مونسان در آیین رونمایی از پوستر و سایت جشنواره؛ جشنواره ملی فیلم و عکس با هدف معرفی بیشتر ایران برگزار شود

به گزارش ایران 20 دانلود، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: جشنواره ملی فیلم و عکس باید ایران عزیزمان را به جهان معرفی کند.

مونسان در آیین رونمایی از پوستر و سایت جشنواره؛ جشنواره ملی فیلم و عکس با هدف معرفی بیشتر ایران برگزار شود

علی اصغر مونسان با حضور در سالن 35 دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران (TITE) از غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بازدید و از پوستر و سایت جشنواره به نشانی VisitIranFestival.irرونمایی کرد.

در این مراسم رامین افشاری، مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با تاکید بر اینکه جشنواره برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران به جامعه جهانی در حال برگزاری است، اضافه کرد: به همین دلیل در مکاتبه ای با فدراسیون جهانی هنر عکاسی (فیاپ) تمام گام های لازم برای فراهم کردن شرایط جهت برگزاری جشنواره ای فاخر برداشته شده است.

پس از افتتاح سایت جشنواره و رونمایی پوستر، سید امین صانعی مهری، دبیر جشنواره ملی فیلم و عکس ایران را باید دید با ارائه توضیحاتی روند ترسیم طرح نهایی پوستر را با استفاده از المان های ایران اسلامی تشریح کرد.

مونسان در ادامه با تقدیر از برگزاری این جشنواره ابراز امیدواری کرد که گام های عملیاتی اجرای جشنواره ملی فیلم و عکس هر چه سریع تر برداشته شود.

او در انتها تاکید کرد: جشنواره ملی فیلم و عکس ایران را باید دید با هدف معرفی بیشتر ایران عزیز برگزار شود و این جشنواره باید جاذبه های گردشگری و میراث فرهنگی کشورمان را به جهان نشان دهد.

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران (TITE) از 23 تا 26 بهمن 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود که غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در سالن 35- پاویون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار گرفته است و به معرفی خدمات و دستاوردهای خود می پردازد.

منبع: سازمان میراث فرهنگی
انتشار: 29 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 272

به "مونسان در آیین رونمایی از پوستر و سایت جشنواره؛ جشنواره ملی فیلم و عکس با هدف معرفی بیشتر ایران برگزار شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مونسان در آیین رونمایی از پوستر و سایت جشنواره؛ جشنواره ملی فیلم و عکس با هدف معرفی بیشتر ایران برگزار شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید