ابراهیمی: رحمان رضایی با آبروی من بازی کرد، تعیین مبلغ قرارداد در حوزه اختیارات سرمربی نیست

به گزارش ایران 20 دانلود، بازیکن فصل گذشته تیم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: رحمان رضایی با آبروی من بازی کرد و حاضر نیستم با این مربی کار کنم.

ابراهیمی: رحمان رضایی با آبروی من بازی کرد، تعیین مبلغ قرارداد در حوزه اختیارات سرمربی نیست

از پروفایل ما bestcanadatours دیدن نمایید.

حسین ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد عقد قرارداد با ذوب آهن و حاشیه هایی که در این باره ایجاد شده است، گفت: در لیست مورد نظر رضایی قرار داشتم و حتی می توانم ثابت کنم چه افرادی به من زنگ زدند و این پیشنهاد را دادند که به ذوب آهن بیایم. در مورد مسائل مالی هم با رضایی صحبت کردم که ایشان گفتند پیشنهادم بالا است و هر دو طرف نظرمان را گفتیم. در نهایت هم باشگاه برای من بلیت گرفت تا برای عقد قرارداد به اصفهان بروم. نمی دانم چه تقصیری دارم که با آبرویم بازی شده است.

وی ادامه داد: با آقای جمشیدی سخنگوی باشگاه، صحبت کردم و ایشان گفتند که با هماهنگی سرمربی قرار است قرارداد امضا کنیم. رضایی در صحبتی که با من داشت گفت که با شما مسئله ای ندارم و مشکل من با باشگاه است که باید یکسری چیزها هماهنگ شود. من هم گفتم اگر با من مشکل ندارید چرا این موضوع را عنوان کردید که حسین ابراهیمی را نمی خواهید و این موضوع حتی به رسانه ها کشیده شد. سیزده، چهارده سال است که در لیگ بازی می کنم ولی تا حالا این اتفاقات برای من رخ نداده بود. متاسفانه سرمربی ذوب آهن با آبروی من بازی کرد و دیگر دوست ندارم با این تیم همکاری کنم.

ابراهیمی در پاسخ به این پرسش که آیا خواهان فسخ قرارداد با باشگاه ذوب آهن شده است؟ شرح داد: بله، من به صورت مکتوب به باشگاه گفتم که حاضر به همکاری نیستم و آنها هم قول دادند که این قرارداد فسخ شود. حاضر نیستم با فردی که امروز می گوید تو را می خواهم و فردا حرف دیگری می زند کار کنم. چند پیشنهاد هم دارم و به زودی تیم جدیدم را انتخاب خواهم کرد. اینکه باشگاه و سرمربی با هم اختلاف دارند یا ناهماهنگ هستند به من ارتباطی پیدا نمی کند.

وی حرف هایش گفت: در فوتبال همیشه بازیکن و سرمربی در مورد مسائل فنی صحبت می کنند و اگر توافق حاصل شد، بازیکن به باشگاه می رود تا در مورد مسائل مالی صحبت کند. تعیین مبلغ قرارداد در حوزه اختیارات سرمربی نیست. از هواداران باشگاه ذوب آهن هم تشکر می کنم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1202

به "ابراهیمی: رحمان رضایی با آبروی من بازی کرد، تعیین مبلغ قرارداد در حوزه اختیارات سرمربی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراهیمی: رحمان رضایی با آبروی من بازی کرد، تعیین مبلغ قرارداد در حوزه اختیارات سرمربی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید