بازسازی خانه: تامین اعتبار بازسازی موزه نظامی سعدآباد به وسیله ارتش

به گزارش ایران 20 دانلود، اعتبار لازم برای اتمام بازسازی و بازسازی موزه نظامی مجموعه تاریخی و فرهنگی کاخ سعد آباد با همکاری ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران تامین خواهد شد.

بازسازی خانه: تامین اعتبار بازسازی موزه نظامی سعدآباد به وسیله ارتش

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش، در نشستی مشترک با کیا پارسا، مدیر مجموعه فرهنگی و تاریخی سعدآباد، در مورد راهکارهای لازم برای تامین منابع اقتصادی جهت بازسازی موزه گفت وگو کردند. در سرانجام این جلسه، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران دستور تأمین اعتبارات لازم برای اتمام بازسازی و بازسازی موزه نظامی را با همکاری مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران ابلاغ کرد.

طی این جلسه، مدیر مجموعه سعد آباد با ارائه گزارشی کامل از فعالیت های عمرانی جهت موزه بازسازی موزه، از انجام عملیات استحکام سازی، سبک سازی سقف، تمهیدات فنی راهنمایی آب های سطحی پشت بام، اجرای تاسیسات مکانیکال و الکتریکال، تجهیز کامل ادوات گرمایشی و برودتی، تجهیزات اعلام حریق، بازسازی و بازسازی بسیاری از بخش های زیرساخت موزه نظامی با اولویت بندی لازم اطلاع داد. وی بعلاوه گفت:

به علت کاهش چشم گیر اعتبارات مرتبط، لاجرم باقی امور عمرانی به کندی پیش می رود.

پارسا با تاکید بر اهمیت موزه نظامی به عنوان یکی از پربازدیدترین بخش های موزه سعد آباد، مساعدت ارتش را برای تامین اعتبارات پروژه های عمرانی و تکمیل بازسازی این موزه خواهان شد.

امیر دریادار حبیب الله سیاری نیز ضمن قدردانی از کوشش های مدیریت مجموعه برای حفظ و نگه داری موزه نظامی، از تشکیل کارگروه ویژه در ستاد ارتش و ابلاغ حوزه مأموریت نو در این ستاد اطلاع داد و اضافه کرد:

تمامی ظرفیت های اقتصادی و اعتباری لازم را برای سرعت بخشیدن به اتمام امور بازسازیی موزه نظامی در دستور کار قرار خواهیم داد.

معاون هماهنگ کننده ارتش بعلاوه با تاکید بر همکاری دفتر فنی مجموعه سعد آباد، دستورات لازم را در راستای برآورد بودجه مورد احتیاج و از سرگیری عملیات بازسازی موزه در اسرع وقت ابلاغ کرد.

لازم به ذکر است در موزه نظامی سعدآباد آثاری در زمینه علوم و فنون نظامی، تاریخ انواع اشیا و سلاح ها، انواع لباس های رزمی و سلاح های نظامی و جنگی به نمایش گذاشته شده اند.

منبع: کجارو / ilna.news
انتشار: 1 اسفند 1400 بروزرسانی: 1 اسفند 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1952

به "بازسازی خانه: تامین اعتبار بازسازی موزه نظامی سعدآباد به وسیله ارتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی خانه: تامین اعتبار بازسازی موزه نظامی سعدآباد به وسیله ارتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید