حضور دانش بنیان ها در نمایشگاه روسیه با حمایت صندوق نوآوری

به گزارش ایران 20 دانلود، شرکت های دانش بنیان ایرانی با برنامه ریزی صندوق نوآوری می توانند در نمایشگاه بین المللی هوافضای روسیه (MAKS 2021) که مهم ترین نمایشگاه بین المللی حوزه هوافضا است، حضور یابند.

حضور دانش بنیان ها در نمایشگاه روسیه با حمایت صندوق نوآوری

یکی از برنامه های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای یاری به توسعه بازار صادراتی شرکت های دانش بنیان، حمایت از حضور آن ها در نمایشگاه های معتبر بین المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

در سه ماهه نخست سال 1400، پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه سوریه، نمایشگاه تجهیزات پزشکی ترکیه (اکسپومد)، نمایشگاه اختصاصی ایران در ارمنستان و نمایشگاه شهر هوشمند ترکیه با حمایت بلاعوض 3.5 میلیارد تومانی صندوق برپا شده است.

در نمایشگاه ماکس هم پاویون شرکت های دانش بنیان حوزه هوافضا با حمایت صندوق برپا می گردد. شرکت های دانش بنیان این حوزه برای بهره مندی از حمایت 120 میلیون تومانی صندوق (به ازای هر شرکت) برای حضور در این پاویون می توانند تا 30 خرداد در سامانه غزال صندوق (ghazal.inif.ir) ثبت نام نمایند.

شرکت های برگزیده برای حضور در پاویون پس از ارزیابی توانمندی ها برای شرکت در این نمایشگاه انتخاب خواهند شد.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این نمایشگاه از 29 تیر تا 3 مرداد ماه سال جاری در شهر علم و فناوری روسیه با هدف نمایش فناوری های پیشرفته، توسعه سرمایه گذاری و اجرای پروژه های مشترک با شرکای خارجی برگزار می گردد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1739

به "حضور دانش بنیان ها در نمایشگاه روسیه با حمایت صندوق نوآوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور دانش بنیان ها در نمایشگاه روسیه با حمایت صندوق نوآوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید