هجمه استقلالی ها به خلیل زاده درست نیست، استرا تنها چاره آبی هاست

به گزارش ایران 20 دانلود، به گزارش خبرنگاران، بحران در استقلال به اوج خود نزدیک می شود و هواداران خشمگین این تیم که بعد از فینال جام حذفی آرامش خود را از دست داده اند، اعتراضات خود را از فضای مجازی به سطح خیابان های اطراف باشگاه رسانده اند و در این میان مدیران این باشگاه نیز مورد هجمه قرار می گیرند.

هجمه استقلالی ها به خلیل زاده درست نیست، استرا تنها چاره آبی هاست

سعید بیگی پیشکسوت آبی پوشان در این خصوص به خبرنگاران گفت: خیلی بد است که در سه چهارسال اخیر همیشه در همین مقطع سال که تیم های مدعی مشغول خریدهای خود هستند، شرایط استقلال به هم می ریزد و حتی حفظ مهره های اصلی میسر نیست. واقعا نمی دانم پشت پرده تکرار این اتفاقات که در این مقطع به وقوع می پیوندد و مانع از نتیجه گیری تیم در طول فصل می شود چیست.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: همیشه در این مقطع برای استقلال حاشیه درست می شود تا اسکلت تیم حفظ نشود و متاسفانه یکسری هواداران و افراد شاغل در فضای مجازی هم آدرس اشتباه می فرایند. به عنوان مثال برخی ها در این اتفاقات پای رییس هیات مدیره را میان می کشند که واقعا من نمی دانم نقش آقای خلیل زاده در شکست استقلال در فینال جام حذفی و دیگر اتفاقات چیست.

وی بیان داشت: به طور کلی هیات مدیره نقش راهبردی دارد نه اجرایی و به نظر می رسد هیات مدیره استقلال هم وظایف ذاتی و سازمانی اش را انجام داده باشد. هواداران استقلال باید ریشه یابی کنند و ببینند در این سالهای اخیر چه اتفاقات مشابهی در استقلال افتاده و عوامل اصلی پشت پرده این اتفاقات در تیم کدام هستند و به اشتباه پای افراد دیگر را وسط نکشند.

بیگی در خصوص جابجایی آبی پوشان گفت: در بالا هم گفتم حفظ استخوانبندی اصلی ترین وظیفه مدیرعامل است. آقای سعادتمند باید در حفظ مهره های کلیدی اهتمام ورزد و در چنین آوردگاهی که به آن جابجایی می گویند هنر مدیریتی اش را نشان دهد. وظیفه اعضا و رییس هیات مدیره مذاکره مستقیم با بازیکن نیست و آنها باید بستر مناسب برای این کار تهیه کنند.

وی در خصوص نیمکت داغ و پر خبر آبی پوشان بیان داشت: در این شرایط فکر می کنم بهترین گزینه برای هدایت تیم در لیگ قهرمانان آسیا مجید نامجو مطلق باشد. اما همانطور که همه می گویند، برای فصل بعد این تیم نمی تواند با گزینه ایرانی به میدان برود چون متاسفانه گزینه ایرانی که ظرفیت قهرمان کردن استقلال را داشته باشد نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1186

به "هجمه استقلالی ها به خلیل زاده درست نیست، استرا تنها چاره آبی هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هجمه استقلالی ها به خلیل زاده درست نیست، استرا تنها چاره آبی هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید