علی نصیریان: واکسن ایرانی کرونا را می زنم

به گزارش ایران 20 دانلود، علی نصیریان بازیگر فیلم سینمایی مسخره باز گفت: هنوز که واکسن داخلی کرونا نیامده است، اما شخصا به خارجی و ایرانی بودن تعصب ندارم، اگر واکسن ایرانی کرونا بیاید و واکسیناسیون شروع گردد من هم مثل همه مردم نوع ایرانی واکسن را تزریق می کنم.

علی نصیریان: واکسن ایرانی کرونا را می زنم

علی نصیریان درباره آخرین شرایط جسمانی خود گفت:

خدا را شکر حالم خوب بوده و شرایط عمومی ام هم مشکل خاصی ندارد، سعی می کنم با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و خانه نشینی کاری کنم که مبادا به بیماری کرونا مبتلا شوم.

وی به همین دلیل ادامه داد: نزدیک به یکسال است که خانه نشین هستم، البته با شرایط سنی من و شیوع بیماری کرونا این بهترین کار است زیرا این بیماری به هیچ وجه شوخی ندارد و ممکن خیلی راحت فرد را مبتلا نماید.

بازیگر فیلم سینمایی مسخره باز از رد کردن پیشنهادات بازی گفت و افزود: سال جاری پیشنهادات زیادی را برای بازی داشتم اما فارغ از کیفیت آثار همه را به خاطر بیماری کرونا رد کردم، مثل هر بازیگری دوست دارم جلوی دوربین بروم اما ترجیحم کار در شرایطی ایده آل است.

نصیریان با اشاره به تزریق واکسن کرونا افزود:

هنوز که واکسن داخلی کرونا نیامده است، اما شخصا به خارجی و ایرانی بودن تعصب ندارم، اگر واکسن ایرانی کرونا بیاید و واکسیناسیون شروع گردد من هم مثل همه مردم نوع ایرانی واکسن را تزریق می کنم.

وی در همین رابطه اعلام کرد: وقتی یک واکسن به صورت عمومی زده می گردد بدون شک آزمون و خطای خود را پشت سر گذاشته است، از سویی ما پزشکان خوبی داریم که به نظرم باید به آنها اعتماد کنیم.

منبع: همگردی
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1494

به "علی نصیریان: واکسن ایرانی کرونا را می زنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نصیریان: واکسن ایرانی کرونا را می زنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید