تور مقرون به صرفه روسیه: بچه ها هوشمند قهرمان ایران برای حضور در رقابت مسابقات پاما 2022 روسیه شناخته شدند

به گزارش ایران 20 دانلود، رقابت محاسبات ذهنی (چرتکه) 136 کودک هوشمند ایرانی برای حضور در رقابت های PAMA 2022 روسیه با شناخته شدن قهرمانان آن امروز در تهران برگزار شد.

تور مقرون به صرفه روسیه: بچه ها هوشمند قهرمان ایران برای حضور در رقابت مسابقات پاما 2022 روسیه شناخته شدند

همراه دور زمین باشید و با تور مقرون به صرفه روسیه از کاخ کرملین تماشا کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، رقابت ملی مسابقه محاسبات ذهنی با چرتکه 2021 PAMA امروز (اول بهمن) در تهران برگزار و بچه ها هوشمند ایرانی برای حضور در رقابت های سال 2022 روسیه شناخته شدند.

در این دوره از رقابت ها 136 کودک هوشمند ایرانی با انجام چندین دور رقابت محاسبات ذهنی، قهرمانان خود را شناختند؛ این در حالی است که این بچه ها دارندگان مقام قهرمانی مسابقاتی هستند که در آذرماه سال جاری با حضور 572 کودک هوشمند ایرانی از 21 استان و 32 شهر کشورمان به فینال رقابت ها به میزبانی تهران راه یافته بودند.

مسابقات بین المللی محاسبات ذهنی با چرتکه پاما که هر سال در یک کشور برگزار می شود آخرین بار پیش از شروع کرونا در سال 2019 به میزبانی تایلند برگزار شده بود و جمهوری اسلامی ایران بالاترین رتبه را در بین سایر کشور ها کسب کرده بود.

سال 2022 کشور روسیه میزبان بیست و یکمین دوره مسابقات بین المللی محاسبات ذهنی با چرتکه است و سال 2023 کشور ایران میزبان این مسابقات و شرکت کنندگان آن از سراسر جهان خواهد بود.

گفتنی است آموزش محاسبات ذهنی با چرتکه باعث افزایش اعتماد به نفس، بهبود در تمرکز، تقویت حافظه و پرورش نیمکره های مغز می شود و به فرد کمک می کند تا بتواند از تمام ابعاد و توان مغز خود کمک بگیرد و در حوزه های مختلف پیشرفت کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 فروردین 1401 بروزرسانی: 29 فروردین 1401 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 2002

به "تور مقرون به صرفه روسیه: بچه ها هوشمند قهرمان ایران برای حضور در رقابت مسابقات پاما 2022 روسیه شناخته شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور مقرون به صرفه روسیه: بچه ها هوشمند قهرمان ایران برای حضور در رقابت مسابقات پاما 2022 روسیه شناخته شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید