردن ان ناراحت بشوید و منزل را هم همیشه مرتب و پاکیزه نگاه می دارد و بـه جای آنکه ظروف روی میز هال را مملو از شکلات کند آن را پر از میوه می سازد.

زن متولد شهریور از مرد هایی کـه بـه سر و وضع خود توجهی ندارند و بی انضباط و نامرتب هستند بدش می آید. او انسانی کمال طلب اسـت و حس تشخیص بسیار پر قدرتی دارد و همه چیز را با فکر دقیق خود مورد وارسی و تحلیل قرار می دهد و آنگاه لب بـه انتقاد می گشاید.

ولی از قلم نیاندازید کـه اصلا تحمل شنیدن انتقاد از خودرا ندارد، زیرا او خودش بـه اندازه کافی خودرا مورد سرزنش و انتقاد قرار می دهد و بـه همین علت هیچ نیازی نمی بیند کـه دیگران نیز باری بر دوش او اضافه کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 28 تیر 1401 بروزرسانی: 28 تیر 1401 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 2082

به "متولدین شهریور ماه چه شخصیتی دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متولدین شهریور ماه چه شخصیتی دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید