ببینید؛ تیزر جدیدی از مس افکت به مناسب روز N7 منتشر شد

به گزارش ایران 20 دانلود، روز هفتم نوامبر به عنوان روز مس افکت یا N7 شناخته می گردد و معمولا در این روز، استودیوی بایوور (BioWare) اطلاعاتی را در خصوص پروژه آینده این سری به اشتراک می گذارد.

ببینید؛ تیزر جدیدی از مس افکت به مناسب روز N7 منتشر شد

در حالی که مقدار و اهمیت اخبار منتشر شده در این روز در طول سال ها متفاوت بوده است، لازم به ذکر است که بایوور یک مس افکت تازه در چنته دارد. بنابراین به طور طبیعی، این توسعه دهنده چند تیزر مرموز را از بازی تازه خود منتشر کرد. پس از اینکه دو تیزر اول با نام های رمز Epsilon و Oculon فاش شدند و یک چهره مرموز را در لباس N7 در حال راه رفتن نشان می دادند، تریلر Nebula یک نمای کامل از آن شخصیت مرموز را به ما نشان داد. در مجموع این سه تیزر 31 ثانیه می شوند که طبیعتاً اطلاعات خاصی را در اختیار بازیکنان قرار نخواهند داد.

نکته مهمی که قبل از صحبت در خصوص هر احتمالی باید به آن توجه کرد، این است که به نظر می رسد آندرومدا در بازی تازه نقش مهمی دارد چرا که در متن اول یکی از تیزرها به آن اشاره شده است. از طرفی با توجه به تیزرهای قبلی، از جمله کهکشان های راه شیری و آندرومدا که در تریلر رونمایی بازی در گیم اواردز نشان داده شده اند، می توان حدس زد که ما در حال پل زدن به سه گانه و نسخه نه چندان محبوب آندرومدا هستیم.

در خصوص شخصیت مرموز تیزرها احتمالات زیادی وجود دارد. بعضی می گویند که این لیارا (Liara) است و بعضی به فرمانده شپرد (Shepard) و رایدر (Ryder) یا قهرمان آندرومدا اشاره می نمایند. البته در خصوص شپرد این موضوع تا حد زیادی منفی است زیرا به لطف فاصله طولانی بین کهکشان ها، رویدادهای نسخه آندرومدا، قرن ها پس از سه گانه اتفاق می افتد. از طرفی برای کسانی که سرانجام هایی را در مس افکت 3 انتخاب نموده اند که بقای فرمانده را تضمین نمی کند، این موضوع منطفی نخواهد بود. احتمال وجود یک شخصیت کاملا تازه نیز وجود دارد.

با این حال روز N7 سال جاری مانند گذشته نیست. تیزرهای کوتاه مشکلاتی نظیر شکایت بعضی کارکنان اخراج شده از این استودیو را برطرف ننموده و با توجه به اینکه Dragon Age: Dreadwolf هنوز روشنایی روز را ندیده، یک مس افکت تازه وجود دارد که انتشار آن به مقدار کهکشان آندرومدا دور است. در ادامه می توانید تیزر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Destructoid

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 21 آبان 1402 بروزرسانی: 21 آبان 1402 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 2284

به "ببینید؛ تیزر جدیدی از مس افکت به مناسب روز N7 منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید؛ تیزر جدیدی از مس افکت به مناسب روز N7 منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید