اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در پاسخ به اظهارات مدیران سپاهان

به گزارش ایران 20 دانلود، باشگاه پرسپولیس پس از اظهارات مسئولان باشگاه سپاهان مبنی بر لزوم تعویق ملاقات تیم فوتبال این باشگاه مقابل سرخپوشان، بیانیه ای صادر کرد.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در پاسخ به اظهارات مدیران سپاهان

به گزارش خبرنگاران، پس از اینکه مدیران باشگاه سپاهان به بدون تماشاگر بودن ملاقات تیم فوتبال این باشگاه مقابل پرسپولیس اعتراض و اعلام کردند که این مسابقه باید به تعویق بیفتد، باشگاه پرسپولیس اطلاعیه ای به توضیح زیر صادر کرد:

وقتی در رقابت با پرسپولیس نتوانسته اند مانع از تکرار موفقیت های آن شوند، مسلسل وار اتهام می زنند، اما دریغ از هیچ برخوردی. این اتهام زنی های واهی علاوه بر پرسپولیس اتهام زدن به ارکان فوتبال ایران است و متولیان آن و اکنون نیز تهمت زدن به بسیاری از مسئولان دیگر.

متأسفانه فصل گذشته برای توجیه ناکامی های خود و کمرنگ کردن قهرمانی سرخ ها در سومین فصل متوالی، بدون هیچ مستند و مصداقی گفتند نتایج به نفع پرسپولیس مهندسی می گردد. در حالی که همان روزها شاهد بودیم که ضرب و جرح 160 طرفدار - طبق آمار اورژانس - هیچ محرومیتی نداشت و با این اتهام زنی ها هم هیچ برخوردی نشد.

اکنون نیز دوباره اتهام و فرافکنی محض برای توجیه ناکامی ها از یک سو و اصرار عجیب به لغو یا برگزاری بازی در حضور تماشاگر در عین مرگبار بودن خطر شیوع کرونای لعنتی که مسئولان را به تکاپو انداخته تا همه راهکارها را برای مهار آن طی نمایند، عجیب است.

بس کنید لطفاً که این اتهام زنی های بی پایه و اساس تان خود حکایت از آن دارد که هیج مصداقی برای حمایت از پرسپولیس ندارید و ادعاهایی را طرح می کنید که همه متحیر می شوند. چرا که همه و همه می دانند لیگ نوزدهم به خاطر الزام به نصب گیت ها و الکترونیکی شدن بلیت فروشی ورزشگاه ها به تعویق افتاد و هیچ ارتباطی با پرسپولیس نداشت و اکنون نیز برگزاری بازی های لیگ بدون تماشاگر طبق اعلام و اطلاعیه رسمی سازمان لیگ، تصمیمی است که تا اطلاع ثانوی و مهار ویروس کرونا اتخاذ شده و دیگر ربطی به یکشنبه و دوشنبه ندارد.

در سرانجام امیدواریم اگر در گذشته با اتهام مهندسی نتایج برخوردی نشد یا بعضی تیم ها به رغم تخلفات سنگین تماشاگران خود محروم نشدند، این بار با اتهام زدن به پرسپولیس و متولیان ورزش، فوتبال، بهداشت و یا شورای تامین و همه نهادهای تصمیم گیر در برگزاری بدون تماشاگر بازی ها (برای مبارزه با شیوع کرونا) و ایضاً همه نهادهای ورزشی و غیرورزشی که تصمیم گرفتند در پی ناهنجاری های لیگ تا زمان نصب گیت و عرضه الکترونیکی بلیت ها در تمام ورزشگاه ها آغاز نگردد، برخورد قاطع گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 810

به "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در پاسخ به اظهارات مدیران سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در پاسخ به اظهارات مدیران سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید