خودروسازی اسکودای چک خواهان ورود به بازار ایران شد

به گزارش ایران 20 دانلود، وارنر ایچهورن، مدیر شرکت اسکودا، که شعبه شرکت خودروسازی فولکس واگن در جمهوری چک محسوب می گردد گفت، این شرکت ورود به بازار کشورهای ایران، کره جنوبی و سنگاپور را آنالیز می نماید.

خودروسازی اسکودای چک خواهان ورود به بازار ایران شد

به گزارش ایران 20 دانلود به نقل از رویترز، وارنر ایچهورن، مدیر شرکت اسکودای چک گفت، انتظار دارد میزان فروش خودروهای این شرکت از رقم بی سابقه 1.13 میلیون دستگاه خودروی فروخته شده در سال 2016 فراتر برود.

وی که در حاشیه نمایشگاه خودروی ژنو سخن می گفت گفت، این شرکت ورود به بازار کشورهای ایران، کره جنوبی و سنگاپور را آنالیز می نماید.

ایچهورن اضافه کرد، اسکودا میخواهد میزان فروش سالانه خودروهایش را تا سال 2025 دو برابر کند و به حدود 2 میلیون دستگاه برساند.

به دنبال توافق هسته ای و لغو تحریم ها شرکت های خودروساز اروپایی و به ویژه شرکت های فرانسوی به سرعت در حال افزایش سرمایه گذاری ها در بازار ایران و بالا بردن فراوری خود در این کشور هستند..

خودروسازان غربی و ژاپنی نیز که قبلا به دلیل تحریم ها از ورود به بازار ایران خودداری می کردند، اکنون در حال آنالیز پتانسیل بازار ایران هستند

پیشتر شرکت سیت، شرکت تابعه فولکس واگن در اسپانیا نیز اعلام نموده بود که در حال آنالیز فروش خودروهای فراوریی اش به ایران است تا بازار خود را به فراتر از بازار اروپا گسترش دهد.

36

منبع: تسنیم
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 419

به "خودروسازی اسکودای چک خواهان ورود به بازار ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودروسازی اسکودای چک خواهان ورود به بازار ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید