آنالیز مدارک متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری در کارگروه هفت نفره

به گزارش ایران 20 دانلود، خبرنگاران آنلاین:دبیر کارگروه آنالیز مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه خبرنگاری از آنالیز مدارک خبرنگاران متقاضی طرح ترافیک در یک کارگروه هفت نفره اطلاع داد.

آنالیز مدارک متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری در کارگروه هفت نفره

فرهاد خوانساری در گفت وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت آنالیز مدارک ایران 20 دانلود برای دریافت سهمیه طرح ترافیک گفت: از زمان شروع ثبت نام طرح ترافیک ایران 20 دانلود اعضای کمیته 7 نفره ای که در این راستا تشکیل شده، کار آنالیز آثار و مدارک را شروع نموده است. تعداد افرادی که برای دریافت سهمیه ایران 20 دانلود ثبت نام نموده اند نسبت به سال گذشته تا حدودی افزایش داشته است اما از آنجایی که بعضی اطلاعات تکراری است، می بایست نسبت به احصای مدارکی که با هم هم پوشانی دارند اقدام کنیم تا آمار معینی از تعداد ثبت نامی ها به دست آید.

او با بیان این که بر اساس مجوز شورای شهر می بایست 2060 سهمیه در قالب سهمیه ایران 20 دانلود ارائه گردد؛ گفت: سال گذشته به دلیل مشکلاتی که در مورد طرح ترافیک ایران 20 دانلود اعمال شد با درخواست مسئولان و موافقت مدیریت تعداد سهمیه ها به 2240 مورد افزایش یافت اما برای سال 98 هنوز مصوبه ای در مورد افزایش تعداد سهمیه ها نداریم و به نظر می رسد باید سهمیه ایران 20 دانلود را در غالب همان 2060 سهمیه ساماندهی کنیم.

خوانساری اضافه نمود: سال جاری بنا بر مصوبه شورای شهر یک نفر نماینده از کمیسیون حمل و نقل و یک نفر نماینده از کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران نیز در کارگروه معین سهمیه ها حضور دارند. همچنین یک نماینده از معاونت مطبوعات، نماینده از اصناف رسمی که مجوز وزارت ارشاد را دارند همچون نماینده عکاسان مطبوعاتی و نماینده روزنامه نگاران استان تهران به همراه نماینده مدیران مسئول رسانه های غیر دولتی در این جلسه حضور دارند.

او با بیان این که از شروع ثبت نام سهمیه ها، آنالیز مدارک شروع شد؛ در پاسخ به این سوال که در هنگام ثبت نام سمت فرد ثبت نام نماینده اعم از دبیر، سردبیر و مدیر پرسیده شده است و آیا این تاثیری در ارائه سهمیه دارد یا نه؟ اظهار کرد: طبیعتاً بر اساس مصوبه شورای شهر این طرح می بایست به ایران 20 دانلود، روزنامه نگاران و عکاسان خبری تعلق بگیرد و سال جاری برای اولین بار در سامانه تهران من از افراد خواستیم تا سمت خود را معین نمایند که براین اساس ایران 20 دانلود، روزنامه نگاران و عکاسان خبری در اولویت اصلی قرار دارند اما از آنجایی که سردبیران و دبیران بعضا در فرآیند خبر همکاری دارند، در ارائه سهمیه حتماً زحمات این افراد نیز در نظر گرفته می گردد.

به گفته دبیر کارگروه آنالیز مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه خبرنگاری، اعضای این کارگروه کوشش می نمایند تا 31 اردیبهشت ماه نسبت به آنالیز مدارک ایران 20 دانلود ثبت نامی اقدام نمایند با این حال تا زمانی که کار آنالیز تمام نگردد، طرح ترافیک 97 برای این افراد دارای اعتبار است.

خوانساری با بیان این که مانند سال گذشته طرح افرادی که پس از آنالیز اطلاعات مشمول دریافت طرح ترافیک باشند به وسیله پیامک ارسالی به آنها اطلاع داده می گردد؛ گفت: همچون سال گذشته ساز و کاری را نیز برای اعتراض به سهمیه ها اعلام می کنیم.

او با بیان این که با وجود تمدید زمان ثبت نام همچنان افرادی در تماس با ما اعلام می نمایند که هنوز ثبت نام ننموده اند؛ اضافه نمود: این افراد عملاً نمی توانند طرح ترافیک دریافت نمایند مگر آنک ه تصمیم گیری در مورد ثبت نام مجدد انجام گردد اما تاکنون مصوبه ای در این زمینه نداشتیم.

خوانساری گفت: سال جاری برخلاف سال گذشته هم زمان با ثبت نام طرح ترافیک ثبت نام کارت بلیت نیز انجام گرفت و از افراد خواسته شد که گزینه کارت بلیت را هم فعال نمایند تا در صورتی که طرح ترافیک به ایران 20 دانلود تعلق نگرفت حداقل بتوانند از کارت بلیت استفاده نمایند.

اوبا بیان این که افراد مشمول هر دو این خدمات نمی شوند؛ گفت: اگر افراد حائز دریافت طرح ترافیک خبرنگاری نباشند کارت بلیت دریافت می نمایند و دقت داشته باشید که نام دریافت نمایندگان طرح ترافیک و بلیت در سامانه شفافیت با قید نام رسانه منتشر خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 185

به "آنالیز مدارک متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری در کارگروه هفت نفره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز مدارک متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری در کارگروه هفت نفره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید