الهامی: جنگ تازه ای برای ما شروع شده است و وقت شادی نداریم، سخت ترین برد زندگی ام را به دست آوردم

به گزارش ایران 20 دانلود، ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال نساجی از رجحان تیمش در خانه مس رفسنجان به عنوان سخت ترین برد زندگی خود یاد کرد.

الهامی: جنگ تازه ای برای ما شروع شده است و وقت شادی نداریم، سخت ترین برد زندگی ام را به دست آوردم

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، ساکت الهامی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان گفت: باید یک تشکر ویژه داشته باشم از مسئولان مس رفسنجان و مردم خوب این شهر. آنها باید به تیم شان ببالند. به جرأت می توانم بگویم که این سخت ترین روز من بود و حتی در فینال جام حذفی هم چنین شرایطی نداشتم. سخت ترین برد زندگی ام را بگویم به دست آوردیم، بیراهه نگفته ام. به تیم مس تبریک می گویم. مس تیم گردن کلفتی است. تنها تیمی که ما را تحت فشار قرار داد تیم خوب مس است. آنها امروز ثابت کردند که جایگاه شان خیلی بالاتر از این حرف هاست و در آینده یکی از قطب های فوتبال خواهد شد.

وی ادامه داد: یک بازی سنگین و پرفشار بود. تا قبل از گل، بازی متعادل بود و در 10 دقیقه اول بازی مسی ها بهتر بودند. در بهترین زمان ما گل را زدیم که در ادامه بازی به ما کمک کرد. بچه های ما امروز شرف و معرفت را معنا کردند و این نشان می دهند در فوتبال اگر فعل خواستن صرف شود هر اتفاقی می افتد. از بازیکنانم ممنون هستم و می خواهم از آنها تشکر کنم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی افزود: در سال سختی که مردم مازندران گذرانده اند، در شب های قدر همه آنها دست به دعا بودند و ما این برد را به هواداران و مردم مازندران تقدیم می کنیم. اگر شرایط مان به این شکل است، شرمنده آنها هستیم. ما امروز اگر می باختیم وقت ناراحتی نداشتیم و حالا هم که بردیم وقت شادی نداریم. جنگ تازه برای ما شروع شده است و تا روز آخر ادامه خواهد داشت.

الهامی خاطرنشان کرد: خدا به ما کمک کرد. البته نباید از بازی خوب مس رفسنجان هم بگذریم. هیچ تیمی به اندازه ای که مس در نیمه دوم ما را تحت فشار قرار داد، اذیت نکرده بود. هواداران ما لیاقت شان بیشتر از اینهاست و با همدلی هفت هفته آخر را هم به این شکل ادامه خواهیم داد تا پیروز شویم.

وی شرح داد: یک عذرخواهی ویژه هم از موعود بنیادی فر داشتم، به خاطر اتفاقات بازی فینال جام حذفی در سال گذشته که تا امروز نتوانسته بودم از او عذرخواهی کنم. از کادر داوری تشکر می کنم. بنیادی فر امروز قضاوت خوبی داشت و لیاقت این را دارد که در سطح اول داوری باشد. او امروز بدون غرض سوت زد. بنیادی فر تنها داوری است که بیشتر از داوران دیگر من را اخراج کرده است، اما داوری او را قبول دارم. یک سوءتفاهمی هم بعد از بازی با پرسپولیس پیش آمد. من اصلاً درباره داوری صحبت نکردم. داوران ما جزو پاک ترین داوران هستند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در انتها گفت: از مالک باشگاه هم تشکر می کنم از روزی که به نساجی آمدم سنگ تمام گذاشته است. واقعاً ما را شرمنده خودشان کردند و به عنوان رفیق و برادر کوچک تشکر ویژه دارم. ای کاش فوتبال ما چهار پنج نفر مثل حدادیان داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1632

به "الهامی: جنگ تازه ای برای ما شروع شده است و وقت شادی نداریم، سخت ترین برد زندگی ام را به دست آوردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: جنگ تازه ای برای ما شروع شده است و وقت شادی نداریم، سخت ترین برد زندگی ام را به دست آوردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید