معتادان متجاهر از میدان مشتاق کرمان جمع آوری شدند

به گزارش ایران 20 دانلود، دستگاه قضایی کرمان به منظور حل آسیب های اجتماعی و سامان بخشی حاشیه شهر وارد عمل شد و طرح جمع آوری معتادان متجاهر در میدان مشتاق در دستور کار نهاده شد.

معتادان متجاهر از میدان مشتاق کرمان جمع آوری شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، چندی قبل ویدئوهایی در فضای مجازی مبنی بر استعمال مواد مخدر و جمع شدن معتادان در میدان مشتاق منتشر شد. با انتشار این ویدئوها در فضای مجازی نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برگزار گردید و پس از هماهنگی های لازم قضایی، انتظامی و اجرایی، جمع آوری این افراد شروع شد. شیوع کرونا و تعطیلی کمپ ترک اعتیاد مرکز ماده 16 کرمان موجب حضور معتادان در میدان های شهر شد ولی با فعالیت مجدد این مرکز، معتادان متجاهر جمع آوری و به این مکان منتقل شدند.

دادگستری کل استان کرمان با همکاری سازمان های مختلف اجرایی و مردمی و همچنین تعامل با استانداری اقدام به تدوین طرح اولیه برطرف آسیب های اجتماعی در برخی از مناطق حاشیه ای شهر کرمان کرد که پس از مطالعه مجدد و تدوین نهایی به صورت یک طرح ابتکاری اجرایی می گردد. با هدف تدوین این طرح طی روزهای گذشته از مناطق حاشیه شهر کرمان بازدید به عمل آمد و آنالیز های میدانی انجام شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1125

به "معتادان متجاهر از میدان مشتاق کرمان جمع آوری شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معتادان متجاهر از میدان مشتاق کرمان جمع آوری شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید