مسابقات قهرمانی کشور سبک دای دو با قهرمانی کردستان انتها یافت

بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک دای دو در رده های سنی مختلف در سالن شهید حیدرنیای تهران برگزار گردید و تیم کردستان عنوان قهرمانی مجموع رده ها را به دست آورد.

مسابقات قهرمانی کشور سبک دای دو با قهرمانی کردستان انتها یافت

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، در این دوره از پیکارها کاراته کاهایی از 10 استان حضور داشتند که در خاتمه و در مجموع رده ها تیم کردستان مقام قهرمانی را به دست آورد، تیم خراسان در مکان دوم نهاده شد و تیم تهران سوم شد.

نتایج کسب شده بدین ترتیب است:

  • رده سنی نونهالان

وزن 20- کیلوگرم: مقام اول: محمد نظر فاضلی (خراسان) - مقام دوم: علی اصغر ظهیری (تهران) - مقام سوم: طاها محمدی (تهران) و جواد هراتی (خراسان)

وزن 23- کیلوگرم: مقام اول: آیهان جوادپور (اردبیل) - مقام دوم: ماهان شکروند (اردبیل) - مقام سوم: رضا عبدالهی (خراسان) و راستین ارشدی (کردستان)

وزن 26- کیلوگرم: مقام اول: حمیدرضا روغنی شهری (خراسان) - مقام دوم: طاها سعیدی (تهران-سعیدی) - مقام سوم: محمدجواد حاج قلی (خراسان) و سید آرین حسینی (کردستان)

وزن 30- کیلوگرم: مقام اول: علی زندس (خراسان) - مقام دوم: محمدحسین طاهریان (تهران) - مقام سوم: پارسا یونسی (کردستان) و ارمیا سلیمانی (کردستان)

وزن 34- کیلوگرم: مقام اول: یاسین فراهانی (تهران) - مقام دوم: محمد کامکار (تهران) - مقام سوم: ارشیا زندی (کردستان) و کیان احمدی (کردستان)

  • رده سنی نوجوانان

وزن 30- کیلوگرم: مقام اول: پیشرو شالکمک (کردستان) - مقام دوم: سیدمحمدمتین بلورچی (کردستان) - مقام سوم: امیرمهدی صالحی (قزوین- خسروی) و سروش مردانی (کردستان)

وزن 35- کیلوگرم: مقام اول: محمود شفیعی (خراسان) - مقام دوم: امیرمهدی رضایی (تهران) - مقام سوم: محمدپویا غنی آبادی (تهران- سعیدی) و ابوالفضل آزادوند (اردبیل)

وزن 40- کیلوگرم: مقام اول: علی امدادی (تهران) - مقام دوم: امیرحسین مسیحی پور (تهران) - مقام سوم: عرفان عبدی (تهران) و رسول جعفرزاده (اردبیل)

وزن 45- کیلوگرم: مقام اول: محمد مالکی (خراسان)- مقام دوم: ژیار زندی (کردستان) - مقام سوم: رضا حسین قلی زاده (اردبیل) و طاها حسین قلی زاده (اردبیل)

وزن 50- کیلوگرم: مقام اول: مانی نوری (کردستان) - مقام دوم: امیرحسین قلی پور (خراسان) - مقام سوم: حسین صنوبری (تهران) و ماردین اله ویسی (کردستان)

وزن 50+ کیلوگرم: مقام اول: آرین اکبری (کردستان) - مقام دوم: محمد روح اله پور (اردبیل) - مقام سوم: محمدپارسا جعفری (البرز-کریمی) و سید محمد حسینی (اردبیل)

  • رده سنی جوانان

وزن 50- کیلوگرم: مقام اول: رضا زندس (خراسان) - مقام دوم: مهدی ذوالفقاری (تهران) - مقام سوم: حامد زراعت دوست (خراسان) و محمد نصیری (تهران)

وزن 55- کیلوگرم: مقام اول: مهدی خرازی (تهران) - مقام دوم: مهدی رضایی (تهران) - مقام سوم: علی اکبرنژاد (تهران) و ابوالفضل محمدزاده (تهران)

وزن 60- کیلوگرم: مقام اول: سعید فیضی زاده {قزوین- حسام) - مقام دوم: مبین صیدی (کردستان) - مقام سوم: محمدعلی ترحمی (تهران) و امیرعلی قلی پور (خراسان)

وزن 65- کیلوگرم: مقام اول: هیمن قبادی (کردستان) - مقام دوم: امیرحسین حقانی (تهران) - مقام سوم: امیرمحمد ثابتی (خراسان) و امیر حسینی رضانیا (تهران)

وزن 65+ کیلوگرم: مقام اول: امیر فیضی زاده (قزوین- حسام) - مقام دوم: سید علی بنی هاشمی (تهران) - مقام سوم: امیرحسین فراهانی (تهران) و امیرمحمد نصیری (گیلان)

  • رده سنی بزرگسالان

وزن 58- کیلوگرم: مقام اول: مرتضی دوران (خراسان) - مقام دوم: ادیب امینی (کردستان) - مقام سوم: ولی اله احمدی (البرز) و شهریار درویش پناه (کرمانشاه)

وزن 64- کیلوگرم: مقام اول: سعید احمدی (خراسان) - مقام دوم: میلاد جعفرزاده (اردبیل) - مقام سوم: محمد خوشوقت (خراسان) و مجید زراعت دوست (خراسان)

وزن 70- کیلوگرم: مقام اول: سید محسن احمدی (خراسان) - مقام دوم: حسین رحیمی (گیلان) - مقام سوم: یاسین صفی کمک (کردستان) و توحید فیض اله زاده (اردبیل)

وزن 77- کیلوگرم: مقام اول: اسماعیل امیدی (تهران) - مقام دوم: نوید زندی (کردستان) - مقام سوم: حمید حیدریان (اصفهان- دهقان) و هادی صالحی (خراسان)

وزن 85- کیلوگرم: مقام اول: محمدمحسن واحدی (تهران) - مقام دوم: سید سجاد هاشمیان (خراسان) - مقام سوم: امیر اردستانی (تهران) و علی رضا پناهی (تهران)

وزن 85+ کیلوگرم: مقام اول: مصطفی آقاجان (تهران) - مقام دوم: سهیل جلیلی (اردبیل) - مقام سوم: بابک هاشمی (اردبیل) و میلاد شعبانی (تهران)

  • سوپر فایت جوانان

وزن 45- کیلوگرم: ماردین زندی (کردستان)- میثم نوری (کردستان)- حامد زراعت دوست (خراسان)

وزن 50- کیلوگرم: نوید پیرهمن (کردستان)- علیرضا احمدی (خراسان)

وزن 55- کیلوگرم: مرتضی دوران - پوریا توسلی (خراسان)

وزن 60- کیلوگرم: مجتبی خرازی (تهران)- جواد ستاری گلوگاهی (مازنداران)- سعید فیضی زاده (قزوین)- محسن خرازی (تهران)- کیان نیلی (کردستان)

وزن 65- کیلوگرم: یاسر صابری (خراسان) - مرتضی رضایی نژاد (مازنداران)- آرمان باقریان (تهران)

وزن 65+ کیلوگرم: امیرحسین اظهری (البرز)- امیر فیضی زاده (قزوین)- سید محمود معافی مدنی (مازنداران)- محمد ملک پور (قزوین)

  • سوپر فایت بزرگسالان

وزن 58- کیلوگرم: یونس احراری (خراسان)- سید سجاد موسوی (خراسان)- شهریار درویش پناه (کرمانشاه)- ادیب امینی (کردستان)- ادیب زندی (کردستان)

وزن 64- کیلوگرم: مجید زارعت دوست (خراسان)- محمد زندی (کردستان)- یزدان اله مرادی (کردستان)- عرفان گلیج (مازنداران)- داود صادق زاده (گیلان)

وزن 70- کیلوگرم: سید محسن احمدی (خراسان)- فرهاد گلمکانی (خراسان)- طاهر قلی پور (مازندران)- میلاد زندی نوا (کردستان)

وزن 77- کیلوگرم: حسین خسروی (البرز)- هادی صالحی (خراسان)- سید محمدجواد هاشمی (تهران)- مهدی عباسی (مازندران)- اسماعیل امیدی (تهران)- عزت اله محمدی (کرمانشاه)- امید زندی (کردستان)- میلاد فرجی (کردستان)- کارو احمدی (کردستان)- هاوره شکرالهی (کردستان)- ادریس یکه محموده (کردستان)- حمید حیدریان (اصفهان)- مهدی دهقانی (اصفهان)

وزن 85- کیلوگرم: محمدمحسن واحدی (تهران)- میلاد اسمعیل اوغلی (اردبیل)- امید زندی (کردستان)- امیر ثروتی (کرمانشاه)- میلاد زندی نوا (کردستان)

وزن 85+ کیلوگرم: محرمعلی حسینی (تهران)- مصطفی آقاجان (تهران)- محمد دهی زاده (تهران)- احمد منصوری (مازندران)- مجید احمدی (تهران)- مجتبی شفقت (مازندران)- حشمت اله استاک (کرمانشاه)- میثم وطن دوست (کردستان)- حمید امیدی (تهران)

  • نتایج تیمی رده های مختلف سنی و سوپر فایت:

رده نونهالان:

مقام اول: خراسان- مقام دوم: تهران- مقام سوم: کردستان

رده نوجوانان:

مقام اول: کردستان- مقام دوم: تهران- مقام سوم: خراسان

رده جوانان: مقام اول: تهران- مقام دوم: خراسان- مقام سوم: قزوین

رده بزرگسالان:

مقام اول: خراسان- مقام دوم: تهران- مقام سوم: اردبیل

  • کاپ اخلاق:

نونهالان: اردبیل

نوجوانان: گیلان

جوانان: تهران

بزرگسالان: اصفهان

مجموع رده ها: کردستان

  • فنی ترین مبارز:

نونهالان: آیهان جوادپور (اردبیل)

نوجوانان: امیرحسین مسیحی پور (تهران)

جوانان: امیر فیضی زاده (قزوین)

بزرگسالان: سید محسن احمدی (خراسان)

مجموع رده ها: اسماعیل امیدی (تهران)

  • برترین داور:

نونهالان: محمدصالح زیبائی (تهران)

نوجوانان: احمدعبدالعلی زاده (اردبیل)

جوانان: محمدحسن مقدسی (تهران)

بزرگسالان: محمدکریمی (مازندران)

مجموع رده ها: مجید احمدی (تهران)

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 323

به "مسابقات قهرمانی کشور سبک دای دو با قهرمانی کردستان انتها یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات قهرمانی کشور سبک دای دو با قهرمانی کردستان انتها یافت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید