پیکان سخت ترین حریف پرسپولیس است، بگذارید هرچقدر می خواهند بگویند

به گزارش ایران 20 دانلود، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال پرسپولیس نخستین بازی خود پس از تعطیلی چهار ماهه رقابت های لیگ برتر فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا را امروز یکشنبه مقابل پیکان تهران برگزار می نماید.

پیکان سخت ترین حریف پرسپولیس است، بگذارید هرچقدر می خواهند بگویند

سرخپوشان پایتخت با کسب 47 امتیاز تا سرانجام هفته بیست و یکم و فاصله 10 امتیازی خود با تیم های دوم و سوم جدول، در آستانه رسیدن به چهارمین قهرمانی متوالی و کسب رکوردی تاریخی در لیگ برتر فوتبال ایران هستند.

سیدجلال حسینی در مصاحبه با خبرنگاران، در مورد این موضوع و همچنین صحبت های بوجود آمده راجع به حمایت داوران از پرسپولیس برای رسیدن به جام، شایعه خداحافظی از فوتبال و مصدومیت بعضی بازیکنان این تیم صحبت هایی را انجام داده است که نشان از انگیزه بالای کاپیتان باتجربه سرخ ها دارد.

سخت ترین بازی را با پیکان داریم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در ابتدای مصاحبهیش با خبرنگاران درباره بازی یکشنبه این تیم با پیکان تهران گفت: 9 بازی تا سرانجام لیگ برتر باقی مانده است که واقعاً به چشم فینال می بینیم. من فکر می کنم سخت ترین بازی را با پیکان داریم. آنها کوه انگیزه اند و می خواهند برای فرار از صندلیی که دارند امتیاز بگیرند. سخت ترین حریف ما تا سرانجام فصل پیکان است.

شانس داریم اما جام دستمان نیست

وی درباره شانس بالای قهرمانی پرسپولیس برای کسب چهارمین جام متوالی خود در رقابت های لیگ برتر فوتبال یادآور شد: در صدر جدول هستیم اما لیگ که تمام نشده است. جام را در سرانجام بازی ها می دهند و الان هم جام را به دستان مان نداده اند. وقتی به قهرمانی نرسیده ایم پس باید همچنان بدویم و بجنگیم.

به بچه های تیم گفتم گول نخورید

وی اضافه کرد: به هم تیمی هایم هم گفتم که اصلاً به حرف ها توجه نکنید و گول صندلی فعلی را نخورید. اختلاف 10 امتیازی قابل جبران است. هر چیزی امکان دارد. حالا که نتیجه لیگ برتر در اختیار خودمان است نباید به سایر تیم ها فرصت بدهیم که برای ما قهرمان را مشخص نمایند.

چیزی مهم تر از پیکان نیست

مدافع پرسپولیس که تاکید زیادی روی بازی با پیکان داشت اضافه کرد: هیچ چیز برای ما مهم تر از بازی با پیکان نیست. در داخل تیم هم به این موضوع رسیده ایم. انصافاً کادر فنی و بازیکنان تمرکز کافی دارند و من مطمئن هستم با چنین روحیه ای می توانیم باز هم برای بردهای متوالی کوشش کنیم.

ناراحت انصاری هستم

سیدجلال راجع به شرایط مصدومان این تیم توضیح داد: مشکلاتی در این بخش داریم. چند مصدوم داریم و مهدی ترابی هم که مقابل پیکان محروم است. متاسفانه محمد انصاری را که یکی از بهترین های خط دفاع بود از دست دادیم و چند ماه نمی تواند در ترکیب تیم باشد. برای او ناراحتم. محمد یکی از بازیکنان حرفه ای و با اخلاق فوتبال ایران است که امیدوارم خیلی زود به میدان بازگردد و پرسپولیس را یاری کند.

بگذارید هرچه می خواهند بگویند

کاپیتان سرخپوشان درباره صحبت هایی که دوباره به تازگی علیه حمایت داوران از پرسپولیس می گردد یادآور شد: بگذارید هرچه می خواهند بگویند. فکر می کنم مزد بی حاشیه بودن خودمان را با صندلیی که در جدول داریم گرفته ایم. اصلاً نمی خواهم به این موضوعات فکر کنم. حواس مان معطوف به بازی های پیش روست و برای بار چندم می گویم هیچ چیزمهم تر از برد مقابل پیکان نیست.

وی ادامه داد: کار خودمان را انجام می دهیم و تا حالا فکر نمی کنم درباره تیم های دیگر اظهار نظر نموده باشیم. حالا دیگر بگذارید هرچه می خواهند بگویند. ما در زمین بازی رقابت می کنیم و کار را پیش می بریم. می دانیم دل 40 میلیون طرفدار به همین پرسپولیس خوش است. برای آنها از جان و دل بازی می کنیم.

متاسفم همین!

کاپیتان پرسپولیس راجع به شایعه خداحافظی اش از فوتبال گفت: نمی دانم درباره این شایعات چه رفتاری باید داشت. من فقط تمرین می کنم و هر روز سعی می کنم بهترین باشم. برای این افراد که معلوم است چه قصدی هم دارند می گویم متاسفم همین!

آغاز دوباره فوتبال به نفع همه است

سیدجلال حسینی در سرانجام بار دیگر راجع به آغاز دوباره رقابت های لیگ برتر صحبت کرد و گفت: قطعاً آغاز فوتبال با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی می تواند نشاط را به جامعه بازگرداند و مردم را کمی از دغدغه هایشان جدا کند. همه در همین مملکت هستیم و امیدوارم همه افراد جامعه به سلامت زندگی نمایند و دغدغه ها بابت بیماری کرونا باز نگردد. در طول بازی ها هم امیدواریم رعایت پروتکل های بهداشتی باعث گردد تا کسی از جامعه فوتبالی با بیماری روبرو نگردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1073

به "پیکان سخت ترین حریف پرسپولیس است، بگذارید هرچقدر می خواهند بگویند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیکان سخت ترین حریف پرسپولیس است، بگذارید هرچقدر می خواهند بگویند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید