بهزادی: در ذوب آهن می جنگم تا به هدف هایم برسم، خودم را مدیون گل محمدی و فنایی می دانم

به گزارش ایران 20 دانلود، یوسف بهزادی، دروازه بان جدید تیم فوتبال ذوب آهن گفت: خوشحالم که به یک تیم ریشه دار پیوستم و در ذوب آهن می جنگم تا به اهدافم برسم.

بهزادی: در ذوب آهن می جنگم تا به هدف هایم برسم، خودم را مدیون گل محمدی و فنایی می دانم

یوسف بهزادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایران 20 دانلود در خصوص جدایی اش از پدیده و پیوستن به ذوب آهن گفت: من فصل خوبی را در پدیده پشت سر گذاشتم و 20 بازی انجام دادم. باید از زحمات یحیی گل محمدی و داود فنایی تشکر کنم. من خودم را مدیون آنها می دانم، ولی شرایط طوری بود که باید از پدیده جدا می شدم.

وی در ادامه اضافه نمود: احساس می کردم که بلاتکلیف هستم و تماسی هم با من گرفته نشد، هر چند که بعضی کم لطفی ها نیز صورت گرفت. در مجموع تصمیم گرفتم که جدا شوم و خوشحالم به تیم بزرگی پیوستم. البته باید از لطف مردم مشهد و طرفداران پدیده هم تشکر کنم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.

دروازه بان جدید تیم فوتبال ذوب آهن همچنین تأکید کرد: من چند پیشنهاد داشتم، ولی ذوب آهن را انتخاب کردم. ذوب آهن در فوتبال ایران یک تیم ریشه دار است که در لیگ قهرمانان هم حضور دارد، ضمناً سرمربی این تیم علیرضا منصوریان است که معمولاً به بازیکنان جوان میدان می دهد و من هم می توانم شانس خودم را در این تیم امتحان کنم.

بهزادی در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می نماید تبدیل به بازیکن فیکس ذوب آهن خواهد شد یا خیر، توضیح داد: هر بازیکنی دوست دارد بازی کند و هیچ کس از نشستن روی نیمکت خوشش نمی آید. من هم دوست دارم بازی کنم و مطمئن باشید در ذوب آهن می جنگم تا به هدف هایم برسم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 225

به "بهزادی: در ذوب آهن می جنگم تا به هدف هایم برسم، خودم را مدیون گل محمدی و فنایی می دانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهزادی: در ذوب آهن می جنگم تا به هدف هایم برسم، خودم را مدیون گل محمدی و فنایی می دانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید