فکری: مدیران نساجی می خواستند من را زمین بزنند، ولی به چاه افتادند ، هواداران سرخابی خاطرات خوبی از انصاریان دارند

به گزارش ایران 20 دانلود، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مدیران نساجی می خواستند به من ضربه بزنند، ولی با همان چوبی که می خواستند من را بزنند خودشان ضربه خوردند و به چاه افتادند.

فکری: مدیران نساجی می خواستند من را زمین بزنند، ولی به چاه افتادند ، هواداران سرخابی خاطرات خوبی از انصاریان دارند

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمود فکری در نشست خبری پیش از ملاقات استقلال و نساجی گفت: انالله و انا الیه راجعون. خیلی سخت است در مورد انصاریان صحبت کنم. من در سال 76 با او در فجر سپاسی همبازی بودم و خاطرات خوبی با هم داشتیم. بعد از آن دوستی ما آغاز شد و ادامه داشت. انصاریان یک سال پیراهن استقلال را پوشید و هواداران سرخابی خاطرات خوبی از وی داشتند. تسلیت گفتن در مورد خیلی افراد خیلی سخت است ولی ما همواره باید با این اتفاقات بسازیم. به جامعه ورزشی و فوتبال تسلیت می گویم و امیدوارم اگر قرار است داغی ببینیم طوری باشد که همه 120 سال را بگذرانند و همه از زندگی استفاده نمایند.

وی درباره بازی فردا بیان کرد: بازی با نساجی بازی است که ملاقات قشنگی از نظر فنی باشد. من مقابل نساجی حس خوبی دارم چون خانه اولم نساجی بود. آغاز فوتبال و مربیگری ام از نساجی بود که خاطرات خوبی از این تیم دارم. خیلی دوست داشتم جدایی من قشنگ تر اتفاق بیفتد چون مدیران نساجی قولهایی به من دادند. آنها استقلالی بودند و این قول را دادند ولی فضایی به وجود آمد که من به این شکل جدا شوم. امیدوارم این تیم بازی های خوبی ارائه کند و هواداران نساجی روزهای خوبی را ببینند. حیف است نساجی در لیگ برتر نباشد و گزینه سقوط محسوب گردد.

وی در مورد نحوه جدایی از نساجی و اینکه مدیران این باشگاه معتقدند این تیم را فکری بسته است، بیان کرد: بعضی از دوستان که عشق مصاحبه دارند و ملیجک این باشگاه هستند مرتب می گویند ما نساجی را بستیم. به عنوان نمونه، گفتند حقیقی را با 600 میلیون جذب می کنیم در حالی که حقیقی با 10 برابر این مبلغ سال جاری با تیم دیگری قرارداد بسته است. من حقیقی، عاشوری، ماهینی و خیلی دیگر از بازیکنان را می خواستم ولی باشگاه پول نداشت. اینکه مصاحبه کنیم ما پول داشتیم ولی بازیکن نگرفتند درست نیست.

سرمربی فصل گذشته نساجی خاطر نشان کرد: وقتی در هفته های اول نساجی در صدر بود ماشاالله، ماشاالله می گفتند ولی وقتی این تیم سیر سقوطی داشت نظرها عوض شد و گفتند مربیان قبلی تیم را بستند. یک عده دوستان نیتشان این بود که من را بزنند و می خواستند وحید فاضلی را حفظ نمایند تا به من آسیب برسانند ولی همان چوبی را که می خواستند من را بزنند خودشان خوردند. دیدید که مدیریت کناره گیری کرد، سرمربی برکنار شد و اتفاقات دیگر رقم خورد.

فکری توضیح داد: ای کاش همان زمان یک کلام می گفتید به تیم دیگری فکر نکن. من پیشنهادات دیگر داشتم ولی به همه آن باشگاه ها احترام گذاشتم و آنها را رد کردم چون مدیران نساجی به من گفتند جز استقلال و نساجی به تیم دیگری فکر نکن اما وقتی صحبت از پیشنهاد استقلال شد نظرشان برگشت. خودشان گفتند اگر قرار است به استقلال بروی کمکت می کنیم چون استقلالی هستیم.این آقایان وقتی خواستند من را زمین بزنند خدا دید و چاهی که می خواستند برای من بنمایند برای خودشان تبدیل به چاه شد. شاید هواداران نساجی یکسری مسائل را ندانند و من را مقصر بدانند ولی من آنقدر مردانگی داشتم که اگر می گفتند به تیم دیگری فکر نکن از این تیم جدا نمی شدم.

سرمربی استقلال در مورد غایبان تیمش در بازی فردا گفت: حسین مرادمند و دیاباته مصدوم هستند، آرش رضاوند هم محروم است. دوست دارم در انتهای صحبت هایم از تک تک بازیکنانم تشکر کنم که با وجود سختی با تمام کوشش کار می نمایند. امیدوارم با کوشش آنها و لطف خدا جایگاهی که داریم را حفظ کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1503

به "فکری: مدیران نساجی می خواستند من را زمین بزنند، ولی به چاه افتادند ، هواداران سرخابی خاطرات خوبی از انصاریان دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: مدیران نساجی می خواستند من را زمین بزنند، ولی به چاه افتادند ، هواداران سرخابی خاطرات خوبی از انصاریان دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید