مردها خرید خانه را انجام دهند

به گزارش ایران 20 دانلود، ایشیرو ماتسوویی، شهردار اوزکا به خبرنگاران گفت که خرید خانه را باید به مردها سپرد، چرا که زن ها خیلی طولش می دهند چون می گردند و برانداز می نمایند.

مردها خرید خانه را انجام دهند

جهت دریافت خدمات نقشه ساخت آلاچیق فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری ایران 20 دانلود، در روزهایی که ژاپن با بحران کرونا دست وپنجه نرم می نماید، توصیهٔ شهردار اوزکا برای چطور خرید کردن باعث شد سروصداهای زیادی به انتقاد بلند گردد.

ایشیرو ماتسوویی، شهردار اوزکا به ایران 20 دانلود گفت که خرید خانه را باید به مردها سپرد، چرا که زن ها خیلی طولش می دهند چون می گردند و برانداز می نمایند. وی اضافه کرد: مردها خریدنی ها را زود جمع می نمایند، پس به گمانم بهتر است آن ها به خرید بروند تا از تماس انسانیِ بیشتر هم پرهیز بگردد.

ژاپن این روزها با بیماری همه گیر کووید-19 در شرایط اضطراری است و دولت از شهروندانِ بعضی مناطق خواسته چند روز درمیان خرید نمایند و فقط یکی از اعضای خانواده برای تهیهٔ مایحتاج برود.

وقتی خبرنگاری این گفتهٔ آقای ماتسوویی را به چالش کشید او گفت ممکن است این حرف به همه کس نچسبد اما در خانوادهٔ خودش صدق می نماید. شماری از کاربران در توییتر به اظهار نظر آقای شهردار تاخته اند که: این سخنان بی احترامی به زنان و مردان است.

کاربری نوشت: این حرف ها پر از پیش داوری دربارهٔ زنان است و اضافه کرد: هم مردهای مردد داریم و هم زن های فرز. و دیگری اضافه کرد: ایشان فکر می نماید مردم دوست دارند وقت کشی نمایند؟ نه خیر، مردم به خوراکی ها و قیمت ها فکر می نمایند.

اما بودند کسانی که از در همراهی درآمدند. کاربر ژاپنی دیگری نوشت: حرف حق می زند. مخصوصاً پیرزن ها، همواره دارند برای خودشان دور می زنند و فکر خرید نیستند.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 857

به "مردها خرید خانه را انجام دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردها خرید خانه را انجام دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید