راه یافتگان به بازبینی دو بخش جشنواره تئاتر دانشگاهی معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، دبیرخانه این رویداد با قدردانی از استقبال دانشجویان برای حضور و مشارکت در این دوره، اسامی آثار راه یافته به بازبینی بخش تئاتر صحنه مناطق و جلسه دفاع از طرح و ایده بخش تجربه های اجرا را منتشر کرد.

راه یافتگان به بازبینی دو بخش جشنواره تئاتر دانشگاهی معرفی شدند

گروه ارزیابی و انتخاب طرح و ایده های بخش تجربه های اجرا متشکل از ندا شاهرخی، سامان خلیلیان و حسین توازنی زاده آثار راه یافته به جلسه دفاع از ایده و طرح اجرایی این بخش را معرفی کردند. همچنین فارس باقری، سینا ییلاق بیگی و سیاوش قائدی اسامی آثار راه یافته به بازبینی بخش تئاتر صحنه مناطق را ارزیابی و معرفی کردند. این در حالی است که هر دو گروه ارزیابی و انتخاب طرح و ایده های اجرایی بر اساس سیاست اتخاذ شده دبیرخانه در این دوره آثار را با کد رهگیری و با حذف اسامی افراد و هنرمندان شرکت کننده مورد ارزیابی قرار داده اند.

بر اساس گزارش ارائه شده از سوی ستاد برگزاری جشنواره از میان 48 اثر صحیح دریافت شده در بخش تجربه های اجرا 38 اثر به جلسه دفاع از طرح و ایده دعوت خواهند شد و همچنین از میان 211 اثر صحیح دریافت شده در بخش مناطق، 188 اثر به بازبینی این بخش راه پیدا کرد.

طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی دبیرخانه جشنواره صاحبان آثار راه یافته در بخش تجربه های اجرا در تاریخ های 5، 6 و 7 آذرماه به جلسه دفاع از طرح و ایده دعوت خواهند شد. همچنین راه یافتگان بخش مناطق جهت ارسال فیلم کامل اثر برای بازبینی تا 15 بهمن ماه فرصت خواهند داشت. چنانچه دانشجویان یک هفته قبل از آغاز فرآیند بازبینی، کسری مدارک لازم از جمله گواهی اشتغال به تحصیل و مجوز نویسنده یا مترجم حتی در صورت اقتباس را ارائه ندهند، بازبینی نخواهند شد.

بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت ماه سال 1398 به همت اداره کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش های مختلف الف: مناطق تئاتر صحنه و ب: سراسری و بین المللی تئاتر صحنه، تجربه های اجرا، نمایشنامه نویسی (جایزه استاد اکبررادی)، پژوهش (جایزه دکتر فرهاد ناظر زاده کرمانی)، ترجمه نمایشنامه، عکس، پوستر و تیزر، غیر رقابتی، کارگاه ها و درس گفتارها، مدرسان، جشنواره جشنواره ها و خاتمه نامه های برگزیده ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان برگزار خواهد شد. بخش تئاتر صحنه مناطق نیز نیمه اول اسفند ماه سال 1397 میزبان هنرمندان و دانشجویان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود.

برای دسترسی به اسامی آثار راه یافته به بازبینی بخش تئاتر صحنه مناطق اینجا و برای دسترسی به اسامی آثار راه یافته جلسه دفاع از طرح و ایده بخش تجربه های اجرا اینجا را کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 91

به "راه یافتگان به بازبینی دو بخش جشنواره تئاتر دانشگاهی معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه یافتگان به بازبینی دو بخش جشنواره تئاتر دانشگاهی معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید