رسول پناه: برای طلب برانکو شاید از آذری یاری گرفتیم

به گزارش ایران 20 دانلود، تهران(پانا)- سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید طی چند روز آینده مطالبات برانکو پرداخت می گردد.

رسول پناه: برای طلب برانکو شاید از آذری یاری گرفتیم

به گزارش ایسنا، مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از فینالیست شدن تیمش در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و بازگشت به ایران گفت: باوجود کم لطفی که به آل کثیر داشتند اما دیدیم که بازیکنان حماسه آفریدند و زحمت کشیدند و غیرت مندانه بازی کردند و بازی نیمه نهایی را به نفع خود تمام کردند.

او درباره شکایت باشگاه النصر و اینکه باشگاه پرسپولیس دفاعیه ای ارسال نموده است، گفت: یک سری موارد حاشیه ای در این شکایت وجود دارد. ما پیگیری های حقوقی خود را انجام می دهیم و مسئله ای نخواهد داشت چون بحث امنیت ملی است و پرسپولیس نماینده ایران است و هر کسی شیطنتی در این مساله داشته باشد، ما پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد.

رسول پناه درباره مطالبات برانکو گفت: قرار است مطالبات برانکو طی چند روز آینده به طور کامل پرداخت گردد. منتظر این هستیم که پول او به دلار چقدر می گردد تا آن را پرداخت کنیم.

سرپرست باشگاه در پاسخ به این سوال که آیا پرداخت پول برانکو با مشکل روبرو نیست، گفت: به دنبال فرمول مناسب آن هستیم. اگر آقای سعید آذری فرمولش را بلد هستند از ایشان آن فرمول را می پرسیم. اگر روش ما مناسب نبود از فرمول ایشان استفاده می کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره ناراحتی بازیکنان در مورد پرداخت مطالبات گفت: بازیکنان حق دارند. شرایط باشگاه به نظر اقتصادی بسیار سخت است و با این شرایط توانستیم این نتایج را بگیریم. شرایط بازیکنان خیلی خوب و راحت نیست و امیدواریم تا مسائل را برطرف کنیم. این مساله احتیاج به زمان دارد.خودتان از شرایطی که من در زمانی مدیریت باشگاه را بر عهده گرفتم تا به امروز باخبر هستید. ارزش بازیکنان بسیار زیاد است و ما کوشش های آن ها را جبران می کنیم.

او درباره پول پاداشی که AFC به پرسپولیس می دهد، اظهار کرد: برخی ها فکر می نمایند همان موقع به ما پول را می دهند. خودتان می دانید ما در تحریم هستیم و فرایند انتقال پول زمان بر است. ما در این رابطه قطعا شفاف سازی خواهیم کرد.

رسول پناه درباره قراداد بازیکنانی همچون شجاع خلیل زاده و محمد نادری گفت: این بازیکنان ارزشمند هستند. گل محمدی حتی پیشنهادهای مختلفی دارد و ما سعی می کنیم تمام آن ها را نگه داریم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1248

به "رسول پناه: برای طلب برانکو شاید از آذری یاری گرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: برای طلب برانکو شاید از آذری یاری گرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید