به یاری هوش مصنوعی با آلبرت اینشتین صحبت کنید

به گزارش ایران 20 دانلود، دانشمندان هوش مصنوعی آلبرت اینشتین را ایجاد نموده اند که می تواند با هواداران صحبت کند و به سوالات آنها پیرامون نظریه هایش پاسخ دهد.

به یاری هوش مصنوعی با آلبرت اینشتین صحبت کنید

آلبرت اینشتین فیزیکدان فقید با یک پلتفرم انسانی دیجیتالی که نگاه و صدای این دانشمند معروف را بازآفرینی نموده، دوباره زنده شده است.

نسخه دیجیتالی کاملاً با لهجه آلمانی و با لحنی نرم و محبت آمیز صحبت می نماید و با همان رفتار شوخ طبعی خشک که گفته شده اینشتین واقعی داشته، برنامه ریزی شده است.

کاربران می توانند در مسابقه های روزانه شرکت نمایند و از این شخصیت مبتنی بر هوش مصنوعی درباره علم، زندگی و کار او سوال نمایند. اینشتین به دلیل کار در رشته فیزیک به ویژه برای نظریه نسبیت که درک افراد درباره فضا زمان، گرانش و دنیا را تغییر داد، مشهور است.

این نوآوری توسط شرکت UneeQ ایجاد شده و انتشار آن همزمان با صدمین سالگرد جایزه نوبل فیزیک اینشتین بوده است. این دانشمند مبتنی بر هوش مصنوعی می تواند دانش افراد را در خصوص موضوعات مختلف به وسیله مسابقه خود آزمایش کند یا آنها می توانند در خصوص کار و تحقیق زندگی وی گفتگوی شخصی داشته باشند.

اینشتین دیجیتال در پاسخ به این سوال که آیا سفر در زمان روزی امکانپذیر خواهد بود، گفت: از لحاظ تئوری، بله. روزی خواهیم فهمید که سفر در زمان چگونه کار می نماید. با این حال برای انجام این کار به یک ماشین زمان به اندازه خورشید احتیاج خواهد بود بنابراین فکر نمی کنم به این زودی ها باشد.

اگرچه این فناوری سرگرم نماینده است اما به گفته شرکت سازنده این فناوری همچنین به منظور ایجاد فضایی محبت آمیز برای بیشتر کسانی که از انزوا و تنهایی در طول یک سال گذشته رنج می برند طراحی شده است.

دنی تومست(Danny Tomsett) ، مدیر عامل UneeQ گفت: سلامت روان از مسائل مهم جامعه امروز است که کووید-19 آنها را به شدت تشدید نموده است ما به طور فعال در جستجوی راهی نوین برای حل این مسائل هستیم.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1647

به "به یاری هوش مصنوعی با آلبرت اینشتین صحبت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به یاری هوش مصنوعی با آلبرت اینشتین صحبت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید