می روم تنهایی دوبله می کنم و برمی گردم!

به گزارش ایران 20 دانلود، منوچهر والی زاده درباره شرایط این روزهای دوبله در شرایط کرونا می گوید: زیبایی ها و جذابیت های کار دوبله به علت کرونا از بین رفته است، تنهایی می رویم و در استویو می نشینیم و به جای سه نفر می گوییم و می آییم.این پیشکسوت دوبله درباره همکاری اش در دوبله بازی مختار هم می گوید: اوایل سال گذشته بود که این کار را دوبله کردم.

می روم تنهایی دوبله می کنم و برمی گردم!

منوچهر والی زاده در گفت و گویی با خبرنگاران درباره فعالیت های خود در شرایط این روزهای کرونا می گوید: از دست کرونا چند روزی است در تهران نیستم؛ کار می کنم اما نه پیوسته.

والی زاده که مدت هاست که گوینده رایو پیغام است، می گوید: معمولا سه شنبه صبح ها در رادیو پیغام برنامه اجرا می کنم اما اگر نتوام و شرایط اجرا را نداشته باشم گوینده دیگری را جایگزین می نمایند.

وی درباره شرایط دوبله می گوید: زیبایی های و جذابیت های کار دوبله به علت کرونا از بین رفته است، تنهایی می رویم و در استویو می نشینیم و به جای سه نفر می گوییم و می آییم. از طرفی استودیوهای ضبط کوچک است آمد و شد زیاد می گردد و باید در این شرایط بیشتر رعایت کرد. آدم نمی داند چطور مبتلا می گردد.

این پیشکسوت دوبله درباره همکاری اش در دوبله بازی مختار هم اظهار کرد: چند وقت پیش بود که تنهایی رفتم و نقشم را گفتم. نمی دانم کدام شخصیت بود. اوایل سال گذشته بود که کار را دوبله کردم. چنانچه موضوعات این چنینی پیش بیاید همکاری می کنم ولی خب الان جوانانی حضور دارند که بااستعداد و خوب و فعالند و بیشتر آنها کار می نمایند؛ ما خیلی کمتر کار می کنیم.

منوچهر والی زاده تا به امروز به جای بازیگران شناخته شده ای چون رابرت دنیرو، کیانو ریوز، تام هنکس، نیکلاس کیج، جیم کری، ویل اسمیت و جورج کلونی صداپیشگی نموده است و بسیاری صدای او را با نقش لوک در کارتون لوک خوش شانس می شناسند. اما شخصیتی هایی که همواره دوست داشته و جایشان صحبت نموده، شخصیت تام هنکس، تام کروز و ویل اسمیت بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1768

به "می روم تنهایی دوبله می کنم و برمی گردم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می روم تنهایی دوبله می کنم و برمی گردم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید