پاسخ استقلال به ادعاهای استراماچونی: با وجود توهین هایت، منتظرت هستیم

به گزارش ایران 20 دانلود، باشگاه استقلال طی اطلاعیه یازده بندی، به ادعاهای اخیر استراماچونی واکنش نشان داد.

پاسخ استقلال به ادعاهای استراماچونی: با وجود توهین هایت، منتظرت هستیم

خبرآنلاین: باشگاه استقلال در پاسخ به استوری منتشر شده در صفحه رسمی آندره آ استراماچونی در اینستاگرام، اطلاعیه ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه به توضیح زیر است:

ادعای استراماچونی: آن ها مدارک و اطلاعات جعلی منتشر کردند تا با آبروی من بازی نمایند.

پاسخ باشگاه: این اتهام بزرگی است که علیه باشگاه استقلال مطرح شده. به همین دلیل جهت اثبات موضوع امروز معینات ایمیل ارسالی وکیل استراماچونی توسط باشگاه منتشر شد. حتی در جهت اثبات بیشتر، نامه باشگاه استقلال در پاسخ به شروط یازده گانه منتشر خواهد شد. لازم به تاکید است که تنها مدرک منتشر شده از طرف استراماچونی، آخرین ایمیل وکیل ایشان بوده که حق طبیعی طرفداران استقلال است تا در جریان شروط تازه و پاسخ باشگاه قرار می گرفتند. اگر بنابر رویارویی بود، ادعای ایشان در یکی از مصاحبه ها درباره تماس با راننده تاکسی… از طرف باشگاه تکذیب می شد، چون یک داستان تخیلی بود اما بااحترام به طرف مقابل به قصد همکاری، باشگاه در این مورد سکوت کرد.

ادعای استراماچونی: ادعای درخواست جهت کنفرانس مطبوعاتی

پاسخ باشگاه: هرگز چنین درخواستی از طرف استراماچونی به باشگاه استقلال ارائه نشد. غیر از یک مصاحبه ویدیویی در هفته اول زندگی در تهران، ایشان هیچ زمانی پیشنهاد مصاحبه با باشگاه استقلال را هم نپذیرفت. جدا از کنفرانس های خبری و مصاحبه در محیط استادیوم، پیشنهاد مصاحبه اختصاصی با رسانه های داخل ایران هم هرگز مورد تایید استراماچونی قرار نگرفت. ایشان در بسیاری از کنفرانس های خبری در جریان نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر حاضر نشدند که مورد جریمه سازمان لیگ قرار گرفته است.

ادعای استراماچونی: اراده برای همکاری

پاسخ باشگاه: باشگاه استقلال منتظر بازگشت استراماچونی بوده، چون شرایطی که او بارها در مصاحبه هایش در دو هفته گذشته مطرح نموده بود، از طرف باشگاه پذیرفته شد. اگر قرار بر عدم همکاری بود، بعد از ترک تهران توسط ایشان، باشگاه با دو شرط پرداخت مبلغ 160 هزار یورو و کاهش مدت قرارداد موافقت نمی کرد. حتی استراماچونی در یکی از مصاحبه هایش پرداخت پول مستقیم به حسابش را چیزی شبیه معجزه مطرح نمود اما همگان دیدند که این معجزه هم با کوشش طرف ایرانی رخ داد.

ادعای استراماچونی: زمانی بازی هایی را عقب انداختند که برای حریفان مان بهتر بود.

پاسخ باشگاه: منظور ایشان احتمالا بازی سپاهان با استقلال در جام حذفی است. در شرایطی که تیم استقلال حدود 20 روز بدون مربی بوده و تعویض های این تیم در سه مسابقه مهم با روش واتساپی اجرا شده، آیا توقع داشتند که با همین شرایط به سمت بازی با سپاهان بروند؟ نکته مهم این است که بازی به دلیل آلودگی هوا توسط سازمان لیگ لغو و دیروز هم معین شد که تهران شرایط برگزاری این مسابقه را نداشته اما اگر این بازی لغو نمی شد، آیا تازه می خواستند صبح روز قبل از بازی با سپاهان شروط یازده گانه را ارسال نمایند؟ قضاوت با طرفداران

ادعای استراماچونی: گلایه از پرداخت های نامنظم

پاسخ باشگاه: این مشکل فوتبال ماست. بسیاری از مربیان و بازیکنان خارجی هم دچار این مسائل بوده اند. اما در همین چند ماه کادرفنی ایتالیایی استقلال بیشتر از نیمی از قراردادشان را دریافت کردند. مسائل اقتصادی در کشور ما بعلت تحریم ظالمانه وجود دارد و حتی بیماران خردسال را هدف گرفته و اخبار آن تا صحن سازمان ملل کشیده شده و کمتر کسی از این اوضاع بی خبر است. شرایط خیلی از تیم های لیگ برتر بهتر از استقلال نیست اما همگان با صبر و تحمل و در نهایت صداقت از انجام امور محوله سر باز ننموده اند و در حساس ترین زمان تیم شان را رها و بعد برای طرفداران عاشق از راه دور ابراز احساسات نکردند. نمی شود از صداقت حرف زد و از عشق به طرفدار اما در عمل فقط و فقط از پول و پول گفت. آنهم پولی که ظرف شش ماه حتی با تاخیر بالاخره پرداخت شده بود.

ادعای استراماچونی: آن ها اجاره منزلم را تا آبان ماه پرداخت کردند، درحالیکه گفته بودند تا آخر پرداخت شده.

پاسخ باشگاه: همان طور که قبلا اعلام شد، هزینه اجاره منزل ایشان به صورت پیش و از 6 ماه قبل پرداخت شده بود. هزینه شش ماه دوم هم در صورت عدم ترک تهران طبق روال اداری انجام می گرفت. ضمناً هیچکدام از آپارتمان های سرمربی و دستیارانش توسط ایشان تحویل باشگاه داده نشده.

ادعای استراماچونی: آن ها بازیکنی که نمی خواستند را از کشور خارج کردند و روز بعد بازگرداندند.

پاسخ باشگاه: منظور ایشان احتمالا میلیچ است. باتوجه به موانع صدور ویزا توسط نهادهای غیرورزشی، این بازیکن تهران را ترک کرد. سپس خواهان افزایش مبلغ قراردادش شد. مورد موافقت باشگاه و استراماچونی قرار نگرفت و درنهایت میلیچ پذیرفت که با مبلغ قبلی به استقلال بیاید و ظرف 24 ساعت وارد تهران شد. کلیه این مراحل به صورت شفاف توسط رسانه رسمی باشگاه در زمان خود اطلاع رسانی شده است.

ادعای استراماچونی: برایم مجموعه ای از مسائل بزرگ در رابطه با قوانین ایتالیا به وجود آوردند.

پاسخ باشگاه: پولی که به حساب ایشان رفته و توسط سوم شخص مسدود شده به علت شرایط تحریم بوده. شرایطی که در زمان عقد قرارداد هم تا حدود زیادی وجود داشته است. اما نکته بسیار مهم این است که اراده برای پرداخت ها وجود داشته و اسناد تراکنش های برگشت خورده گواه این موضوع است.

ادعای استراماچونی: صداقت

پاسخ باشگاه: آقای استراماچونی در تمامی ایمیل ها و مصاحبه ها بحث طرفداران را مطرح کردند. اگر صداقتی وجود دارد، شرایطی که قبلا در مصاحبه با رسانه ها خواهانش بودند و از طرف باشگاه اجرایی شد را دلیل لازم و کافی برای بازگشت به تهران می دانستند. اگر قرار بر صداقت بود به بازیکنان تیم گفته نمی شد که کاهش مدت قرارداد در حد پیشنهاد بوده، در حالی که طبق اسناد موجود این شرط بازگشت ایشان به تهران، پیش از دریافت 160 هزار دلار بود. ایشان در شرایطی بحث صداقت را مطرح می نمایند که بسیاری از کارشناسان در جریان مصاحبه های پی درپی ایشان در رسانه های خارجی به باشگاه گوشزد می کردند که نحوه رفتار ایشان بیانگر آن است که وجه 160 هزار یورو را بگیرند و بعد شرایطی را اعلام نمایند و برنگردند که باشگاه در جهت اجرای خواست طرفداران و اثبات صداقت به این هشدارها بی توجه بوده و به وظیفه خود عمل کرد تا شرایطی که آقای استراماچونی بارها و بارها تکرار نمود، محقق شود. قبل از ارسال نامه فسخ از سوی وکلا طی ایمیل رسمی، باشگاه از مراتب اراده همه جانبه خود برای ادامه همکاری با ایشان و وکلایشان اطلاع داد. اگر ایشان در همان روزی که وجه مورد مطالبه را دریافت کرد به قولی که به زعم خودشان با صداقت به طرفداران از جمله طرفدارخردسال و نابینای استقلال داده بود، عمل می کرد و به تهران می آمد و در تهران مذاکره حضوری می کرد، آیا این اتفاقات رخ می داد؟

ادعای استراماچونی: آن ها مرا نمی خواستند

پاسخ باشگاه: اگر باشگاه قصد همکاری نداشت بیش از 15 روز منتظر نمی ماند، راههای ارتباطی شما را با تیم قطع می کرد و به همه عوامل تیم دستور نمی داد که آقای استراماچونی کماکان سرمربی تیم بوده و باید دستورات ایشان اجرا شود.

ادعای استراماچونی: آن ها هرگز اطلاعاتی که درباره تیم خواسته بودم را برایم آماده نکردند.

پاسخ باشگاه: شنبه گذشته به وسیله مشاور باشگاه درخواست غیر رسمی ایشان برای اعلام مبالغ قرارداد بازیکنان دریافت و به مشاور محترم اعلام شد که باشگاه منتظر است ایشان به تهران تشریف بیاورند تا اطلاعات درخواستی را تحویل دهیم.

باوجود توهین های بی شمار و تحریف موارد زیاد که دور از صندلی و منزلت باشگاه استقلال است، باشگاه استقلال منتظر بوده که آقای استراماچونی به تهران بازگردند که طبیعی است با توجه به بازیهای حساس پیش رو این انتظار زمان زیادی را از بین برده است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 650

به "پاسخ استقلال به ادعاهای استراماچونی: با وجود توهین هایت، منتظرت هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ استقلال به ادعاهای استراماچونی: با وجود توهین هایت، منتظرت هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید