درودگر: کفاشیان علاقه ای به فوتبال ندارد، دوستان اجازه دهند فوتبال نفس بکشد

به گزارش ایران 20 دانلود، صادق درودگر، رئیس کمیته مالی فدراسیون فوتبال نسبت به بازگشت علی کفاشیان به این فدراسیون واکنش نشان داد و با آن مخالفت کرد.

درودگر: کفاشیان علاقه ای به فوتبال ندارد، دوستان اجازه دهند فوتبال نفس بکشد

به گزارش ایران 20 دانلود، صادق درودگر، رئیس کمیته مالی فدراسیون فوتبال در گفت وگو با برنامه رادیویی چهار چهار دو درباره بازگشت احتمالی علی کفاشیان به فدراسیون فوتبال به عنوان نایب رئیس اول این فدراسیون و آماده شدن اتاقش در این فدراسیون گفت: او اتاقی در فدراسیون فوتبال ندارد. نایب رئیس اول فدراسیون کسی است که یک سال و نیم غیبت نداشته باشد. آقای کفاشیان رسماً در همه رسانه ها اعلام کردند که من استعفا دادم.

وی اضافه نمود: ما مسلمان ها دروغ نمی گوییم. AFC و فیفا هم نسبت به ما با حساسیت بیشتری رفتار می نماید که اگر بخواهیم رفتاری با شائبه دروغ داشته باشیم.

رئیس کمیته مالی فدراسیون فوتبال با اشاره به مصاحبه علی کفاشیان که در آن گفته بود در ماجرای اساسنامه به فیفا دروغ گفتیم، اعلام نمود: کفاشیان در خصوص فیفا با رسانه ها مصاحبه کردند که خود این موضوع می تواند به کمیته اخلاق ارجاع داده گردد، گفتند که ما به فیفا و AFC دروغ گفتیم و گول شان زدیم. اگر همین به گوش کمیته اخلاق فیفا برسد، شاید فوتبال ایران را محروم نمایند یا آقای کفاشیان مصاحبه دیگری داشتند که گفتند که ما با داور هماهنگ کردیم که تراکتورسازی بازی را ببرد که این شائبه تبانی را رقم زد. من مستنداتی از این جریان دارم که برای شما می فرستم تا شما برای مردم شفاف سازی کنید.

درودگر در پاسخ به سوالی در خصوص شفاف سازی در خصوص شرایط ریاست فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال تراژدی و کمدی نیست. اینجور نیست که بگوییم استعفا دادیم، بعد هر وقت دل مان خواست بگوییم نه استعفا ندادیم و آمدیم لذت ببریم. کسانی مثل مایلی کهن که عاشق فوتبال هستند، برای بی احترامی به داور گریه می نمایند. برای اوقات فراغت برویم سمت فوتبال و آنجا مدیریت کنیم.

وی در ادامه صحبت هایش اضافه نمود: موضع من شخصی است و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نیستم. در دوره آقای کفاشیان که رئیس فدراسیون بودند، دوبار از بنده خواسته شد که با من همکاری نمایند و در جواب شان گفتم من با کسی همکاری می کنم که از جنس فوتبال باشد همچون آقای دادکان، تاج و بهاروند هم کار کردم. آنها از جنس فوتبال هستند و با آقای صفایی فراهانی هم که عاشق فوتبال بود، کار کردم. آقای کفاشیان علاقه ای به فوتبال ندارند و دو میدانی کار هستند به نظر من اگر می خواهند به کشور خدمت نمایند، در همان حوزه دو و میدانی خدمت نمایند.

رئیس کمیته مالی فدراسیون فوتبال در خصوص تکذیب شائبه تبانی به سود تراکتور از سوی محمدرضا زنوزی نیز گفت: مستندات این ماجرا را دارم که آقای کفاشیان چنین مصاحبه ای را انجام داده است و برای شما ارسال می کنم.

درودگر درباره اینکه در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد، گفت: شاید حتی خود کفاشیان هم نخواهد بیاید، اما بعضی دوستان به خاطر مسائل انتخاباتی قصد دارند او را بیاورند. در حالی که کفاشیان به لحاظ سنی هم نمی تواند دیگر در انتخابات شرکت کند، اما از این دوستان می خواهم اجازه بدهند فوتبال نفس بکشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1046

به "درودگر: کفاشیان علاقه ای به فوتبال ندارد، دوستان اجازه دهند فوتبال نفس بکشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درودگر: کفاشیان علاقه ای به فوتبال ندارد، دوستان اجازه دهند فوتبال نفس بکشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید