فیلم های روی پرده چقدر فروختند

به گزارش ایران 20 دانلود، خبرگزاری خبرنگاران- سه فیلم تازه سینما در دو روز ابتدایی اکران حدود دو میلیارد تومان فروختند که در این بین سهم گشت3 از بقیه بیشتر بوده است.

فیلم های روی پرده چقدر فروختند

به گزارش خبرنگاران، فیلم های جدیدی در دو هفته گذشته روی پرده سینماها آمدند و پذیرای بیش از 72 هزار نفر بودند.

از روزط چهارشنبه، 26 آبان ماه فیلم کمدی گشت3 به کارگردانی سعید سهیلی که قرار بود ابتدای ماه اکران گردد، پایان روی پرده رفت و تا به امروز به فروش یک میلیارد و 800 میلیون تومان رسیده است.

استقبالی که پیش تر مخاطبان از دو سری قبلی این فیلم با نام گشت ارشاد داشتند در این دو روز دیدنگران بیشتری را به سینما کشاند در حالی که دیگر فیلم کمدی تازه سینماها یعنی آپاچی ساخته آرش معیریان به مقدار گشت 3 در روزهای اول اکران پیروز نبوده است. این فیلم از روز چهارشنبه تا به امروز حدود 34 میلیون تومان بلیت فروخته است.

اما فیلم حکم تجدیدنظر هم که اولین تجربه کارگردانی محمدامین کریم پور است، از 26 آبان تا به امروز نزدیک به 60 میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم منصور که به زندگی شهید ستاری می پردازد، دو هفته قبل روی پرده رفت و تا به امروز حدود 27هزار نفر آن را دیدن نموده اند و بیش از 600 میلیون تومان بلیت فروخته است.

فیلم تومان به کارگردانی مرتضی فرشباف از فیلم های جشنواره فجر دو سال قبل است که از 12 آبان روی پرده رفته و تا به امروز با حدود 3500 نفر مخاطب 78 میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم قهرمان اصغر فرهادی نیز پس از گذشت 23 روز از اکران، 290 هزار نفر دیدنگر و بیش از 6 میلیارد و 800 میلیون تومان فروش داشته است.

پوست ساخته برادران ارک هم تا به امروز 680 میلیون تومان فروش داشته است.

در حال حاضر پرفروش ترین فیلم سال 1400 تا ماه آبان دینامیت بوده که نزدیک به یک میلیون و صد هزار نفر آن را دیدن نموده اند و 23 میلیارد تومان هم بلیت فروخته است.

*عدد و رقم های این گزارش براساس اطلاعات سامانه سمفا تا ساعت 10 صبح آدینه 28 آبان ماه است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 دی 1400 بروزرسانی: 22 دی 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1908

به "فیلم های روی پرده چقدر فروختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم های روی پرده چقدر فروختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید