داورزنی: علاقه دارم تیم ملی والیبال روی سکوی المپیک برود، برای منافع ملی اهمیت زیادی قائلم

به گزارش ایران 20 دانلود، رئیس فدراسیون والیبال گفت: من برای منافع ملی اهمیت زیادی قائل هستم و علاقه مندم که تیم ملی والیبال ایران بهترین نتیجه را در المپیک بگیرد و روی سکو برود.

داورزنی: علاقه دارم تیم ملی والیبال روی سکوی المپیک برود، برای منافع ملی اهمیت زیادی قائلم

به گزارش ایران 20 دانلود و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دومین نشست مشورتی برای انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال و رده های مختلف سنی، به ریاست محمدرضا داورزنی و با حضور وحید مرادی مشاور عالی، میلاد تقوی سرپرست دبیری، سعید درخشنده، منوچهر پورحسن، محمود افشاردوست، ناصر میرفخرایی و جمشید حمیدی برگزار گردید.

رئیس فدراسیون والیبال در ابتدای این نشست، گفت: انتخاب مربیان مختلف به ویژه سرمربی تیم ملی بزرگسالان، موضوع این نشست است تا نظرات مختلف را درباره این موضوع آنالیز کنیم.

وی با طرح این سؤال که مربی تیم ملی باید چه ویژگی هایی داشته باشد، اضافه نمود: شرایط حساسی است و خیلی ها علاقه مند هستند که راهنمایی تیم ملی ایران را بر عهده بگیرند، زیرا هر کسی انتخاب گردد، با این تیم به المپیک می رود که افتخار بزرگی برای او خواهد بود.

محمدرضا داورزنی توضیح داد: من برای منافع ملی اهمیت زیادی قائل هستم و علاقه مندم که تیم ملی والیبال ایران بهترین نتیجه را در المپیک بگیرد و روی سکو برود.

در ادامه این نشست، شرکت کنندگان دیدگاه های خود را درباره شرایط مربی آینده تیم ملی والیبال ایران و اینکه این مربی باید ایرانی باشد یا خارجی مطرح کردند.

رئیس فدراسیون والیبال در انتها این نشست مشورتی تأکید کرد: این نشست ها در آینده نیز تشکیل می گردد تا با استفاده از مشورت های کارشناسان، بهترین تصمیم را بگیریم که نه شعاری باشد و نه احساسی.

نخستین نشست مشورتی انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال ایران، اواخر بهمن ماه سال 98 با حضور همین افراد برگزار گردیده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 970

به "داورزنی: علاقه دارم تیم ملی والیبال روی سکوی المپیک برود، برای منافع ملی اهمیت زیادی قائلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: علاقه دارم تیم ملی والیبال روی سکوی المپیک برود، برای منافع ملی اهمیت زیادی قائلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید