تور اروپا: سه کشور اروپایی: تعویق مذاکرات با نظر علی باقری بود

به گزارش ایران 20 دانلود، مذاکره کنندگان اروپایی در مذاکرات وین اعلام کردند که طی 24 ساعت گذشته پیشرفت های فنی در مذاکرات حاصل شده بود.

تور اروپا: سه کشور اروپایی: تعویق مذاکرات با نظر علی باقری بود

با ما سفر کنید و با تور اروپا از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش فارس، بر اساس متنی که به مذاکره کنندگان تروئیکای اروپایی نسبت داده شده، این سه مذاکره کننده اعلام کردند که پیشرفت های حاصل شده در 24 ساعت گذشته، تنها فرایند مذاکرات را به جایی که گفت وگوها در دولت قبلی ایران در ماه ژوئن متوقف شده بود، نزدیک نموده است.

مذاکره کنندگان تروئیکای اروپایی گفتند که این سه کشور به همراه چین، روسیه و هماهنگ کننده اتحادیه اروپا، انتظار داشته اند که گفت وگوها در تاریخ 29 نوامبر (8 شهریور) بر اساس متن ماه ژوئن به عنوان اساسی برای مذاکرات از سرگرفته گردد.

در حالی که هنوز معین نیست معوق شدن مذاکرات وین بر اساس تصمیم کدام طرف اتخاذ شده مذاکره کنندگان تروئیکای اروپایی گفتند که به تصمیم امروز علی باقری کنی رئیس تیم مذاکره کننده ایران برای بازگشت به تهران برای رایزنی احترام می گذارند اگر چه این موضوع توقف ناامیدکننده ای در مذاکرات به شمار می آید.

در این بیانیه آمده است: به همراه شرکای چینی، روسیه و آمریکایی آماده ادامه گفت وگوها هستیم.

در ادامه این بیانیه آمده است: ما به همراه تیم های خود به طور کامل آماده تعامل در مذاکرات در تمامی جنبه های بازگشت به برنامه جامع اقدام مشترک هستیم. (ادامه) این مذاکرات روز به روز ضروری تر می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 بهمن 1400 بروزرسانی: 18 بهمن 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1936

به "تور اروپا: سه کشور اروپایی: تعویق مذاکرات با نظر علی باقری بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اروپا: سه کشور اروپایی: تعویق مذاکرات با نظر علی باقری بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید