تعهد پلتفرمهای چینی برای جلوگیری از رفتار ضدرقابتی در بازار

به گزارش ایران 20 دانلود، 12 شرکت اینترنتی چینی تعهد نموده اند از رفتارهای ضد رقابتی مانند جمع آوری اطلاعات مشتریان و سواستفاده از قدرت در بازار اجتناب نمایند.

تعهد پلتفرمهای چینی برای جلوگیری از رفتار ضدرقابتی در بازار

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

براساس بیانیه سازمان دولتی تنظیم بازار چین (SAMR) که روز گذشته منتشر شده، 12 پلتفرم اینترنتی در این کشور تعهد نموده اند از رفتارهای ضدرقابتی مانند اجبار فروشندگان به استفاده انحصاری از پلتفرم هایشان، اجتناب نمایند.

همچنین این شرکت ها از جمله بایدو، JD.com و بایت دنس تعهد نموده اند رفتارهای ممنوع مانند جمع آوری اطلاعات مشتریان و سواستفاده از قدرت خود در بازار را انجام ندهند.

این نخستین گروه از 34 شرکت اینترنتی (از جمله تنسنت) است که از سوی رگولاتوری این کشور دستور دریافت نموده اند تا تحقیقات داخلی برای ردیابی هرگونه رفتار غیرقانونی در بازه یک ماه انجام دهند.

همچنین به این شرکت ها هشدار داده شد متخلفان با تنبیه شدیدی روبرو خواهند شد.

طی ماه های گذشته دولت چین تحقیقات وسیع و گسترده ای در شرکت های عظیم فناوری شروع نموده تا رفتارهای ضدرقابتی را متوقف کند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1578

به "تعهد پلتفرمهای چینی برای جلوگیری از رفتار ضدرقابتی در بازار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعهد پلتفرمهای چینی برای جلوگیری از رفتار ضدرقابتی در بازار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید