علت اخراج ساپینتو در دربی معین شد

به گزارش ایران 20 دانلود، همانطور که در تصاویر و فیلم ها منتشر شده است، یکی از دلایل اصلی اخراج ساپینتو گزارش یاری داور به داور وسط بوده است. به همین دلیل پرسپولیسی ها مدعی شده اند ساپینتو به سمت نیمکت آن ها رفته و بعد از گل استقلال حرکات عجیبی را انجام داده است.

علت اخراج ساپینتو در دربی معین شد

این مسئله مقابل چشم یاری داور اول انجام می شود و او هم به داور اصلی اطلاع می دهد. دقایقی بعد دوربین های تلویزیونی تصاویری را نشان دادند که ساپینتو با یاری داور دست به یقه شده بود و حالا فیلم این درگیری هم به کمیته انضباطی ارسال شده است.

داور هم پس از مشورت با یاری های خود دستور به اخراج ساپینتو داد که بعد هم آن درگیری های عجیب پیش آمد و حتی سرمربی استقلال به سمت عده ای بطری پرتاب کرد. در نقطه مقابل چند طرفدار پرسپولیس هم به سمت ساپینتو بطری پرتاب کردند و حتی سرمربی استقلال روی پله های منتهی به رختکن تعادل خود را از دست داد و به زمین افتاد.

در نهایت ساپینتو با راهنمایی مأموران به رختکن رفت، اما پس از چند دقیقه برگشت و از پشت نرده ها ادامه مسابقه را دیدن کرد. شاید اگر مدل شادی کردن ساپینتو عادی تربود و او با یاری داور درگیر نمی شد، محمدحسین زاهدی فر از کارت قرمز استفاده نمی کرد هر چند که عده ای معتقد هستند سرمربی استقلال با داور چهارم هم درگیری هایی داشته است.

در این میان بعضی تصاویر هم منتشر شده است که نشان می دهد، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس و افشین پیروانی در حال صحبت با یاری داور مسابقه به واسطه حرکات ساپینتو هستند.

به هر حال این اخراج باعث شد تا استقلالی ها که به صورت معجره آسا به بازی برگشته بود، وارد شوک شود و در نهایت این ملاقات را واگذار کرد.

در این باره محرومیت ساپینتو قطعی است و او حداقل دو بازی محروم خواهد شد. هر چند که مرد پرتغالی به کشورش برمی شود و به نظر می رسد ماجرای تمدید قرارداد با سرمربی پرتغالی استقلال منتفی شده است.

نیمکت نشینان استقلال عقیده دارند که طبق معمول عده ای باعث تحریک ساپینتو شدند و صدای او را در آوردند، اما بسیاری از کارشناسان می گویند ساپینتو بعد از گلزنی استقلال خودزنی کرد و هیچ دلیلی نداشت که کار های عجیب انجام دهد که در نهایت منجر به اخراجش شود. حالا باید دید حکم کمیته انضباطی در خصوص مورد سرمربی استقلال چه زمانی صادر خواهد شد؟

منبع: فرارو
انتشار: 15 خرداد 1402 بروزرسانی: 15 خرداد 1402 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 2239

به "علت اخراج ساپینتو در دربی معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت اخراج ساپینتو در دربی معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید