ورود اتوبوس های تازه به ناوگان تهران در آستانه بازگشایی مدارس

به گزارش ایران 20 دانلود، رییس شورای شهر تهران از ورود اتوبوس های تازه به ناوگان اتوبوسرانی تهران در آستانه بازگشایی مدارس اطلاع داد.

ورود اتوبوس های تازه به ناوگان تهران در آستانه بازگشایی مدارس

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مهدی چمران در خاتمه جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: در ابتدای جلسه امروز طبق جلسات قبل اعضا تذکراتی را مطرح کردند و در ادامه دو معاون شهردار تهران یعنی معاونت خدمات شهری شهرداری و معاونت اقتصادی شهرداری گزارشی را در ارتباط با معاونت های خود مطرح کردند.

وی اضافه نمود: در ادامه نیز باتوجه به تصمیم ستاد ملی کرونا و بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، مدیریت شهری نیز بنا دارد تمهیداتی را در آستانه بازگشایی مراکز در حوزه حمل و نقل داشته باشد.

رئیس شورای شهر تهران گفت: در جلسه قبل یک فوریت یک طرح در حوزه حمل و نقل و تمهیدات شهرداری تهران در آستانه بازگشایی مدارس و دانشگاه ها به تصویب رسید که امروز این طرح با 16 بند مورد موافقت اعضای شورای شهر تهران نهاده شد.

چمران تاکید نمود: بر اساس طرح اشاره شده شهرداری تهران تمهیداتی را در آستانه بازگشایی مدارس، دانشگاه ها و مراکز علمی در حوزه حمل و نقل اتخاذ خواهد نمود.

وی اضافه نمود: براساس این طرح شهرداری تهران مکلف شد اولویت بندی هایی را در حوزه حمل و نقل و ورود اتوبوس های تازه، نوسازی و اورهال کردن اتوبوس های فرسوده و واگن های مترو انجام دهد.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: با گذشت 7 ماه از سال 1400؛ 52 درصد از بودجه در حوزه حمل و نقل محقق شده که نگرانی هایی در ارتباط با عدم تحقق این بودجه در آینده وجود دارد؛ اما با این همه شرایط شهرداری در بازگشایی مدارس و مراکز علمی تمهیداتی را در حوزه حمل و نقل اتخاذ خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آذر 1400 بروزرسانی: 9 آذر 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1861

به "ورود اتوبوس های تازه به ناوگان تهران در آستانه بازگشایی مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود اتوبوس های تازه به ناوگان تهران در آستانه بازگشایی مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید