کدام سلبریتی ها قبل از مشهور شدن معلم بودند؟

به گزارش ایران 20 دانلود، لیام نیسون که زمانی در یکی از مدارس انگلیس تدریس می کرد، در سال 2012 در مصاحبه ای گفت که به خاطر مشت زدن به یک دانش آموز که او را با چاقو تهدید کرده بود، از کارش اخراج شد.

کدام سلبریتی ها قبل از مشهور شدن معلم بودند؟

سلبریتی ها از ابتدا مشهور نبودند و بسیاری از آن ها کار خود را با شغل دیگری شروع کردند و بعد ها وارد دنیای سرگرمی شدند.

در این میان، بعضی از آن ها پیش از معروفیت به کار معلمی مشغول بودند که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد.

هیو جکمن

هیو جکمن در سال 1987 در مدرسه ای در انگلیس به عنوان معلم ورزش مشغول کار شد. او در سال 2013 در جشنواره فیلم زوریخ، با خبرنگاری به نام رولو راس روبرو شد که یکی از دانش آموزان سابقش بود. جکمن از راس پرسید: تدریسم چطور بود؟ به دردت خورد؟ راس هم بعد از این روبروه در توییتر خود خطاب به جکمن نوشت: چه خوب که حالا دیدم تان. خوشحالم که مثل قدیم ها نگفتید دراز بکشم و 20 تا حرکت بروم.

لیام نیسون

لیام نیسون که زمانی در یکی از مدارس انگلیس تدریس می کرد، در سال 2012 در مصاحبه ای گفت که به خاطر مشت زدن به یک دانش آموز که او را با چاقو تهدید کرده بود، از کارش اخراج شد.

او دراینباره گفت: همیشه برای ساکت کردن بچه ها قبل از شروع درس دردسر داشتیم. آن بچه ساکت نمی شد و می خواست کلاس را بهم بریزد. برای همین رفتم به سمتش و خواستم که از کلاس بیرون برود و همانجا بماند. بعدش او رویم چاقو کشید. من هم با مشت او را زدم که نباید این کار را می کردم. ولی احساس خطر کردم.

استینگ

استینگ در دهه 1970 میلادی در مدرسه ای در انگلیس به کار معلمی مشغول بود. او دانش آموخته دانشگاه نورث آمبریای انگلیس هم هست و در سال 1973 در رشته تربیت معلم از این دانشگاه فارغ التحصیل شد. او 2 سالی به کار تدریس پرداخت تا اینکه خوانندگی در گروه موسیقی The Police را شروع کرد.

ماییم بیالیک

ماییم بیالیک که بازیگری را از دوران کودکی شروع کرده، مدتی در کالج، زیست شناسی، شیمی و عصب شناسی تدریس می کرد تا اینکه با سریال تئوری بیگ بنگ (The Big Bang Theory) به عرصه بازیگری بازگشت.

بیالیک در سال 2007 در مقطع دکتری رشته عصب شناسی از دانشگاه کالیفرنیا فارغ التحصیل شد. او دانش آکادمیک خود را برای تدریس در کلاس های درس کالج به کار گرفت. او در سریال تئوری بیگ بنگ هم نقش یک عصب شناس داشت.

بیلی کریستال

بیلی کریستال در دبیرستان محل تحصیل خود به عنوان معلم جایگزین مشغول بود. او در سال 2004 در مصاحبه ای در اینباره گفت: در دفتر مدرسه می نشستم و روزی 42/5 دلار درمی آوردم. هر وقت که معلمی نمی آمد، من به جایش سر کلاس می رفتم. همه چیز درس می دادم، از انگلیسی گرفته تا مکانیکی. من جلوی کلاس می ایستادم و می گفتم: ببینید من چیزی از علم نمی دانم. تازه چند سال بود که از مدرسه فارغ التحصیل شده بودم. نمی توانستم خودم را راضی کنم معلم ها را با نام کوچک شان صدا بزنم.

جن سیمونز

جن سیمونز، خواننده و گیتاریست گروه موسیقی KISS زمانی در نیویورک معلم درس مطالعات عمومی در پایه ششم بود. وقتی از سیمونز در مصاحبه ای سؤال شد که تدریس دشوارتر است یا کار در عرصه موسیقی، در پاسخ گفت: بستگی دارد که بخواهید به چه مرتبه ای برسید.

در کار موسیقی، پاداش ها بسیار بیشتر، اما چاله چوله ها بسیار عمیق تر است. در یکی، تماشاگرتان ممکن است دلش نخواهد آنجا باشد. در دیگری، تماشاگرتان جلوی پایتان سجده می کند!

جان هم

جان هم در سال 2017 در مصاحبه ای گفت که هنوز هم ممکن است بازیگری را رها کند و به تدریس بازگردد. او در دبیرستان محل تحصیل خودش در شهر میسوری ِ آمریکا، به مدت یک سال معلم تئاتر بود. یکی از شاگردانش، الی کمپر حالا خود بازیگر شده است.

جان هم در مصاحبه خود در اینباره گفت: فکر می کنم معلمی یکی از بهترین شغل های روی زمین است و من این شانس را داشتم که یک سال این کار را انجام دهم؛ و هنوز هم ممکن است دوباره به این کار برگردم.

منبع: بهار نیوز

منبع: فرادید
انتشار: 15 مهر 1401 بروزرسانی: 15 مهر 1401 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 2135

به "کدام سلبریتی ها قبل از مشهور شدن معلم بودند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام سلبریتی ها قبل از مشهور شدن معلم بودند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید