جشن انتخاب کودک آنلاین برگزار می گردد

به گزارش ایران 20 دانلود، خبر > دبیر جشنواره فیلم کوتاه و وب سری کودک آنلاین از برپایی جشن انتخاب این جشنواره در 15 اسفند 1397 اطلاع داد.

جشن انتخاب کودک آنلاین برگزار می گردد

به گزارش ستاد خبری جشنوارهی کودک آنلاین، سیدجمال هادیان با اشاره به اینکه کار هیئتانتخاب دو بخش این جشنواره به سرانجام رسیده، گفت: منتخبان هیئتانتخاب بخش فیلم کوتاه و بخش ایده برای وبسری، طی مراسمی در عصر چهارشنبه 15 اسفند معرفی خواهند شد و به این ترتیب، گام سوم شتابدهی این جشنواره کلید میخورد.

به گفتهی هادیان: در این مرحله طبق برنامهریزی قرار است یک شتابدهنده با حمایت و اهتمام بخش خصوصی، ایدههای برگزیده را راهنمایی کند و از ایدهپردازان برگزیده حمایت گردد.

او ادامه میدهد:در این راستا علاوه بر فیلمهای کوتاه، 20 ایده مورد حمایت قرار میگیرند و به مرحله تجاریسازی میرسند. در این فاز، تجهیزات ویژهی ساخت و فراوری و نیروی انسانی جهت فراوری ایده های انتخاب شده برای وب سری، به اشتراک گذاشته خواهد شد. به گفته دبیر جشنواره کودک آنلاین، محلی در تهران برای استقرار تیم های فراوری در نظر گرفته شده و قرار است به یاری حامیان، یک نمونه جهت فراوری یک فصل یا سیزن از وب سری ها به مرحله فراوری برسد، ضمن آن که قرار است در این مرحله، از 20 ایده حمایت گردد و به تجاری سازی برسد. نخستین جشنواره فیلم کوتاه و وب سری کودک آنلاین با حمایت همراه اول و بنیاد سینمایی فارابی به دبیری سیدجمال هادیان در چهار فاز فراخوان ایده، انتخاب ایدههای برتر، مشارکت در فراوری ایدهها و انتخاب فراوریات برتر برگزار میگردد و مراسم سرانجامی جشنواره، اردیبهشت سال 98 برگزار خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 151

به "جشن انتخاب کودک آنلاین برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن انتخاب کودک آنلاین برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید